×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Шофьор с 3,34 промила алкохол удари паркирана кола в руенско село
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Със смели стъпки към промяната „БСП за България” откри кампанията си в Айтос


Със смели стъпки към промяната „БСП за България” откри кампанията си в Айтос
Да си българин не е участ, да си българин е чест, категоричен е Петър Кънев
05 Март 2017, Неделя, 17:00 ч.
Автор: Флагман.бг

„Всички ние имаме нужда от тази промяна. Няколко години чакахме, моментът настъпи, промяната тръгна” – заяви инж. Петър Кънев


Коалиция „БСП за България” откри предизборната си кампания в Айтос. Специални гости на събитието днес бяха кандидатите за народни представители от 2-ри МИР инж. Петър Кънев, Николай Тишев, Тодор Байчев, Диана Гурева, Милена Куртова-Радева, Яни Янулов, Димитър Гочев, Дафинка Главанска, Андрей Андреев и Стоян Желязков. По традиция те бяха посрещнати с хляб и сол. На всеки бе раздадена по една червена роза, а също така бяха закичени и с мартеници за здраве и дълголетие, с пожелание да служат на България, за да я има страната за нас и децата ни. За гостите бе подготвена и много хубава фолклорна програма.

Официалната част започна с химна на Република България, а малко след това се появиха кукери, за да изгонят злите сили и всички да почувстват свежа струя добра енергия.

„Приветствам добрата идея да започнем с кукерите, които да изгонят страха от нас, да изгонят страха от управляващите, както и страха от бедността и завистта. Всички ние имаме нужда от тази промяна. Няколко години чакахме, моментът настъпи, промяната тръгна. България има нужда от промяна. България има нужда от нови управляващи в изпълнителната власт, защото десет години след влизането в Европейския съюз, продължаваме да бъдем най-бедната страна в Европа, с най-ниски доходи, с най-голям процент мигранти на глава от населението и най-лошо здравеопазване. Време е нещо друго да се случи” – каза водачът на листата инж. Петър Кънев и заяви: „Да си българин не е участ, да си българин е чест. Победа!”.

Социалистите бяха категорични, че БСП е символ на промяната, а ГЕРБ са символ на статуквото, което ще оставим зад гърба си.

„От ГЕРБ заявиха, че тяхната нова програма е продължение на старата, т.е. те искат да продължат това, което над 2 млн. българи с гласовете си на президентските избори отхвърлиха. Те казват, че трябва да запазим стабилността от времето на управлението на кабинета Борисов 2. Само че за тях това значи стабилни доходи от кражби и корупция. За нас това означава стабилност на мизерията в България, стабилност на ниските доходи и стабилност на битовата престъпност. Този път няма да им се получи” – коментира Николай Тишев.

В своята програма „БСП за България” залага на много добри решения във всички възможни сектори.
„Отново сме на прага на избори, избори, които ни дават уникалната възможност да променим живота си и съдбата си към по-добро с един правилен и успешен избор. Аз искам всички ние да живеем в едно по-спокойно общество. Аз искам  нашите родители да изживяват достойно старините си. За да се случи всичко това обаче, трябва всички ние да поискаме промяна” – каза от своя страна третият в листата Тодор Байчев.

След официалното представяне на кандидатите за народни представители, на събитието една млада дама – Петя Русинова, получи своя партиен билет, който ѝ бе връчен лично от областния лидер и втори в листата на „БСП за България” в Бургас Николай Тишев. Петя скоро е навършила 18 години и веднага е подала заявление за членство в редиците на Българската социалистическа партия.

На финала на мероприятието присъстващите останаха убедени, че трябва всички заедно да направим промяната на 26 март неизбежна. Това може да се случи, гласувайки с номер 10 в бюлетината.



Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
7
Коментара
Димитър КИРЯКОВ Тежка катастрофа на АМ Тракия преди Бургас Тежка катастрофа на АМ Тракия преди Бургас 22/05/2026, Петък 14:26 0
7
Коментара по темата
7.
Промяна
08.03.2017 20:23:06
0
2
А пьк сте сьщите.
Кои са айтоските хора .
Че те не са опоозиция в града нищо не правят .Хората не вижфат промяната в тях .Няма да стане така..
6.
"ополченците на Донбас"
08.03.2017 10:24:31
0
0
От времето на товарищ Ленин, когато са изчезвали цели влакови композиции с продоволствие, си е все така. Плащаш - минаваш - не плащаш - губиш стоката и живота си даже.
5.
за БАБИТЕ ПАРИ
05.03.2017 22:08:37
0
0
НЯМА ТЕ СИ ГЛАСУВАТ
4.
за БАБИТЕ ПАРИ
05.03.2017 22:08:37
0
0
НЯМА ТЕ СИ ГЛАСУВАТ
3.
Патреот
05.03.2017 20:23:33
2
4
Защо няма снимка на залата? Освен кандидат-депутатите други хора нямаше.
Имаше точно10 баби.
2.
от БРОКЕРА
05.03.2017 20:05:38
0
1
Зависи от % на брокера но за под 100 само в турските -ОМБАШИЯТА И ПОД СТРОЙ
1.
айтозлия
05.03.2017 19:37:25
1
2
Чува се , че на тази избори БСП плащай най-добре!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Правят пари на гърба на Дара, продуцентите ѝ заплашват със съд Правят пари на гърба на Дара, продуцентите ѝ заплашват със съд Множество фирми използват името на "Бангаранга" за промоции и отстъпки, а YouTube се напълни с фалшиви версии Тежка катастрофа на АМ Тракия преди Бургас Тежка катастрофа на АМ Тракия преди Бургас Ауди е помляно след сблъсъка на мократа магистрала  Край на тайната на заплатата! Шефовете са длъжни да обявяват възнаграждението в обявите за работа или преди интервю Край на тайната на заплатата! Шефовете са длъжни да обявяват възнаграждението в обявите за работа или преди интервю Нови правила за бизнеса ще изискват да се подават отчети за нивата на заплатите по разбивка пол Румен Радев обясни защо отказа да се подпише за военния трибунал срещу Путин Румен Радев обясни защо отказа да се подпише за военния трибунал срещу Путин Моето лично мнение е, че такъв военен трибунал има ефект, когато дадена държава е победена, капитулирала и нейният лидер е пленен, а тези основания към момента не съществуват и едва ли ще съществуват Спипаха бургазлийката Габриела надрусана зад волана на лъскав Хюндай Спипаха бургазлийката Габриела надрусана зад волана на лъскав Хюндай Drug тестът на 27-годишното момиче отчело употреба на пико и кокаин Васил Илиев от кв. Победа задигна кутия с дарения от храм "Св. Николай Чудотворец" Васил Илиев от кв. Победа задигна кутия с дарения от храм "Св. Николай Чудотворец" Близо 3 месеца полицаите издирваха извършителя на богохулството Евровизия обърка романтичното пътуване на Дара до Милано след историческата победа Евровизия обърка романтичното пътуване на Дара до Милано след историческата победа Певицата е планирала личен воаяж със съпруга си, но триумфът на България на конкурса променя програмата ѝ DJ Лудата глава се изръси 3 000 евро за маратонки, очила и чанта, оказаха се брутални ментета DJ Лудата глава се изръси 3 000 евро за маратонки, очила и чанта, оказаха се брутални ментета Имаше шанс да ми върнат парите, а аз да им върна боклуците, за да ги продават на шматките, които пазаруват тук, но го пропуснаха, казва Филипов 18 хил. евро за четири нощувки - цените удариха тавана заради Евровизия 18 хил. евро за четири нощувки - цените удариха тавана заради Евровизия Макар все още да не е окончателно ясно кой град ще поеме основния туристически поток, столицата вече отчита значителен ръст в резервациите и ценовите нива Близо 500 000 автомобила напускат София за 24 май, АПИ въвежда извънредна организация на движението Близо 500 000 автомобила напускат София за 24 май, АПИ въвежда извънредна организация на движението Най-натоварени се очаква да бъдат магистралите „Тракия“, „Струма“ и „Хемус“, а движението на тежкотоварни камиони ще бъде временно ограничено
Рядко астрономическо явление в края на май обещава финансов късмет за четири зодии Рядко астрономическо явление в края на май обещава финансов късмет за четири зодии Две пълнолуния в рамките на един месец засилват интереса към астрологичните прогнози и темата за личните финанси 800 000 празни жилища в Гърция, правителството планира активиране чрез ремонти 800 000 празни жилища в Гърция, правителството планира активиране чрез ремонти Около 12% от жилищния фонд остава неизползван, а държавата цели да увеличи предлагането чрез обновяване на стари имоти Английска радиостанция по погрешка обяви смъртта на крал Чарлз III Английска радиостанция по погрешка обяви смъртта на крал Чарлз III Радио „Каролайн“ призна, че грешката е резултат от „компютърна повреда“ в основното им студио нa 19 май, която е задействала автоматизирана процедура, използвана при смърт на монарх КЗК разследва „Кауфланд“ и „Т-Маркет“ за натиск върху доставчици КЗК разследва „Кауфланд“ и „Т-Маркет“ за натиск върху доставчици Междинните данни от анализа, представени през декември м.г., показаха тежки структурни деформации на пазара на храни  Няма да повярвате колко милиона китайци карат електрически коли Няма да повярвате колко милиона китайци карат електрически коли 44 млн. автомобила са по китайските пътища Държавата крие жертви на пътя, системата се разпада - време е за генерална реформа Държавата крие жертви на пътя, системата се разпада - време е за генерална реформа ИПБ разкрива сериозни манипулации в официалната статистика за загиналите през 2024–2025 г., които според тях прикриват управленски провал. От документа става ясно, че за периода незнайно как от статистиката са "изчезнали" 62-ма загинали Брекзит на заден ход: Защо ЕС не трябва да бърза с Великобритания Брекзит на заден ход: Защо ЕС не трябва да бърза с Великобритания Лондон търси сближаване с Брюксел, но историята на Брекзит, старите привилегии и липсата на солидарност поставят ЕС пред труден избор Путин и Си Дзинпин бият рекорда по споразумения, а Тръмп се хвали с по-бляскаво посрещне Путин и Си Дзинпин бият рекорда по споразумения, а Тръмп се хвали с по-бляскаво посрещне  Само 21 от тях обаче са са публично обявени, а сред останалите 19 не е ясно дали е постигнато съгласие за военно сътрудничество и за сателитно разузнаване Близо 15 000 дружества вече обявиха доходите си пред НАП Бургас Близо 15 000 дружества вече обявиха доходите си пред НАП Бургас Над 186 000 дружества и еднолични търговци от цялата страна са направили това пред приходната агенция Тайланд върна визите за българските туристи Тайланд върна визите за българските туристи Решението поставя страната ни в периферията на тайландската визова политика
Бойко Борисов Бойко Борисов Никога не съм бил нито в “Джуджетата“, нито ги знам кои са, а в случая сега разбираме коя е Снежанка Виц на деня Виц на деня Във влака кондуктор пита блондинка, пътуваща с куче:
- За кучето платихте ли?
- Не! Подарък ми е за рождения ден.
Виц на деня Виц на деня Две жени разговарят:
- Ти какво работиш?
- В научен институт.
А като каква?
- Като любовница, но ми плащат като на професор.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Мамо, мамо, може ли и аз да скоча с бънджи?
- В никакъв случай! Животът ти започна, заради скъсана гума, но не трябва да свършва пак по тази причина!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори