×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ето го Милен Лудия, вдигнал на крак полиция и жандармерия до Морската градина


Ето го Милен Лудия, вдигнал на крак полиция и жандармерия до Морската градина
Бургазлията беше пребит от дюнерджия до БСУ след подобна изцепка
Тема в развитие
виж още
скрий
15 Март 2018, Четвъртък, 16:20 ч.
Автор: Флагман.бг

Психичноболният мъж беше подхванат от прокуратурата м. г. 


35-годишният Милен Радев, по прякор Лудия, е мъжът, който преди минути мобилизира полицията в града, след като легна по средата на Околовръстното шосе, извеждащо трафика от Бургас за Слънчев бряг. Това е коронният номер на бургазлията, който беше подхванат от прокуратура миналото лято и пратен в Психото. (ВИЖТЕ ОЩЕ ТУК)

Милен страда от параноидна шизофрения и епилепсия. Негови съседи в бл. 55 в жк „Славейков” разказаха пред репортер на Флагман.бг, че той бил кротък, но когато не си пиел хапчетата – „ставало страшно”. Милен ставал агресивен, викал и псувал срещу всеки случаен човек на улицата.

Припомняме, че през май м. г. Лудия беше зверски пребит от дюнерджия срещу БСУ. Причината е, че Милен поискал да хапне без пари, но след като получил категоричен отказ, започнал да буйства и напада служителя, който от своя страна реагирал. Минути преди това Милен се хвърлил върху капака на преминаващ по бул. „Стефан Стамболов” автомобил.

Само месец по-късно психичноболният мъж повторил коронния си номер. След това е прибран за лечение, където се кротнал до днес.

От полицията съобщиха, че Милен е върнат в болницата жив и здрав.

В категории: Крими


17
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Черна лавина в Италия, жертвите вече са три Черна лавина в Италия, жертвите вече са три 22/03/2026, Неделя 16:35 0
Тервел ИЛИЕВ Днес погребаха 15-годишния Алекс Днес погребаха 15-годишния Алекс 22/03/2026, Неделя 16:03 1
Тервел ИЛИЕВ Колко ще ни струва трапезата на Великден Колко ще ни струва трапезата на Великден 22/03/2026, Неделя 16:00 0
17
Коментара по темата
17.
той
16.03.2018 06:04:27
3
0
Милен ПЯНАТА
16.
Аз
15.03.2018 23:34:32
0
6
Интересно как е излязъл!
В психото има ли охрана?
Те болните май си влизат и излизат когато си пожелаят!
15.
E
15.03.2018 21:13:30
2
11
Какви глупости пак, човекът има епилепсия, какви номера... ЧЕ И “КОРОНЕН НОМЕР”, той да не би да ги симулира тези епилептични гърчове нарочно? Скоро беше получил на главната, такова състояние не може да бъде “номер” образовайте се малко, сааааамо глупости ей
14.
Haha
15.03.2018 21:02:32
1
6
Затворете го това психо там не лекуват болните стават мунки и ядат от кошчетата за боклук пред общината.
13.
...
15.03.2018 20:04:32
1
6
лудницата е пълна с рационално мислещи хора ,а навън всички очакват чудото
12.
xxx
15.03.2018 18:53:15
6
0
За кво се карате човека го е срам да си признае че говори и пише на миЕко.
11.
до 10
15.03.2018 18:41:29
3
3
Съвсем културно попитах...и веднага почна с обидите....то си пролича кой е н е к а д ъ р н и к а
10.
до 9
15.03.2018 18:35:39
3
3
заболя ли те от истината- н е к а д ъ р н и к
9.
до 2
15.03.2018 18:22:57
2
6
Правиш ли разлика между лЕкувам и лИкувам?
8.
.58//
15.03.2018 18:17:05
4
17
Професор Иво Христов каза- 80% от българите са Дебилни( медицински термин за най-леката степен на олигофрения)
7.
фифи
15.03.2018 18:11:34
7
10
пациента няма нужда от лечение , а от работа. Пратето го да работи някъде ,хамалин и подобни и всичко ще е о.к.
6.
dodo
15.03.2018 18:09:25
8
6
Преди да ме вземат в казармата ,минавахме на военна комисия и на психиатър i психотест. Психиатъра ми задава следния въпроооос"
--Намираш са на фронта ,в окопа ,дават команда напред атака и срещу теб противника започва картечна стрелба и свираят куршумите - Ще се хвърлиш ли в Атака ? Ще Атакуваш ли врага ?
----- Вика му - НЕ НЕ срещу куршуми нетръгвам ,като спрат да стрелят може !
- То мисли мисли и ми вика - Ти си луд ,за изледване във ВМА ще те пратя в трудови войски !
хахахахахахахахахахаха
5.
Хм
15.03.2018 18:09:09
1
19
В психото е пълна мизерия и безхаберие, адска, депресантска атмосфера. И здрав да влезеш, полудяването ти е гарантирано. Чудно ми е как ги "лекуват" при такива условия. Сигурно затова е избягал тоя.
4.
C 400
15.03.2018 18:06:53
6
8
Тоя жив ли е още. Най-постоянният "абонат" на Бърза помощ. Ежедневно вият сирени заради него. Абсолютен симулант. И никой от власт имащите не е в състояние да му стори нищо.
3.
...
15.03.2018 17:55:58
2
23
ако някой нервно-разстроен влезне в психото в Бургас накрая със сигурност излиза луд и полудял след "лечението"
2.
доктора
15.03.2018 17:53:09
8
19
Егати "психиатрите" освен да тъпчете пациентите си с психотропни и упойващи вещества друго не можете.
Осигурете му работа ,заетост на болния-да работи-не да се шляе по улиците , ликувайте го с правилен психоанализ , давайте му нервно-укрепващи лекарства на естесвена основа и няма да имате "проблеми".
Аман от некадърни и безотговорни "лекари"
1.
Mery
15.03.2018 17:50:43
1
33
Защо не проверите как ги лекуват в Психото? Цял ден са по улиците и никой не се интересува от тях
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Шефовете на МВР да се подлагат на детектор на лъжата, предлага нов законопроект Шефовете на МВР да се подлагат на детектор на лъжата, предлага нов законопроект Идеята не е нова, но според експерти пак няма да се реализира   Лошото момче на българското кино стана на 55 години Лошото момче на българското кино стана на 55 години Снима се е в редица български и чуждестранни филмови продукции Бедните да спрат да купуват имоти, за да се успокои пазарът, зове този брокер Бедните да спрат да купуват имоти, за да се успокои пазарът, зове този брокер Силно се надявам бедният купувач от тази година да се откаже, обяви Димитър Калайджиев Непълнолетен предизвика пожар в горска територия Непълнолетен предизвика пожар в горска територия Изгорели са около 30 декара сухи треви и храсти Днес погребаха 15-годишния Алекс Днес погребаха 15-годишния Алекс Сашо е от онези редки души, които носят нещо повече - тиха сила, доброта, светлина Колко ще ни струва трапезата на Великден Колко ще ни струва трапезата на Великден Експертите прогнозират, че за четиричленно семейство, скромна великденска трапеза с традиционни продукти ще струва поне 100 евро Във Варна попиляха от критика кмета Коцев: В Бургас имат проекти за 60 млн.евро, а ние само за 14 млн.евро Във Варна попиляха от критика кмета Коцев: В Бургас имат проекти за 60 млн.евро, а ние само за 14 млн.евро Администрацията на кмета Коцев се приравни до нивото на тази в Добрич, отбелязва БНР Варна  Тошко Янчев: В пети клас докторът ми каза, че никога повече няма да играя футбол Тошко Янчев: В пети клас докторът ми каза, че никога повече няма да играя футбол Любовта към футбола беше много голяма, споделя легендата на ЦСКА Поетът Румен Леонидов публикува гроба на Ивайло Калушев и написа: Народът свикна да мрази различното Поетът Румен Леонидов публикува гроба на Ивайло Калушев и написа: Народът свикна да мрази различното В емоционално слово Румен Леонидов обяви убитите момчета за рана върху лицето на България Важно за всички дами - тези цветове ни подмладяват Важно за всички дами - тези цветове ни подмладяват Противно на мнението на мнозина, че тъмните цветове са по-подходящи за дамите 40+, някои ярки цветове създават много по-свежа визия, те „подмладяват“ кожата и придават блясък на излъчването ви
Седем причини, поради които Тръмп не печели войната с Иран Седем причини, поради които Тръмп не печели войната с Иран Затварянето на Ормузкия проток от Иран е важен момент от разрастващия се конфликт, тъй като проливът е основен пункт за износ на петрол Светът е на ръба - LNG доставките от Персийския залив спират до 10 дни Светът е на ръба - LNG доставките от Персийския залив спират до 10 дни Но много превозвачи на втечнен природен газ, които са заредили в Катар и Обединените арабски емирства, вече са били на път към дестинациите си преди началото на войната на САЮ и Израел срещу Иран Арестуваха дрон на bTV в забранена зона, където се стреля без предупреждение Арестуваха дрон на bTV в забранена зона, където се стреля без предупреждение Целта на вдигането на дрона била да се снима кемперът от случая с трите трупа на Околчица, който е под въоръжена охрана там Съседите от Северна Македония ни показаха как се прави - намалиха ДДС-то на горивата от 18 на 10 % Съседите от Северна Македония ни показаха как се прави - намалиха ДДС-то на горивата от 18 на 10 % Цената на горивото при съседите ще поевтинее с 6 - 7 денара (9 - 11 евроцента) за литър Турция се опитва да изведе 14 кораба , блокирани в Ормузкия проток Турция се опитва да изведе 14 кораба , блокирани в Ормузкия проток След блокирането на протока от иранските действия в зоната останаха 15 турски кораба, но един успя да премине, след като получи разрешение от иранските власти Какво поскъпна най-много през последната седмица Какво поскъпна най-много през последната седмица Скокът е най-сериозен при домати, ябълки, банани 20-те най-големи авиокомпании в света са загубили около 53 милиарда долара заради войната в Иран 20-те най-големи авиокомпании в света са загубили около 53 милиарда долара заради войната в Иран Изпълнителният директор на EasyJet Кентън Джарвис заяви, че конфликтът е най-тежката криза за сектора, откакто пандемията блокира въздушното пространство през 2020 г Извънредно! БМВ се размаза в ТИР, има загинал човек Извънредно! БМВ се размаза в ТИР, има загинал човек По неясни причини, шофьорът е загубил контрол над управлението на колата, тя се е завъртяла и се е ударила странично в идващ насреща ТИР със софийска регистрация Енергийната война излиза извън контрол Енергийната война излиза извън контрол Дори страните да успеят да постигнат мирно споразумение, последиците няма да изчезнат веднага Бившият US разузнавач Скот Ритер: 200 000 войници ни трябват за освобождаване на Ормузкия проток Бившият US разузнавач Скот Ритер: 200 000 войници ни трябват за освобождаване на Ормузкия проток Тръмп не може да допусне да отидем на междинните избори като президент, загубил войната и затова ще се опита да компенсира със завземането на Куба, коментира той
Володимир ЗЕЛЕНСКИ Володимир ЗЕЛЕНСКИ Русия може скоро да премине към телеграфи и коне Виц на деня Виц на деня Той нежно плъзна бикините й настрани... за да може да събере всичките си чорапи на простора. Виц на деня Виц на деня - Професоре, този семестър имах проблеми, не съм подготвен, вероятно ще ме скъсате на изпита...
- На бас на пет стотака, че ще успееш да го вземеш?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Никога няма да разбереш дали можеш, ако не опиташ.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори