×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Асен Тутеков ще е и.ф председател на Държавна агенция „Разузнаване“
  • Депутатите въведоха съдебен контрол върху 72-часовото прокурорско задържане
  • Г-7 ще произвежда ракети с голям обсег директно в Украйна
  • Вижте верните отговори от НВО по български език и литература за 10.клас
  • Издирват шофьор след инцидент със загинал мъж край Ценово
  • ЕК препоръчва България да подобри киберсигурността и обучението в новите технологии
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Кметът на Созопол Панайот Рейзи: Подписахме договор с Нефтохимик, наемът е 6 хил.лева на мач


Кметът на Созопол Панайот Рейзи: Подписахме договор с Нефтохимик, наемът е 6 хил.лева на мач
Панайот Рейзи изгради стадион-бижу в Созопол и ще е горд да посрещне Нефтохимик
28 Февруари 2017, Вторник, 10:36 ч.
Автор: Иван КОЛЕВ

Ако Нафтата договори нови условия си за стадион „Лазур“ ще анулираме контракта, каза Панайот Рейзи

Нефтохимик е подписал договор с Община Созопол за използването на стадиона, но той ще влезе в сила от следващия сезон, каза току-що пред Флагман.бг кметът на Созопол Панайот Рейзи.

Той разкри, че контрактът е подписан тази сутрин в кабинета му. Предложена е цена от 6 хил.лева на мач, което е доста по-приемливо в сравнение с искания наем за стадион „Лазур“.

Панайот Рейзи обаче уточни, че договорът е за следващия сезон, а не за настоящия. Той е приложен в документацията за лицензиране на клуба. Ако се наложи обаче ще влезе в сила и от тази пролет.

„Знам, че имат проблеми на стадион „Лазур“, не съм запознат в детайли, но ако не ги решат сме готови да ги посрещнем тук. „Созопол Арена“ е лицензиран и отговаря на всички изисквания. Ще сме гостоприемни домакини“, каза Панайот Рейзи. В договора има клауза за анулиране по желание на „Нефтохимик“.

Припомняме, че вероятността Нефтохимик да се изнесе от стадиона е изключително голяма, защото собственикът на стадион "Лазур" "Спортс пропътни мениджмънт" поиска непосилно висока цена за наем.(ВИЖ ПОДРОБНОСТИ)

В категории: На терена , Спорт


14
Коментара
14
Коментара по темата
14.
Бургс
28.02.2017 18:31:24
3
12
Панайоте ,тези ще те изпържат-никога нищо не плащат!
13.
До Лимонаден Колю
28.02.2017 18:29:11
1
18
И ти обеща .че ще се събирате по 10000 на мач,а не можем да продадем 500 билета!Ми те на Черноморец в Областната имат повече...
12.
Efendi
28.02.2017 16:25:00
28
1
Това е поредния АБСУРД,дори и само на теория,защото все още вярвам че няма как да стане на практика,няма как да е финансиран от община Бургас,а да играе в Созопол,вярвам че колкото и глупави да са в общината,чак такива идиоти не са
11.
Лимонаден Кольо
28.02.2017 14:58:02
79
51
Естествено,че кмета ни е виновен,нищо че в момента сме на негова издръжка,а се биехме в гърдите,че ще се оправяме сами.Той е виновен,че построихме стадион ама само на приказки.Той е виновен,че последния път като бяхме в А група гарантира пред БФС,за да започнем сезона,че уреди да се върнем на стадиона и че не ни потърси отговорност,че с общинските пари за школата се издържаше отбора в А група.Няма да споменавам,че се направихме на тарикати и не си платихме наемите.Та както виждате кмета е виновен.
10.
Бургазлия
28.02.2017 14:45:01
5
40
Хайде на новата бензиностанция на Марешки в Победа,нафта по 1.80,Да ни е честита новата придобивка.
9.
Български език
28.02.2017 12:43:27
0
43
Голяма свобода на словото е да е триете коментари, в които ви правят забележки за правописни грешки да си ги коригирате след това! А под заглавието оправихте ли? Флегмани!
8.
И мен ме боли No 7
28.02.2017 12:19:37
9
44
И да съм честен, боли ме хуя за тез тъпаци некадърници.
Под терасата ми да играят няма да изляза да ги гледам.
7.
Г7
28.02.2017 12:12:02
1
29
Като юноша на клуба ме боли много от случващото се.Футбола в Бургас умря!Не може на мачовете да ходят по 200-300 души.А сега вече и единственият ни професионален отбор няма да играе у дома.За ДЮШ не е проблем,че тренират на различни места,така е било винаги.И едно време си тренирахме в Д.Езерово,Българово или Каблешково.
6.
na duzpata
28.02.2017 12:11:46
0
6
Ало, НИСКИЯТ ГЪБАР, сърнички сънуваш ли....?
5.
Fifi
28.02.2017 12:07:37
92
52
IZTARGUWAHA NI DWATA STADIONA I STARIQ KMET I TOZI MOESHENIK.MAMICATA IM
4.
Синя акула
28.02.2017 12:04:36
7
36
Тва отборче и в Пънчево му е много да играе.
3.
Бай Чеп
28.02.2017 12:04:24
75
40
Бургас-един западащ град с нови пасарелки,сини зони и нов градски транспорт на кредит...
Пляскайте и викайте "Ура"..
2.
koi
28.02.2017 11:59:37
4
35
nqma zna4enie kade igraqt!i bez tova nikoi ne hodi na ma4ovete im!
1.
До Кмета
28.02.2017 11:49:24
136
86
Кмете Николов, нещо да кажеш по въпроса? При два стадиона в Бургас, мачовете да се играят в Созопол, а децата да тренират и играят в Долно Езерово, Българово и Камено...
Кмета "Слънце" на ГЕРБ! Безхаберници и мошеници!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Секс депа в Студентски град и такси за 60 евро:  Шестима от "Калашниците" остават зад решетките Секс депа в Студентски град и такси за 60 евро: Шестима от "Калашниците" остават зад решетките Единственият освободен от ареста бе пуснат под сериозна парична гаранция от 10 000 евро Паника в жилищен блок: Жени пищят заради голяма змия, влязла във входа Паника в жилищен блок: Жени пищят заради голяма змия, влязла във входа Експерти предупреждават, че този вид влечуги не са опасни, но могат да ухапят човек, ако се почувстват застрашени  Чат с проститутки заковава брадати момчета от „Калашниците“, четирима остават в ареста Чат с проститутки заковава брадати момчета от „Калашниците“, четирима остават в ареста Разчитаме както на експертно изследване на мобилните им телефони, така и на свидетелски показания, каза прокурорът Георги Каракачанов, а адвокатът Ивайло Найденов заяви, че клиентът му бил набит и изгонен от бандата Седмият медицински хеликоптер пристигна у нас, кацна в авиобазата в Пловдив Седмият медицински хеликоптер пристигна у нас, кацна в авиобазата в Пловдив Той е кацнал днес в 10:30 часа Правителството затяга контрола над корабите в българската акватория Правителството затяга контрола над корабите в българската акватория Въвеждането на европейски екологични и застрахователни стандарти цели да ограничи рисковете от инциденти в Черно море Близо 25 000 дружества вече обявиха доходите си пред НАП Бургас Близо 25 000 дружества вече обявиха доходите си пред НАП Бургас Над 293 000 фирми и еднолични търговци от цялата страна са направили това пред приходната агенция Ламинатът вече не е на мода. „Рибената кост“ отново влиза в новите домове Ламинатът вече не е на мода. „Рибената кост“ отново влиза в новите домове Собствениците търсят автентичност и устойчивост, докато ламинатът запазва мястото си като практично и достъпно решение Удариха мащабен канал за нелегални мигранти, минавал през Бургаско. 25 души са арестувани Удариха мащабен канал за нелегални мигранти, минавал през Бургаско. 25 души са арестувани Организираната схема за трафик към ЕС е действала срещу суми до 10 000 евро на човек Протест срещу омразата в РСМ: Затварят трите гранични пункта на 21 юни Протест срещу омразата в РСМ: Затварят трите гранични пункта на 21 юни Елате за да подкрепим освобождаването и правото на лечение на Ива Михайлова от Кочани, зоват организаторите Триумф за Бургас: Четирима млади доброволци донесоха златната титла от Националното състезание на БМЧК (ВИДЕО) Триумф за Бургас: Четирима млади доброволци донесоха златната титла от Националното състезание на БМЧК (ВИДЕО) След дългогодишно прекъсване морският град отново оглави класацията по първа долекарска помощ благодарение на сплотеност, висок професионализъм и желязна подготовка
Наливат $300 милиарда в Иран за мир, но Тръмп с нови заплахи: Ще хвърляме бомби по главите им Наливат $300 милиарда в Иран за мир, но Тръмп с нови заплахи: Ще хвърляме бомби по главите им Той се оправда, че средствата били от частни фондове, а не от държавата, а от Техеран са категорични, че ще нарушат примирието, ако ЦАХАЛ не напусне Ливан Общата история остава, отхвърлена е поправката която улеснява фалшификаторите от Скопие Общата история остава, отхвърлена е поправката която улеснява фалшификаторите от Скопие Български депутати настояват Европейския съюз да спре финансирането на югозападните ни съседи  След Камелия и "Луда по тебе", Джокович посегна и на Бангаранга След Камелия и "Луда по тебе", Джокович посегна и на Бангаранга Световният номер едно Новак Джокович изненада феновете с танцови умения под звуците на евровизионния хит на Дара Европа е в плен на опасна гореща вълна с температури над 40 градуса Европа е в плен на опасна гореща вълна с температури над 40 градуса Екстремните климатични явления активираха червени кодове за опасно време на Балканите, докато учените предупреждават за сериозни рискове за здравето и критичната инфраструктура След срещата Тръмп-Зеленски: Идва ли краят на войната в Украйна? След срещата Тръмп-Зеленски: Идва ли краят на войната в Украйна? Лидерите на Г-7 приветстваха споразумението между САЩ и Иран Защо Турция не е получила покана за срещата на върха на Г-7 в Париж Защо Турция не е получила покана за срещата на върха на Г-7 в Париж Хакан Фидан потвърди липсата на покана на пресконференция в Москва DeepSeek вече е най-скъпият стартъп в Китай в областта на AI DeepSeek вече е най-скъпият стартъп в Китай в областта на AI Всички инвеститори, с изключение на Националния инвестиционен фонд, не са инвестирали директно в DeepSeek Заради шума, наподобяващ атака с дрон, забраняват движението на скутери и АТВ-та през нощта Заради шума, наподобяващ атака с дрон, забраняват движението на скутери и АТВ-та през нощта Специфичният шум от леките превозни средства затруднява работата на системите за противовъздушна отбрана в Крим Инфлацията в Гърция лишава близо половината граждани от лятна почивка през тази година Инфлацията в Гърция лишава близо половината граждани от лятна почивка през тази година Проучване на социологическата агенция отчита сериозно влошаване на жизнения стандарт и затруднения при покриването на транспортните и жилищните разходи Ще улесни ли Европейският парламент фалшификаторите на българската история? Ще улесни ли Европейският парламент фалшификаторите на българската история? Докладчикът Томас Вайс поиска поправката, поощряваща работата на историческата комисия, да отпадне от доклада за напредъка на Скопие за членство в ЕС
Костадин КОСТАДИНОВ, политик Костадин КОСТАДИНОВ, политик Ивайло Мирчев да подаде оставка и да се прибере в родното си село Крушари, за да започне да се занимава с нещо по-полезно, например, да гледа овце. Виц на деня Виц на деня Жена праща мъжа си до магазина:
- Ето ти пари, иди да вземеш половинка масло.
Мъжът се връща с половин литър водка:
- За половинка стигна, ама за масло не останаха пари.
Виц на деня Виц на деня Жена при доктора:
- Струва ми се, че мъжът ми има някакво психическо заболяване. Понякога с часове го моля да ми купи дрехи или кола, а той нищо не чува.
- Това не е болест. Това е талант!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако след нощна смяна вечно е засмяна, значи е за смяна.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори