Пълен потрес! Автобусен шофьор от Бургас вози туристи с 2,21 промила алкохол
05 Август 2016, Петък, 13:40 ч.
Автор: Флагман.БГ, снимката е илюстративнаОбразувано е бързо полицейско производство
Полицаи от Приморско спипаха шофьор на автобус със сериозно количество алкохол в кръвта. 54-годишният Иван А. от Бургас управлявал рейс „Скания”, когато е спрян за проверка вчера около 06,40 ч. в ММЦ-Приморско.Той превозвал голяма група туристи, най-вероятно извършвал трансфер на пътниците. Когато е спрян за проверка, бургазлията изглеждал във видимо нетрезво състояние.
Направен му е тест с дрегер, който отчел потресаващите 2,21 промила алкохол, което се равнява на над бутилка изпит концентрат. По случая е образувано бързо полицейско производство.
В категории:
Крими
5 лесни и ефективни упражнения за здраве и добър тонус
10 известни спорта, които може би не сте пробвали, но ще ви харесат
Лесна и бърза рецепта за здравословен бананов хляб
90-годишен дядо загуби пенсията си, намери я 13-годишно момиче: Развитието ще ви трогне
Грешката, която почти всеки прави при съхранението на храната
Как да направим перфектния сладкиш: Баница с локум
Оперираха национал на България: Кариерата му може да приключи
Тодор Славков оставил значително наследство за Катерина Славова?
Честа грешка при пране опасна за дрехите
Как да приготвим прост и вкусен омлет - рецепта за начинаещи
Гонзо разкри бъдещето на селекционера Димитров
Коя зодия ще има голям късмет в края на март

Tova e ot izpareniata na turistite !
Те са вечно пияни като донски казаци.Как не са обърнали някой автобус не знам.Късмет,ама докога?Да се вземат мерки на време.Аман от пияни селски абдали,които си мислят,че никой нищо не може да им направи.
Естествено, че трябвa и ще бъде съден чичо ти Ивaн. Товa съвсем не опрaвдaвa Aнгел. И не чaдо, никой не му е зaвидял зaтовa, че тaти му едa дa върти крaвaя нa хубaвa колa. Не е вaжно кaквa мaркa е колaтa, и с трaбaнт можеш дa убиеш нa пътя.