Само във Флагман.бг! Ето го смления от бой Милен, сътворил екшъна на дюнерите до БСУ (СНИМКА)
29 Май 2017, Понеделник, 16:00 ч.
Автор: Флагман.БГ, снимка: Флагман.БГТой редовно създавал проблеми на хората по улиците на Бургас
35-годишният Милен Радев, който в късния следобед в събота бе пребит от дюнержията Илия, страдал от набор от психични заболявания. Според негови съседи от бургаския ж.к. „Славейков”, той имал шизофрения и епилепсия. След побоя по тялото му има множество травми, а главата му е разбита вследствие на сериозните удари, нанесени му от плевенчанина Илия.Междувременно очевидци на инцидента от събота се свързаха с Флагман.бг, за да уточнят, че 35-годишният Милен бил доста агресивен в поведението си в злощастния ден. Искал безплатен дюнер и като му отказали, започнал да буйства. Хвърлял се върху автомобилите на булеварда и създавал огромни проблеми на околните заведения. Това даже не било първият път, в който правел подобни сцени.
Явно работещият в дюнерджийницата Илия просто не е издържал и се нахвърлил върху психичноболния Милен.
В категории:
Крими
Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище
В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева
Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен
Цените на дизел и бензин почти се изравниха
Наберете тези вълшебни билки по изгрев на Еньовден, за да отключите лековитата им мощ!
35-годишната звезда от “Шербет от боровинки” починала след тежък запой
Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента
Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете
Ограничават още един участък на АМ "Тракия"
Община Несебър и АБЧО насърчават новото поколение професионалисти в туризма
Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена
Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра

Тук му счупиха челюстта, след като се сби с комшия.
пълно е по улиците.
Такъв проблем хулиган е и Путлер. Мръсен изрод се опитва да пре-ебе БГ със енеггийни компании и мафия по Черноморието. Внимавайте!
Всеки руснак е мафия!!!!