Мъж и жена продължават да се борят за живот след обърнатия бус на "Тракия"
15 Април 2018, Неделя, 12:55 ч.
Двама загинаха на място, девет души са ранени след мелето
Двама души – мъж и жена, все още са с опасност за живота след катастрофата на магистрала „Тракия” от вчера следобед, съобщиха от спешното отделение в Ямбол, цитирани от bTV.Припомняме, че бус с работници се преобърна вчера на 297 км в посока София. Двама загинаха на място, девет души са ранени. По първоначална информация причината за катастрофата е спукана лява гума на буса. (ВИЖТЕ ПОДРОБНОСТИ В НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ)
През спешния център в Ямбол са преминали 9 души. Мъж с политравма е останал на лечение в Ямбол, а жената в трваматичен шок е откарана в окръжната болница в Бургас.
Състоянието на пациентите пострадали при катастрофата с автобус в петък на магистрала „Тракия” остава непроменено, съобщават от пресцентъра на болница "Света Анна". В болницата бяха настанени 10 пострадали – трима мъже и седем жени.
Все още не е отминала опасността за живота на най-тежко пострадалите от тях.
Четиримата пациенти, които бяха настанени в „Пирогов” остават в стабилно състояние.
В категории:
Животът
Путин каза какво иска да се случи между Европа и Русия
Варненската полиция с голям удар
Фалшиви евро плъзнаха на пазара
Див с БМВ строши глупомера до Пловдив
Кражба на сиромашка кола във Варна
Крис ли ще играе Стоичков
Възрастен турист опитал да излети от Тенерифе с починалата си съпруга
Кран премаза коли ден след трагедията с 32 трупа, има нови жертви
Почина тайната дъщеря на Фреди Меркюри
Тези храни помагат при високо кръвно
Увеличават зплатите в обществения сектор с 5% от януари
Колко ще ни струва, ако се разболеем от грип
