АПИ предупреждава: Край Ихтиман – пак дим и мъгла, да се внимава
Ключови думи:
АПИ, катастрофа, Ихтиман, пътна обстановка, скорост, внимание, мъгла, видимост, магистрала
06 Юли 2017, Четвъртък, 11:20 ч.
Шофьорите да карат внимателно, съветват от Агенцията
След верижната катастрофа от вчера в района на Ихтиман и липсващите предупреждения за опасни явления, днес Агенция "Пътна инфраструктура" предупреди, че времето в района отново е опасно.
Шофьорите да се движат с повишено внимание и съобразена скорост в участъка от км 45 до км 47 на АМ "Тракия", призоваха от Агенцията. Оттам уточняват, че в района има намалена видимост от гъста мъгла и задимяване от сметище в района на магистралата.
Всички граждани и транспортни фирми могат да получават информация за актуалната пътна обстановка от безплатното приложение LIMA, интернет страницата на АПИ – www.api.bg, и по всяко време от денонощието на тел. 0700 130 20 в АПИ.
В агенцията целогодишно при 24-часов режим работи Ситуационен център, който събира и обобщава данните за състоянието по републиканските пътища.
В категории:
Животът
Кирил Петков влиза в бизнеса с военни дронове?
Преглед при лекар по морето между 30 и 100 евро
Проф. Рачев: Времето е само за море, водата в Созопол стига 24 градуса
Куба слага край на социализма? Хавана подготвя масова приватизация, допуска частни банки и строителство, за да спаси режима от пълен фалит под натиска на САЩ.
Близо 1900 българи се завърнаха от чужбина
"Щастливи дати” за сватба, които обаче обещават бърз развод или труден брак
Автокъща ужили десетки купувачи от страната с близо 200 000 евро за внос на коли от Германия
Израел не се спира! Биби ще продължи ударите срещу обекти на "Хизбула" в Ливан
Проф. Рачев с прогноза за много жега: На места може да стигнем до 50 градуса
Кметът Коцев на ход: Багерите се насочват към незаконния град
Как се стигна до ужасяващата катастрофа с 5 деца
Професор Рачев с бомбастичен съвет за Созопол
