16-годишен отличник „взривил” Механото в Бургас, пратиха го при училищния психолог
06 Февруари 2017, Понеделник, 02:39 ч.
Автор: Флагман.бгС момчето и родителите му вече са проведени разговори, случаят е инцидентен
Деветокласник от ПГМЕЕ в Бургас поставил „бомбата” в района на училището (ВИЖ ТУК). Пред Флагман.бг негови приятели обясниха, че момчето е с един от най-високите успехи във випуска си и в деня на „терористичния акт” дори не е имал предстоящи изпитвания или класни за края на срока. Той дори вече е бил оформен за срока.
„Много силен ученик, никога не е създавал проблеми, завърши първия срок с оценка над 5 и изобщо никога не бих предположил, че може да извърши подобно нещо”, твърдят съучениците му.
По всяка вероятност той или е бил подведен от някой приятел, или е решил да си направи шега с полицията, без да очаква, че сигналът му изобщо ще бъде отразен от органите на реда.
С родителите на момчето своевременно са проведени разговори относно поведението му. Те все още не могат да повярват, че синът им е могъл да направи такъв голям гаф. С 16-годишния младеж вече е говорил училищният психолог, пред когото ученикът обяснил, че съжалява искрено за постъпката си.
„Това е напълно инцидентен случай, убедени сме, че няма да се повтори и това няма да повлияе на успеха му в бъдеще”, коментират от училището.
След 40 е най-добре да не пиете алкохол, за да не ви се случи това
03/11/2025, Понеделник 11:40
0
Всяко жилище с пощенски код от догодина
03/11/2025, Понеделник 11:20
1
Огнен ад във Враца отне живота на възрастна жена, дъщеря ѝ е в тежко състояние
03/11/2025, Понеделник 11:10
0
Тарифата ѝ е 4 хил. лв.
10 дразнещи неща, с които мъжете влудяват половинките си
03/11/2025, Понеделник 10:52
0
Какво ще прави тази чалгаджийка - богатият мъж я изостави
03/11/2025, Понеделник 10:48
0
Въпреки мерките, загиналите от ПТП не намаляват
03/11/2025, Понеделник 10:32
1
Руския полуостров Камчатка бе ударен от земетресение с магнитуд 5.6
03/11/2025, Понеделник 10:27
1
Още един моторист загина - Петър загуби битката за живот
Ужасяваща катастрофа край ГКПП Лесово, има жертви
В деня на българския художник – 3 неповторими страници в историята
03/11/2025, Понеделник 10:20
0
Вече не е нито кифла, нито еротичен модел, а уважаван психолог

Клиентские базы данных для продажи Ваших товаров и услуг!!! https://goo.gl/GHtjjS https://goo.gl/GHtjjS
сега "журналисти" без работа ги раздуват до национално събитие
а защо не пишете пак за някой си човечец, който си бил купил някакъв десерт от магазина, който се оказал мухлясал отвътре ... даже и снимка приложихте , хаха
Нема грешка- в ТВУ то!Пикльо мамин-да се научи!