Приморско настръхна заради Люси Иларионов
29 Юли 2016, Петък, 19:03 ч.
Режисьорът излапал 5 палачинки въпреки диетата
Само два месеца след операцията в Турция, Люси прегреши и излапа 5 палачинки. Според неволни свидетели в Примосрко режисьорът излапал 5 палачинки с гигантски диаметър около 20 сантиметра. И на всичко отгоре ги намазал с цял буркан „Нутела“, който бил купил от близкия магазин, пише hotarena.net.„А горката Ани Хоанг изяде само една палачинка“, обобщават в Приморско, където вече се разнесе мълвата за възобновената лакомия на отслабналия Люси. Очаква се тези дни тази невероятна информация да достигне и до самия Иларионов, който вероятно не знае за въпросния случай.
През април той се подложи на операция в Турция, където му бе премахната част от стомаха. Целта бе да се намали обемът и Люси да поема по-малко храна, за да отслабне. Режисьорът се реши на тази стъпка не само от суета, а заради здравословни проблеми, които нямало как да спре да неглижира. „Надявам се промяната да е много голяма и да се видя такъв, какъвто бях преди. Сега съм 170 кг., ако стана 80 ще е добре. Лекарите твърдят, че до октомври ще бъда на килограмите, които искам“, сподели Люси преди да замине за Анкара. Към днешна дата режисьорът е успял да свали около 60 кила.
В категории:
Приморско
Как да намалим стреса
Домашна питка с масло: Тайната й
Средиземноморска диета: Ползите за здравето и защо е сред най-препоръчваните режими
Тризначки нахълтват с гръм и трясък в "Ергенът"?
Шоколадов сладкиш без много усилия
Най-съвместимите зодии за перфектна връзка
Григор Димитров сред най-богатите в тениса - ето първите 20
Цената на водката в Русия лети нагоре
От кои зодии са най-верните приятели
Пролетна супа със зеленчуци: Лека и свежа рецепта за новия сезон
Зодиите с най-голямо чувство за хумор
Как да премахнете миризми от килими и мебели

Обновена на: 2016-07-28 11:44:27 | Автор: BurgasINFO
Дългогодишният директор на СОУ „Никола Йонков Вапцаров” в Приморско – Стоян Налбантов, сдаде поста си. Той се е оттеглил сам от длъжността. На негово място е назначена Марияна Казларова – досегашен преподавател в училището. Налбантов остава на работа като учител по история, научи BurgasINFO от свои отлично информирани източници.
Името на Налбантов през последните години се свързваше както със серия скандали, така и с постижения в дейността си. По неофициална информация, той трудно се е разделил с поста си, въпреки че е почувствал умора от дългогодишната си работа като директор.
„Въпреки, че вече не е на този пост, той продължава почти всеки ден да бъде в сградата”, казаха местни жители.
В Приморско се носят легенди около личността на Налбантов, говори се, че е станал толкова самолюбив, че дори имал икона с изографисан собствения му лик.
Всичко на концесия.