Градоначалникът на Поморие Иван Алексиев отново спечели конкурса „Кмет на месеца“
"Приемам наградата като резултат и в продължение на положените усилия за развитието на детско-юношеския спорт в общината“, каза Иван Алексиев
02 Август 2016, Вторник, 05:17 ч.
Номинацията за юли беше в категория „Отдих и спорт”, по повод успешно реализираната кампания „Да раздвижим Поморие”
Кметът Иван Алексиев за втори път спечели конкурса за „Кмет на месеца” в портала на българските общини – Кмета.бг.Номинацията за месец юли беше в категория „Отдих и спорт”, по повод успешно реализираната кампания „Да раздвижим Поморие” – инициатива популяризираща ползите от физическата активност и за повишаване на информираността относно спорта и здравословния начин на живот.
През вече изтеклия месец жители от различните краища на страната даваха вота си в подкрепа на своите кметове – фаворити. Рекордният брой гласували превърна конкурса в истинска оспорвана надпревара.
Въпреки стабилната конкуренция, кметът на община Поморие водеше в класацията почти през цялото време и успя да генерира убедителните 39 %. При общините от 20 до 50 000 жители, той влезе в съревнование с градоначалниците на Айтос, Нова Загора, Ботевград и Горна Оряховица.
„Благодаря на всички за широката обществена подкрепа. Приемам наградата като резултат и в продължение на положените усилия за развитието на детско-юношеския спорт в общината“, каза кметът Иван Алексиев по повод спечеления приз.
В категории:
Поморие
Проф. Ангел Димитров: Антибългарската пропаганда в Скопие не спира от 1944 г., Историческата комисия буксува на празни обороти
Секс депа в Студентски град и такси за 60 евро: Шестима от "Калашниците" остават зад решетките
Паника на Световното: Отровни змии подлудиха футболни звезди
Семейна почивка се превърна в най-големия кошмар: 3-годишно момченце се удави
Пате по чорапки взриви Световното! Мерлин е новият хит (ВИДЕО)
Седмият медицински хеликоптер пристигна у нас, кацна в авиобазата в Пловдив
Правителството затяга контрола над корабите в българската акватория
Близо 25 000 дружества вече обявиха доходите си пред НАП Бургас
Ламинатът вече не е на мода. „Рибената кост“ отново влиза в новите домове
Удариха мащабен канал за нелегални мигранти, минавал през Бургаско. 25 души са арестувани
Протест срещу омразата в РСМ: Затварят трите гранични пункта на 21 юни
Български фирми могат да кандидатстват за 100 000 евро по програмата DIANA на НАТО
