Среднощен екшън! Шофьорка размаза джип в скалите край Враца (СНИМКИ)
24 Февруари 2018, Събота, 18:10 ч.
Джип „Тойота“ се размаза в дъжда в скалите край Враца, пише BulNews.bg. Неприятният инцидент стана в полунощ на пътя между Згориград и областния център. Возилото с врачанска регистрация по неясни причини напуснало пътното платно в района на сградата на „Гражданска защита“ и се ударило в скалите.
Японският джип бил шофиран от 47-годишна бизнес дама от Криводол, която има аптека в ж.к. „Дъбника“ във Враца. С нея е пътувал и съпругът й, като и двамата се отървали без наранявания. От силния удар обаче автомобилът е със смазана предна част и по тази причина той бе преместен с Пътна помощ.
Пристигналият патрул на полицията провери шофьорката с дрегер, като пробата за наличие на алкохол бе отрицателна. На водачката бе съставен акт за движение с несъобразена скорост.



В категории:
Животът
Варна под заплаха от воден срив
Скандална кражба в "Меден рудник", 24-годишен криминоген "изби рибата"
Неидентифицирани дронове засечени над базата, в която живеят Марко Рубио и Пийт Хегсет
Почит към Св. мъченици Дария и Хрисант: История за любов и вяра! Красиви имена празнуват
Кои спортове са най-подходящи за отслабване
Кардио или силови тренировки: Кое е по-добро за вашето тяло и здраве
Питка със сирене и яйца
Как да спим по-добре: Лесни начини за качествен и пълноценен сън
Коя зодия има най-силна интуиция
Боб чорба по стара рецепта
Ползите от ежедневното ходене пеша
Коя зодия е с най-труден характер
