Само във Флагман.бг! Ето го смления от бой Милен, сътворил екшъна на дюнерите до БСУ (СНИМКА)
29 Май 2017, Понеделник, 16:00 ч.
Автор: Флагман.БГ, снимка: Флагман.БГТой редовно създавал проблеми на хората по улиците на Бургас
35-годишният Милен Радев, който в късния следобед в събота бе пребит от дюнержията Илия, страдал от набор от психични заболявания. Според негови съседи от бургаския ж.к. „Славейков”, той имал шизофрения и епилепсия. След побоя по тялото му има множество травми, а главата му е разбита вследствие на сериозните удари, нанесени му от плевенчанина Илия.Междувременно очевидци на инцидента от събота се свързаха с Флагман.бг, за да уточнят, че 35-годишният Милен бил доста агресивен в поведението си в злощастния ден. Искал безплатен дюнер и като му отказали, започнал да буйства. Хвърлял се върху автомобилите на булеварда и създавал огромни проблеми на околните заведения. Това даже не било първият път, в който правел подобни сцени.
Явно работещият в дюнерджийницата Илия просто не е издържал и се нахвърлил върху психичноболния Милен.
В категории:
Крими
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято

Тук му счупиха челюстта, след като се сби с комшия.
пълно е по улиците.
Такъв проблем хулиган е и Путлер. Мръсен изрод се опитва да пре-ебе БГ със енеггийни компании и мафия по Черноморието. Внимавайте!
Всеки руснак е мафия!!!!