×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Президентът назначи Елеонора Димитрова за посланик на България в Бразилия
  • Студентите платена форма на обучение ще имат право на стипендия, реши ВАС
  • Един милион и осем хиляди туристи са посетили Варна от началото на годината до 10 октомври
  • Въздушна спешна помощ ще има база край Търговище
  • Литва затвори границата си с Беларус
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Първо във Флагман.бг! Топ полицай осъди Перата за клевета


Първо във Флагман.бг! Топ полицай осъди Перата за клевета
Низамов обвини безупречния служител на реда, че е прострелял авера му Тодор Желязков за лично отмъщение, кадърът от 2009 г, след убийството на Рижата
22 Ноември 2017, Сряда, 08:00 ч.
Автор: Флагман.бг

Защитата на Перата с абсурдни обяснения, било нормално за полицаите да използват оръжието си


Бургаският районен съдия Георги Грънчев преди минути определи за виновен Петър Низамов – Перата по обвинение за клевета на един от най-добрите полицаи в ОДМВР-Бургас. Перата ще трябва да плати 1000 лв. на държавата. За сметка на Низамов ще са и разноските по делото – 712 лв., в които влизат държавната такса и адвокатските хонорари.

Перата има право да обжалва решението в 15-дневен срок.

Въпреки че не се признава за виновен, Низамов няколко пъти е предлагал споразумение на тъжителя, обещал и публично извинение във Фейсбук. Гордият полицай обаче категорично отказал.

Самият Низамов, който днес закъсня за делото, даде абсурдни показания за случката. Той едва ли не обясни, че не е клеветил униформения, че стрелял срещу авера му Тодор Желязков-Табуретката, тъй като работата на полицаите била да стрелят.

„Когато един полицай е обвинен за това, че е използвал оръжието си по време на изпълнение на служебните действия, това не може да е клевета. Това е все едно един пожарникар да обяви, че го клеветят задето някой е казал, че е гасил пожар”, излезе с абсурдни обвинения адвокатът на Перата.

Бургаският полицай, който е сред най-безупречните ченгета в дирекцията, чието име ще запазим в тайна, тъй като работи към Специализираните полицейски сили, пък заяви, че оръжията, които са били използвани в деня на акцията, не са позволявали употребата на стоп патрони. Той заяви, че МВР е йерархична структура и е нормално преките му подчинени да докладват за акцията на него, независимо дали е на работа или не. Операцията била организирана спонтанно, малко преди самото й стартиране, а лицата, които е трябвало да бъдат арестувани – показани на участниците, минути преди да започне. Това се правело поради затегнатите мерки за сигурност в МВР.

Припомняме, че при Желязков беше арестуван до зала „Младост” през март м. г. От ОДМВР-Бургас уточняват, че при операцията се налага използването на физическа сила и помощни средства, тъй като ММА боецът оказал яростна съпротива.

Почти веднага след излизането си от ареста Желязков гостува в предаването „Часът на Милен Цветков” заедно със старата си дружка Перата. Двамата твърдят, че цялата операция е организирана от въпросния полицай за отмъщение срещу Табуретката заради стара случка от преди 6 години.

Следващият право Низамов се явява нещо като адвокат на съратника си, когото определя като член на неговата организация. Двамата говорят, че по време на операцията Желязков е бил прострелян с тейзър и стоп патрони.

Около седмица по-късно Перата гостува сам в предаването „Извън протокола” по тв Алфа. Той продължава да развива тезата, че полицаят е злоупотребил със служебното си положение, за да си отмъсти на Желязков. Именно за това изказване Перата бе намерен за виновен от Бургаския районен съд.

Той обаче бе оправдан, че разпространил клеветата чрез профили и страници в социалната мрежа Фейсбук.

Бургаският полицай е завел и друго дело за клевета. То е срещу Табуретката и Перата за участието им в предаването на „Часът на Милен Цветков”. То тече в Софийски градски съд.

Парадоксът е, че социално слабият Петър Низамов съди няколко бургаски медии за стар случай. (ВИЖ ТУК)

Приятелството между Петър Низамов и Тодор Желязков датира от доста време. Двамата са уловени от камерата на ТВ СКАТ в края на 2009 г. в жк „Меден рудник”. Те са част от яките момчета, които крещят на полицаите, защото им пречат да „раздадат правосъдие” след убийството на гангстера Калоян Стоянчов – Голямата Рижа от ексбаретата Петко Лисичков.

В категории: Темида


22
Коментара
22
Коментара по темата
22.
Някой
23.11.2017 05:01:29
0
0
Май е време малката рижа да се върне в затвора че пак започна с глупостите
21.
Наглия
23.11.2017 02:01:56
0
0
Пера много си издигустиран
20.
Ivelin
23.11.2017 01:13:16
1
3
Изгледайте това видео преди да си правите изводи от корумпирани ченгета и съдии в Бургас... В сайта България има интересно видео по въпроса...
https://www.facebook.com/1618890291684146/videos/1968629186710253/
19.
Перата долняр
22.11.2017 22:56:58
0
0
Перата мазен палячо нагал лажец всички те познават глупак.
18.
Низамов пише
22.11.2017 22:24:18
1
3
Жалко журналистче. Подобие на смачкан пенис. Видях много ясно кой си и та знам къде живееш. Жив няма да стигне в вас, педерунгер смешен
17.
*********
22.11.2017 18:11:21
0
4
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
16.
БСУ
22.11.2017 17:48:25
0
5
Този ако е доц.Низамов, тези другите от Учебен отдел ли са?
15.
Славчо Жеков Ярето
22.11.2017 17:12:41
1
0
Доктор Пера е велик.
14.
*********
22.11.2017 16:47:34
0
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
13.
*********
22.11.2017 16:45:23
0
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
12.
*********
22.11.2017 16:43:38
0
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
11.
Türkiye
22.11.2017 16:42:04
4
3
Tova e bulgaria. Nachelo na upravlenieto e dokazan prestupnik ot bivshite silovi grupirovki. I ti da vidish drugi drebni ribi kato perata izpulniteli na huliganski poruchki za julti stotinki bivat reklamirani i stavat obshtestveni lica, kade e prokuraturata kade sa zakobite, ardogan triabva da se vzeme v ryce i hop bg avtonomen grad na republika turcia
10.
*********
22.11.2017 16:40:41
2
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
9.
Табуретката....
22.11.2017 16:35:09
1
8
Пера,хванаха ни в крачка брат....И ся ко прайм че и мен завлече....Петре,мръсник....Знам че четеш това,хайде сега ходи и бия тъпана че не си осъждан,жалко.....че е и за кревата.....Кой сега ще ти вярва на лъжите.....Клеветнико :)
8.
*********
22.11.2017 16:34:27
4
3
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
7.
Д-Р по право Перата
22.11.2017 15:54:52
0
6
Аз нямам пъпки на лицето и съм много красив.
6.
Chechi
22.11.2017 15:33:55
3
6
Chakame go vav vtori otriad -iztochnoto krilo.
5.
Динко и Перата швестери HD
22.11.2017 15:14:57
2
10
Педалче в жълта тениска и харизани панталони.
4.
Ilijan
22.11.2017 15:04:04
1
8
Abe kakvo gi hvalite tez bokluci ne razbiram.Bai Toscho im be napravil lager i cjal den nosiha kamani i kopaeha.Tez bokluci sa dneschnite biznesmeni.To e sramota.Njamat edin den da sa rabotili.Samo kradat i prodavat droga.Napravete im edin lager i da nosjat kamani cjal den.Ta vie pravite tez idioti edva li ne geroi na Balgarija
3.
!!!
22.11.2017 14:37:41
2
13
Ай стига с тия ...Правилният въпрос е,защо не са в затвора!!!С доказани престъпления!!!А стига им правете и реклама на такива долни хора!!!
2.
*********
22.11.2017 14:31:50
0
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
1.
*********
22.11.2017 14:27:20
0
4
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Василев: Киселова е крила сигнали, свързани с документни престъпления и източване на държавен ресурс Василев: Киселова е крила сигнали, свързани с документни престъпления и източване на държавен ресурс Сигналите са изпратени до и.ф. главен прокурор, до президентската институция и до Народното събрание Министър Жечо Станков: България и Република Корея споделят обща визия  за чиста, сигурна и конкурентна енергетика Министър Жечо Станков: България и Република Корея споделят обща визия за чиста, сигурна и конкурентна енергетика Балансираната комбинация от ядрени мощности, възобновяеми източници, системи за съхранение и цифрови решения е ключът към устойчивото развитие на сектора, смята Станков От несигурност към спокойствие: PAXMINING показя пътя към стабилни доходи в нестабилни пазари От несигурност към спокойствие: PAXMINING показя пътя към стабилни доходи в нестабилни пазари PAXMINING предлага сигурен начин за печалба от криптовалути чрез облачен майнинг – без техника, без стрес и без нужда от опит „Бургас Инвест“ с отличие от Камарата на строителите и нов визионерски проект „Бургас Инвест“ с отличие от Камарата на строителите и нов визионерски проект Поредната награда е свързана както с реализираните жилищни сгради до момента, така и с изгаждането на впечатляващия с мащаба си комплекс до Mall Galleria Глоба за общински съветник, напсувал колеги Глоба за общински съветник, напсувал колеги Мъжът брои няколко стотака за непристойно поведение Непълнолетен счупи скулата на 71-годишен мъж с юмрук Непълнолетен счупи скулата на 71-годишен мъж с юмрук Тежката агресия на 17 годишният младеж е докарал до комоцио потърпевшия Разкриха колко взимат в големите хранителни вериги Разкриха колко взимат в големите хранителни вериги Само през последните няколко години веригите са създали близо 10 000 нови работни места Защо Емрах и Константин все още са с шофьорски книжки въпреки нарушенията Защо Емрах и Константин все още са с шофьорски книжки въпреки нарушенията Поп фолк певците обжалват наказанието си Кои две улици в ж.к. „Възраждане“ ще бъдат затворени от утре Кои две улици в ж.к. „Възраждане“ ще бъдат затворени от утре За една седмица се затваря участъкът от ул. „Любен Каравелов“ до ул. „Пробуда“. Две наркобази в София бяха разкрити при мащабна спецакция Две наркобази в София бяха разкрити при мащабна спецакция Задържани са 64 лица, сред които дилъри и потребители
Тръмп: Измамата с изменението на климата загуби войната Тръмп: Измамата с изменението на климата загуби войната САЩ спряха парите за фондацията на Бил Гейтс и той заяви, че „глобалното затопляне“ не е толкова страшно Здравна криза налегна цяла Европа Здравна криза налегна цяла Европа Системната липса на инсулин е само част от критичните проблеми Тръмп нареди спешни ядрени тестове, след като Путин се похвали със Статус-6 Тръмп нареди спешни ядрени тестове, след като Путин се похвали със Статус-6 От Вашингтон считат, че Китай настига тях и Русия във въоръжаването Тръмп оцени срещата със Си с 12 по десетобалната скала Тръмп оцени срещата със Си с 12 по десетобалната скала Не е говорено за Тайван. Китай ще започне отново да купува американска соя и ще направи компромис за редкоземни елементи, Вашингтон обмисля да намали мита Изненадващ победител на изборите в Нидерландия Изненадващ победител на изборите в Нидерландия Крайнодесните на Герт Вилдерс получиха шамар във вота 7-етажна сграда рухна в Турция, има затрупано семейство 7-етажна сграда рухна в Турция, има затрупано семейство Намерено е тялото на едно дете Четирима българи застават пред съда в Париж заради... Четирима българи застават пред съда в Париж заради... Обвинението към тях е заради вандализиране на Мемориала на Холокоста във френската столица Седеметажна жилищна сграда се срути край Истанбул Седеметажна жилищна сграда се срути край Истанбул Не е ясно дали има жертви Мъск пусна Grokipedia, която да се конкурира с Wikipedia Мъск пусна Grokipedia, която да се конкурира с Wikipedia Съдържанието се генерира от изкуствен интелект и генеративния AI асистент Grok Уникална страна дава заплата до 9000 лв. Уникална страна дава заплата до 9000 лв. Има сериозен глад на кадри
Васил ТЕРЗИЕВ, кмет на София Васил ТЕРЗИЕВ, кмет на София Дали са български вълци, дали са турски, няма да са хора с докторантура по ядрена физика
Виц на деня Виц на деня - Омъжи се за мен! Откакто те познавам, не мога да спя!
- Простак такъв! Искаш да се ожениш за мен само за да се наспиш ли?
Виц на деня Виц на деня - Операцията мина успешно. Днес си на лекарства и системи. За вечерта ще пратя сестрата.
- Докторе, може ли да не е тази вечер, че още ме боли.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Днес шефът толкова дълго вика по мен, че накрая неволно казах: "Да, скъпа!"
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори