×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • На 1 май отбелязваме Деня на труда
  • Април 2025 година се оказа значително по-студен от предходната – температурите се движиха между 8 и 14°C
  • Плащаме по-скъпи винетки от 1 май 2025 г.
  • 1 май идва с много слънце, следобед на места ще превали и прегърми
  • Без синя и зелена зона в Бургас днес
  • Отбелязваме 149 години от избухването на Априлското въстание
  • В Нови Сад се отбелязват шест месеца от трагедията на жп гарата
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Политици заровиха томахавките и застанаха рамо до рамо за празника на Бургас (СНИМКИ)


Политици заровиха томахавките и застанаха рамо до рамо за празника на Бургас (СНИМКИ)
Държавата се тресе, но депутати от ГЕРБ и БСП пекат риба заедно
Тема в развитие
Ето я най-красивата елха в България! Хиляди участваха в мига, в който Бургас засия в коледна премяна (ВИДЕО/СНИМКИ) Димитър Николов с предсказание: Повече момичета ще се родят в Бургас през 2017 г.! (СНИМКИ) Курбанът на Бургас, осветен от Владиката, пази от болести 1 година Георги Динев стана художник на годината (СНИМКИ) Вижте имениците в Бургас, редят се за общата снимка Политици заровиха томахавките и застанаха рамо до рамо за празника на Бургас (СНИМКИ) Тържествено литийно шествие тръгна от храма "Св.св.Кирил и Методий", стотици бургазлии се включиха (СНИМКИ) Баба Недка шашна кмета Димитър Николов с уникална снимка от замръзналото море край Бургас Кметът Димитър Николов: Нашата обща мисия е да работим, за да се развива Бургас като модерен град Областният управител Вълчо Чолаков: Имаме привилегията на живеем в един от най-красивите и вдъхновяващи градове Възстановената катедрала отвори врати, може да устои и на трусове Бургас има четирима нови почетни граждани, наградиха ги на тържестветата сесия на ОбС (СНИМКИ) Храмът "Св.св.Кирил и Методий" отвори врата за Никулден, стотици миряни се стекоха на литургията(СНИМКИ) Днес е Никулден. Честит празник, бургазлии! Вижте програмата Само във Флагман! Пълен списък на учениците-отличници, наградени от кмета за Никулден Пътуваме безплатно в градския транспорт за Никулден, паркираме без пари в синята зона Първо във Флагман! Ето кой ще донесе коледния дух на Никулден в Бургас
виж още
скрий
06 Декември 2016, Вторник, 11:00 ч.
Автор: Емел МАХМУД, снимки: авторът

Никулден обедини партиите

Когато държавата е в политическа криза и непрестанно се тресе, Бургас показа, че може да обедини и най-големите врагове. Това се случи днес, когато загърбвайки различията, политиците застанаха рамо до рамо за празника на града.


Областният управител на Бургас Вълчо Чолаков (вдясно) и местният лидер на ДБГ и съветник по туризма в МС Живко Табаков си стиснаха сърдечно ръцете, даже и се усмихната един на друг

Точно в 10:30 ч. местни и национални парламентаристи се събраха на площад „Атанас Сиреков” пред сградата на кметството, където се проведе тържественият ритуал по издигане на Националния, Европейския и Общинския флаг.


Днес дори не се усети, че има напрежение между политиците

За празника в Бургас пристигнаха социалният министър в оставка Зорница Русинова, зам.-министърът на екологията Атанаска Николова, народните представители от ГЕРБ Димитър Бойчев, Диана Йорданова, Иван Вълков и от БСП Петър Кънев. Присъствието на червения депутат направи особено впечатление, тъй като само той бе представител на социалистите на площада. Въпреки че е избран от Бургаския регион, Кънев родом е от Ямбол.



На площада сред местните политици бе областният управител на Бургас Вълчо Чолаков, двамата му заместници – Севдалина Турманова и Владимир Крумов, кметът Димитър Николов, неговите заместници Красимир Стойчев, Йорданка Ананиева и Руска Бояджиева, председателят на Общинския съвет Костантин Луков, съветникът на министъра по туризма в оставка и лидер на Движение България на гражданите Живко Табаков, областният координатор на ДСБ и общински съветник от Реформаторския блок д-р Георги Митев, който е и шеф на Областната агенция по безопасност на храните, директорът на ОД на МВР-Бургас старши комисар Калоян Калоянов, шефът на ВМС комодор Мален Чубенков, групата на Националния фронт за спасение на България в местния парламент и други общински съветници.

Правеше впечатление отсъствието на една от знаковите фигури в политиката - лидерът на третата политическа сила в НС - Валери Симеонов. Той и депутатите му Валентин Касабов, Христиан Митев, Петър Петров и Димитър Байрактаров определено липсваха на площада за разочарование на хиляди техни поддръжници, които дадоха гласа си за Обединените патриоти на последните президентски избори.



В момента държавата се тресе от политически трусове. Това обаче не попречи на Бургас да обедини управляващи и опозиция.



След тържественото издигане на знамената политиците се отправиха към градинката до Часовника, където осветиха никулденския курбан. Очаквайте подробности!









В категории: Политика


Става тв водещ
Става тв водещ 01/05/2025, Четвъртък 14:00 0
Отряза го за секс в Ергенът
Отряза го за секс в Ергенът 01/05/2025, Четвъртък 13:41 1
Ще става баща
Ще става баща 01/05/2025, Четвъртък 13:21 2
7
Коментара по темата
7.
до момата-гледай кво правят хората
06.12.2016 18:27:08
0
1
Стратегическа инициатива за наемане на работници за индустрията в „Тракия икономическа зона“ (ТИЗ) от населени места с висока безработица извън област Пловдив обявиха пет индустриални компании на пресконференция днес в БТА-София, съобщава bulnews.bg
Кампанията започва с Монтана, Ловеч, Сливен, Бяла Слатина и Стамболийски и ще продължи с други 15 града в страната и чужбина.

Над 5000 работници са необходими на предприятията в ТИЗ през 2017 г., съобщи инж. Пламен Панчев, създател на една от най-мащабните икономически зони на България. В тази цифра се включват приблизително: 600 специалисти с висше образование и 1000 средни специалисти.

За да посрещнат растящата нужда от кадри, едни от най-големите инвеститори в страната като Сенсата Технолоджис България, АББ България, Белла България, Кауфланд България и Либхер Хаусгерете - Марица се обединиха около концепцията на JobTiger за търсене на кадри не само от цялата страна, но и от чужбина.
Компаниите имат и подкрепата на община Пловдив и Клъстер Тракия икономическа зона.

Инициативата започва с информационна кампания, като свободните позиции в Пловдив се обновяват постоянно на уеб сайта на инициативата – http://plovdiv.careerdays.bg/, обясни Светлозар Петров, управител на JobTiger.

Информационни дни на кариерата са следващата стъпка, като работодателите ще представят, както отворени позиции в предприятията си в региона на Пловдив, така и възможностите и условията за трудова миграция и ще могат да се срещнат с местните общности, за да инициират процеса по подбор на персонал.
Първият етап ще обхване следните градове: Монтана, Ловеч, Сливен, Бяла Слатина и Стамболийски.
Градовете са избрани на база ниво на безработица, налични квалификации у безработните лица и потенциал за преместването им в Пловдив.
Община Пловдив от своя страна има готовност да осигури достатъчно места в училищата и детските градини за записване на децата при преместване на цели семейства, допълни Стефан Стоянов, заместник-кмет “Образование и бизнес развитие”.

„Пловдив се наложи като индустриален лидер в страната и продължава да привлича нови инвестиции от цял свят.
Ние в Пловдив работим по различни програми, които подпомагат образователната система, включително програма за дуално обучение, чрез образователно-индустриален борд, инициатива на община Пловдив, Министерство на образованието и науката, Индъстри Уоч и Клъстер Тракия икономическа зона.

Целта ни е да помогнем на образователната система да се реформира по-бързо и да подготвим повече квалифицирани кадри. Тези процеси отнемат повече време, затова подкрепяме инициативата за привличане на таланти в региона и сме готови да работим за това.“

В Тракия икономическа зона е изготвен и проект за жилища за индустриални работници, допълни инж. Пламен Панчев. Програмата цели да насочи вниманието към регион Пловдив и възможностите за работа и живот там.
6.
шоп
06.12.2016 18:21:31
0
4
сборище на курви и мъжки вереци,ха наздраве!
5.
Миме
06.12.2016 15:55:52
2
9
От милионер да станеш милиардер ти пожелават бургазлий и ти благодарим че еб@ майката на Бургас нещастник
4.
Кръчмаря
06.12.2016 15:03:10
0
8
Сигурно щот им замириса на скара
3.
Спим ядем спим ядем пърдим..
06.12.2016 13:42:09
0
11
Бааах тия войничета много охранени бе !
2.
Истината
06.12.2016 13:38:29
1
14
Какви томахавки? В Бургас винаги са били заедно - за лапането и кражбите. за това и тук двата процеса вървят най-гладко , бургазлии си се кефят
1.
Истината
06.12.2016 13:38:29
1
15
Какви томахавки? В Бургас винаги са били заедно - за лапането и кражбите. за това и тук двата процеса вървят най-гладко , бургазлии си се кефят
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Фалшив мед залива пазара у нас, всъщност ядем... захар Фалшив мед залива пазара у нас, всъщност ядем... захар В сектора са регистрирани и други нелоялни практики Става тв водещ Става тв водещ Подготвя онлайн предаване, копие на "Сблъсък" Помните ли търговката на бебета Гюлгес от Камено? Тя иска на свобода, а Гърция я издирва, за да я вкара в затвора Помните ли търговката на бебета Гюлгес от Камено? Тя иска на свобода, а Гърция я издирва, за да я вкара в затвора Съдът в Бургас я остави в ареста за постоянно Отряза го за секс в Ергенът Отряза го за секс в Ергенът „Тук ще правим зайко-байковци“, посочи той романтично подреденото ложе на двойката, но Даниела има други планове Ще става баща Ще става баща Гаджето му публикува снимка с бременно коремче Мъж без книжка се размаза и почина на АМ "Хемус" Мъж без книжка се размаза и почина на АМ "Хемус" Инцидентът е станал на 384 км Преди 30 години турците идваха да се лекуват у нас. А сега Преди 30 години турците идваха да се лекуват у нас. А сега Сега са светлинни години пред нас Акция на полицията в Бургас: Разбиха нелегално казино до Военния клуб, задържани са 9 души Акция на полицията в Бургас: Разбиха нелегално казино до Военния клуб, задържани са 9 души Играчите били хванати в разгара на нелегална игра – чипове, размяна на пари и хиляди левове на масата Съгласи ли се Зуека да участва във финала на Капките Съгласи ли се Зуека да участва във финала на Капките Рачков и Геро отидоха чак до Испания, за да агитират колегата си да излезе с тях на една сцена БСП възроди 1 май в Бургас с шествие и концерт БСП възроди 1 май в Бургас с шествие и концерт Завръщат се знакови фигури в редиците на партията 
Извънредно! Трима загинаха при тежка катастрофа Извънредно! Трима загинаха при тежка катастрофа ПТП-то стана между Враца и Мездра Терористична атака вероятно е причинила огненото бедствие в Йерусалим Терористична атака вероятно е причинила огненото бедствие в Йерусалим Към тази сутрин 119 пожарни екипа все още работят по всички пожари в Израел Историята на първи май – Деня на труда Историята на първи май – Деня на труда В България Първи май се чества за пръв път още през 1890 г. – само година след решението в Париж Израел поиска помощ от България заради огнения ад край Йерусалим Израел поиска помощ от България заради огнения ад край Йерусалим Наложи се евакуация на жители от поне пет общини заради горските пожари Хвана си 2 пъти по-млада жена и разкри, че... Хвана си 2 пъти по-млада жена и разкри, че... Много я прегръща Тръмп с интересно изказване за Путин Тръмп с интересно изказване за Путин От Белия дом считат, че... Огромна трагедия в Индия Огромна трагедия в Индия Хотел се превърна в "газова камера" Путин с показателен ход Путин с показателен ход Преименува летище на "Сталинград" Зеленски с притеснителни думи за Русия Зеленски с притеснителни думи за Русия Президентът на Украйна твърди, че... Срина се при Гала Срина се при Гала Поводът за драмата му е внезапната смърт на оперния певец Борислав Спиров, който загина след нелепа катастрофа с камион
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Луди искат да ме отстранят! Щяха да превърнат САЩ в пропаднала дупка от третия свят Виц на деня Виц на деня - Вашето куче ме ухапа. Искам компенсация!
- Тихо, тихо, не викайте. Аз сега ще го хвана, а вие го хапете.
Виц на деня Виц на деня - Какво е шведска маса по нашенски?
- Запой в гараж, върху щайги.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Бракът е като обществена баня - веднъж влезеш ли, трябва да се примириш с каквото има.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори