Само във Флагман.бг! Ето го смления от бой Милен, сътворил екшъна на дюнерите до БСУ (СНИМКА)
29 Май 2017, Понеделник, 16:00 ч.
Автор: Флагман.БГ, снимка: Флагман.БГТой редовно създавал проблеми на хората по улиците на Бургас
35-годишният Милен Радев, който в късния следобед в събота бе пребит от дюнержията Илия, страдал от набор от психични заболявания. Според негови съседи от бургаския ж.к. „Славейков”, той имал шизофрения и епилепсия. След побоя по тялото му има множество травми, а главата му е разбита вследствие на сериозните удари, нанесени му от плевенчанина Илия.Междувременно очевидци на инцидента от събота се свързаха с Флагман.бг, за да уточнят, че 35-годишният Милен бил доста агресивен в поведението си в злощастния ден. Искал безплатен дюнер и като му отказали, започнал да буйства. Хвърлял се върху автомобилите на булеварда и създавал огромни проблеми на околните заведения. Това даже не било първият път, в който правел подобни сцени.
Явно работещият в дюнерджийницата Илия просто не е издържал и се нахвърлил върху психичноболния Милен.
В категории:
Крими
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията
Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“

Тук му счупиха челюстта, след като се сби с комшия.
пълно е по улиците.
Такъв проблем хулиган е и Путлер. Мръсен изрод се опитва да пре-ебе БГ със енеггийни компании и мафия по Черноморието. Внимавайте!
Всеки руснак е мафия!!!!