Само във Флагман.бг! Ето го смления от бой Милен, сътворил екшъна на дюнерите до БСУ (СНИМКА)
29 Май 2017, Понеделник, 16:00 ч.
Автор: Флагман.БГ, снимка: Флагман.БГТой редовно създавал проблеми на хората по улиците на Бургас
35-годишният Милен Радев, който в късния следобед в събота бе пребит от дюнержията Илия, страдал от набор от психични заболявания. Според негови съседи от бургаския ж.к. „Славейков”, той имал шизофрения и епилепсия. След побоя по тялото му има множество травми, а главата му е разбита вследствие на сериозните удари, нанесени му от плевенчанина Илия.Междувременно очевидци на инцидента от събота се свързаха с Флагман.бг, за да уточнят, че 35-годишният Милен бил доста агресивен в поведението си в злощастния ден. Искал безплатен дюнер и като му отказали, започнал да буйства. Хвърлял се върху автомобилите на булеварда и създавал огромни проблеми на околните заведения. Това даже не било първият път, в който правел подобни сцени.
Явно работещият в дюнерджийницата Илия просто не е издържал и се нахвърлил върху психичноболния Милен.
В категории:
Крими
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста

Тук му счупиха челюстта, след като се сби с комшия.
пълно е по улиците.
Такъв проблем хулиган е и Путлер. Мръсен изрод се опитва да пре-ебе БГ със енеггийни компании и мафия по Черноморието. Внимавайте!
Всеки руснак е мафия!!!!