×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Тома Томов: Тръгнали сме по изключително труден път, но ще върнем „Черноморец”, където му е мястото


Тома Томов: Тръгнали сме по изключително труден път, но ще върнем „Черноморец”, където му е мястото
Бизнесменът Тома Томов е в основата на възраждането на Черноморец
16 Юли 2016, Неделя, 02:45 ч.
Автор: Иван КОЛЕВ, снимка: официален сайт на ФК Черноморец 1919

Бюджетът ни е обезпечен от изпълнителния директор на „Трансвагон” АД Васил Данев, гарантира председателят на УС на СНЦ „Бъдеще за Черноморец”
"Тръгнали сме по изключително труден път – да върнем Черноморец там, където му е мястото, където името и традициите на този славен клуб повеляват да бъде – в професионалния футбол". Това каза председателят на УС на СНЦ „Бъдеще за Черноморец” Тома Томов пред официалния сайт на клуба.

Той призова за единение и изтъкна, че възроденият ФК „Черноморец 1919”, който има големи шансове още тази година да играе във „В” група „не е нито на него, нито на Тодор Райков или на Ангел Стойков, а на всички привърженици, които милеят за бургаската синя идея”.

„Финансирането на клуба е обезпечено от изпъллнителния директор на „Трансвагон” АД Васил Данев. Проблеми нямаме, независимо в коя група ще играем.Имаме доста приятни новини за нашите привърженици и симпатизанти, които в най-скоро време ще им съобщим”, допълни още Тома Томов.

От клуба уточниха, че не са получавали общинска субсидия, защото когато се разпределяха парите за спорт те нямаха право да кандидатстват.

В категории: На терена , Спорт


27
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Горяха две жилища в Бургаска област Горяха две жилища в Бургаска област 03/11/2025, Понеделник 08:40 0
27
Коментара по темата
27.
Истината
17.07.2016 23:02:18
1
7
Истината е, че Елпида даваха на Нефтохимик тогава, а Томов успя да ги убеди да дават малко и на Чер Черноморец, като тогава завода наливаше на Нафтата, а Черноморец се самоиздържаше, а Ред Лайн и Тони е смешно да се пише, че е можела някаква далавера да се направи, този човек го съсипаха заради добрината му, но каквото е давал е отивало за отбора, защото отбор в А гр, се не се издържа лесно, Лагера в Холандия пък беше заради трансфера на Диян Петков, ама кажи за сестрата и после гледай сеир.
26.
sport
17.07.2016 22:15:37
1
6
Ква Елпида ви гони бе мазни? Това беше далавера на Порточана, който тогава беше сложил ръка и на двата клуба
25.
До 23
17.07.2016 20:41:56
5
6
Хахаха. всеки който познава Томов и знае как започна бизнеса си с една шевна машина в хола на майка си, ще ти се смее много шмайзер.
Всеки който знае и че започна бизнеса с ипотека на наследствените си апартаменти също. Вие сте неуспяли жалки хорица и не обичате когато някой върви напред. И всеки който е бил в клуба по времето на Ред лайн и Елпида, мноооооого ще се смее. Само се прочети, как се дават на онези времена 4 мил.? Вярно в тази държава всеки несретник си пише каквото му хрумне, защото няма съд, като хората..
24.
до 19 фекалния
17.07.2016 20:19:33
4
1
Ей, педал смотан внимавай кво говориш и за кой....
23.
До 20
17.07.2016 19:35:51
6
5
За Делиминков съм съгласен, но да ми кажеш за Т.Райков и Томата че имат безупречен имидж... Не си в час въобще!
Тошко Райков не излиза от Еврофутбола и машинките! Чуди се вече от кой да сурне някой лев да залага, дължи сумати пари на 100 човека!
Томата навремето "ощипа" "Ред Лайън" с нного пара, за отбора остана само един екип и 2 премии. После "ощипа" "Елпида" с 4 милиона $,да, четири милиона долара! За отбора - два екипа /син и бял/ и един лагер в Холандия! С кви пари мислиш си направи шивашкия цех?
Кво ми говориш глупости за безупречен имидж!
22.
1962
17.07.2016 18:46:56
6
3
К*Р ЗА ШАРАНА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21.
Коко
17.07.2016 17:47:39
3
5
Айййй акулиииии.напред г-н томов.бургас е син
20.
юрий
17.07.2016 17:31:50
3
11
Томата,Райков,Делимината и всички ентусиасти около тях имат безупречен имидж,заели са се със свято за Бургас дело-нов живот за чист и свят Черноморец!Направиха първата успешна крачка-нашите адмирации и пожелания за краен успех!!!
19.
Зилено-фекален
17.07.2016 16:19:03
5
8
Шарании,нямате шанс срещу нас.Ние се събрахме само педераси и когато се наложи правим свирки където трябва.Ето оня ден дойде Бойко и Кольо веднага отиде да му го лапа и гълта.Андрейчо,Калчо и кметицата се разцепват от секслудории,така че да ви е ясно винаги сме били,а и ще бъдем най-малкото една свирка или анален секс преди вас.
18.
Псфк
17.07.2016 14:18:19
13
5
Айде акули айде на село
17.
Син фен
17.07.2016 12:38:13
3
10
Само така тома.вярваме ви.не обръщай внимание на комплексираните мазутки.мачкайййй.важното е че не сме мелези и прекръстени като тях.
16.
бургазлия
17.07.2016 12:34:52
4
13
Атака бат Томи.Черноморец е религия.с вас сме.ще се върнем там където трябва.жив и здрав да си ти,семейството и всички които помагат на ВЕЛИКИЯ ЧЕРНОМОРЕЦ.ВСИЧКО Е СИНЬО
15.
Haha
17.07.2016 11:41:05
3
10
Щом плюете най- точните хора в клуба, значи сме на прав път и се будите потни, че ще ходите пак на село. Нито Ангел, нито Томов ще разколебаете с интригите си, мишоци. Дръжте си Михов и спете спокойно, той е чист като планинска вода.
14.
До11
17.07.2016 11:37:19
3
6
Тази база е Общинска, а те освен че ще си плащат и ще поддържат, има разлика май? Гледайте си базата и собствениците, нас не ни интересуват. Черноморец няма да изчезне никога, това е по- важно, а проекти еднодневки вече не му трябват, ползвайте ги със здраве.
13.
Черноморец
17.07.2016 11:37:09
9
3
Че Ангел не става знаем всички,че е ухо на Дражев пак знаем ама за сега до В група ни е идеален
12.
Нафта
17.07.2016 11:35:39
8
2
Имаме д езерово база в която също сме инвестирали доста ,сега като оправят е терена става върховно
11.
Do10
17.07.2016 11:29:39
5
6
Нефтохимик си има база Българово в която един от собствениците е инвестирал доста
10.
ДО 7
17.07.2016 11:10:56
3
8
И как да нямат? Имат си всичко? На теб кой ти каза, че нямат. Това че за разлика от Нефтохимик, ще си плащат за всичко, не означава, че нямат. Добре че хората обичат Черноморец и могат да си го позволят.
Имат деца, треньори и терени, Какво още им трябва да мачкат всички тази година?
9.
Бат Томаааа
17.07.2016 11:09:51
12
5
С тая мишка Ангел Стойков нищо няма да напраеите,всички са му криви дори себе си не понася.навсякъде по кафетата те нарежда и говори по твой адрес,100%ти е казвал Че Райков не става.
8.
До7
17.07.2016 11:06:24
5
6
Какво му е оправеното всичко е бъркотия нямат даже къде да тренират
7.
До 2
17.07.2016 11:01:09
4
13
И той като е на 70 какво, около него са само млади хора, а и той като човек на 70, показа, че когато има желание има и начин. Школата оправена, мъжкия отбор си продължава, а ПСФК си заминава.
АЙДЕ АКУЛИИИИИИИИИ
6.
Николов
17.07.2016 10:59:35
8
2
Ей Сърдитите старчета сега ще се концентрирам върху Нафтата после ще ви оправя и вас
5.
Haha
17.07.2016 10:57:42
6
6
Bat Toma spomnqm si kak se kipreshe na machovete na Naftata v D.ezerovo i se radvashe kato malko deto,sega samo pluesh dvulichnik
4.
До 1
17.07.2016 10:57:32
6
11
Каквото ти е откраднал бе плъх нещастен? Тъпи и ограничени селяндури! Човека дава, не краде, ама за крадци като теб само далаверата се гледа. От Общината чакал, какво чака бе тапир? Общината я крадат такива като теб без лев платен данък, такива като него я пълнят. Мутра грозна!
3.
Мнение
17.07.2016 10:56:06
6
5
Нямам нищо против Черноморец но сега е времето на Нефтохимик,няма как хора на 70 да оправят Черноморец ,там положението е мн сериозно от всякакво естество.
Успех на другия Бургаски отбор но САМО НЕФТОХИМИК
2.
Фут
17.07.2016 10:07:29
0
21
Дано след няколко години имаме 2 отбора в А група!
Кмете, намери начин да върнете стадион "Черноморец" на Акулите и стадион "Лазур" на Нафтата! Ходихте да се снимате с Митко Събев, сега с Бойко го притиснете да върне стадионите!
Никой нормален и сериозен спонсор няма да даде пари за отбори без стадиони! С тези инициативи всичко ще от ден до пладне без стадиони за отборите! Не е решение да играят и тренират в Камено, Българово, Долно Езерово и т.н.
Върнете стадионите на отборите!
1.
ПЕШО
17.07.2016 09:57:23
12
10
ТОЗ КРАДЕЦ ТОМАТА ДА СИ ПРОДАВА ВАТЕНКИТЕ.НЕ МУ ЛИ СТИГА ВЕЧЕ.ЧАКА ФИНАНСИРАНЕ ОТ ОБЩИНАТА АМА....
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Това момче се превърна в сензация и днес цяла България говори за него Това момче се превърна в сензация и днес цяла България говори за него Галена избра 10-годишния математически гений Константин Червенков да отиде директно на финала на "България търси талант" Висящи гаражи се превърнаха в сензация! За летящи коли ли са, питат зевзеци Висящи гаражи се превърнаха в сензация! За летящи коли ли са, питат зевзеци Изградени са преди 30 години върху друг ред гаражи, но на практика са неизползваеми  Серия от палежи на автомобили изправиха на крак цял квартал в София Серия от палежи на автомобили изправиха на крак цял квартал в София От няколко месеца коли горят мистериозно в "Дианабад" Арестуваха избягалите пандизчии от затвора в Ловеч Арестуваха избягалите пандизчии от затвора в Ловеч Първият затворник е бил заловен в рамките на града, недалеч от „Полигона”, а вторият в града Двама задържани с метамфетамин при акции в Бургас и Карнобат Двама задържани с метамфетамин при акции в Бургас и Карнобат 53-годишна жена държала 15 грама метамфетамин в дома си в Карнобат Шофьор от Средец предизвика катастрофа заради неспазена дистанция Шофьор от Средец предизвика катастрофа заради неспазена дистанция Бърза помощ транспортира пострадалите веднага след катастрофата Задава ли се огромна криза с горивата в България Задава ли се огромна криза с горивата в България "Не би трябвало", коментират експерти Регулация за социалните мрежи "за" и "против" използването им от деца Регулация за социалните мрежи "за" и "против" използването им от деца Къде по света е ограничен достъпа до социалните мрежи - TikTok, Instagram и Facebo 13-годишен бургазлия с впечатляващо постижение в спорта 13-годишен бургазлия с впечатляващо постижение в спорта Подобри национален рекорд на Антъни Иванов при подрастващите Украинци се провиниха по Южното Черноморие Украинци се провиниха по Южното Черноморие Двама мъже караха пияни, единият се удари в метален стълб
Ще се върнем през 90-те, идва най-голямата криза с петрола, казват сърбите Ще се върнем през 90-те, идва най-голямата криза с петрола, казват сърбите Сред гражданите нараства страхът от повторение на сценария опреди 20-ина години, когато бензин се купуваше на улицата, а контрабандата през границите беше ежедневие Регулация за социалните мрежи "за" и "против" използването им от деца Регулация за социалните мрежи "за" и "против" използването им от деца Къде по света е ограничен достъпа до социалните мрежи - TikTok, Instagram и Facebo Над 20 загинали и 320 ранени при силно земетресение в Афганистан Над 20 загинали и 320 ранени при силно земетресение в Афганистан Трусът е разрушил част от Синята джамия в град Мазари Шариф Тръмп разкри дали Украйна ще получи ракети "Томахоук" Тръмп разкри дали Украйна ще получи ракети "Томахоук" Изглежда Доналд Тръмп няма да рискува огромно влошаване на отношенията между САЩ и Русия Ужасно земетресение в Афганистан, има много починали Ужасно земетресение в Афганистан, има много починали Бедствието е огромно, домове се превърнаха в руини Учени установиха, че във въздуха вече има и лекарства, дишаме ибупрофен, кофеин, никотин и дори естрогенови хормони Учени установиха, че във въздуха вече има и лекарства, дишаме ибупрофен, кофеин, никотин и дори естрогенови хормони Фармацевтичните молекули се държат като микроскопични частици прах, върху които се кондензира влага Тръмп заплаши Нигерия, че ще я посети „с оръжие в ръка“ Тръмп заплаши Нигерия, че ще я посети „с оръжие в ръка“ Той обяви, че е разпоредил на Министерството на отбраната да се подготви за „възможни военни действия“, обвинявайки африканската държава, че не успява да спре насилието срещу християни Чували ли сте за тази измама, която тече в WhatsApp Чували ли сте за тази измама, която тече в WhatsApp В началото разговорът изглежда безобиден – говори се за пътувания, забележителности и съвети за града, но след няколко дни тонът става по-личен и приятелски Опасни хапчета за отслабване, рекламирани в ТикТок, погубват инфлуенсърки Опасни хапчета за отслабване, рекламирани в ТикТок, погубват инфлуенсърки "Вземи Molecule и забрави, че храната съществува“, гласи лозунгът в социалните мрежи Време е: Марая Кери официално откри коледния сезон Време е: Марая Кери официално откри коледния сезон Кралицата на Коледа обяви началото на празничния сезон в типично неин стил
Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Преформатирането е малко като перестройката - Борисов се сниши като Тодор Живков
Виц на деня Виц на деня - Ако съдим по липсата на два пръста на ръката ви, вие вероятно сте фрезист?
- Не, зъболекар.
Виц на деня Виц на деня - Братчед, ти можеш ли да свириш на пиано?
- На пиано мога, но на трезво хич ме няма!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Вярвай на това, което ти казва сърцето.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори