Британци изпаднаха в шок: Банди от мургави жени ни обират (СНИМКИ)
30 Септември 2017, Събота, 22:47 ч.
Банди от мургави жени всеки ден преравят контейнерите за боклук на хората в търсене на документи или хартия. Жителите на Питърбъро разказаха, че жените, за които те не вярват, че са местни, започват да бягат, когато човек се опитва да ги доближи и заговори, пише в. "Метро", цитиран от Блиц.
25-годишната Шанел Гилес е заснела жена на около 40 години, която влиза в контейнер за боклук, като след малко тя излиза от него с дамска чанта и две пазарски хартиени чанти. „Очевидно някои хора не разполагат с техника за унищожаване на документите си в дома си.
Не е честно хората да не могат да използват собствените си контейнери за боклук, без да се страхуват, че ще станат жертва на измама. Тук няма много полицаи, които да ни помогнат, а аз мисля, че това ще се превърне в проблем“, каза тя.
По думите на местни, в последните седмици въпросните жени са били забелязани почти във всички части на града.


В категории:
Животът
Варна под заплаха от воден срив
Скандална кражба в "Меден рудник", 24-годишен криминоген "изби рибата"
Неидентифицирани дронове засечени над базата, в която живеят Марко Рубио и Пийт Хегсет
Почит към Св. мъченици Дария и Хрисант: История за любов и вяра! Красиви имена празнуват
Кои спортове са най-подходящи за отслабване
Кардио или силови тренировки: Кое е по-добро за вашето тяло и здраве
Питка със сирене и яйца
Как да спим по-добре: Лесни начини за качествен и пълноценен сън
Коя зодия има най-силна интуиция
Боб чорба по стара рецепта
Ползите от ежедневното ходене пеша
Коя зодия е с най-труден характер
