Нова снежна стихия връхлита Бургаско след часове
27 Февруари 2018, Вторник, 18:49 ч.
Автор: Емел МАХМУД, снимка: архив Флагман.бгСитуацията към момента е нормализирана, но се очаква привечер отново да завали обилен сняг
Отвориха Обзорския проход за движение, който бе блокиран заради снежната буря от снощи. По участъка е въведено ограничение само за товарните автомобили над 12 тона. Всички пътища в Бургаска област са проходими при зимни условия към 15:45 ч. Това съобщиха за Флагман.бг от Областното пътно управление (ОПУ).Няма проблемни участъци, няма и ограничения освен Обзорския проход, пътищата са отворени за всички МПС-та, добавиха от ОПУ.
Ситуацията обаче може да се промени до няколко часа, тъй като според прогнозите нова снежна стихия ще връхлита областта днес. Съветват се всички шофьори да следят актуалната пътна обстановка и да не предприемат рискови пътувания! Прогнозите за утрешния ден също са снежни – обявен е жълт код за целия Бургаски регион.
В категории:
Пътна обстановка
Прегръдката като лекарство: защо тялото и мозъкът ни имат нужда от топъл физически контакт
Бивш национал на Еквадор бе екзекутиран показно в Гуаякил
Как да премахнем миризмата на цигари от дома и колата - доказани и ефективни методи
Декемврийски финансов пробив за Лъвовете: звездите отварят вратата към успеха
82 кг марихуана заловени на Дунав мост - наркотикът бил скрит в климатични панели
Стилиян Петров с тежка изповед: Българският футбол е обречен
Как да премахнем миризмата на канализация в банята - ефективни методи у дома
Божидар Андреев: Взех веществото, за да може жена ми да забременее
Карлос Насар и Александра Костадинова избягаха в природата - романтика на коне под открито небе
Декемврийско чудо за Лъв и Козирог: една мечта се сбъдва преди Коледа
България отново влиза в радара на глобалните инвеститори в имоти
Мирослав Боршош очерта стабилна рамка за развитието на туризма през 2026 година
