×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

50 лева за секс с Кобилкина, 30 на промоция


50 лева за секс с Кобилкина, 30 на промоция
Сексгурото на българките става все по-скъпа
04 Юни 2016, Събота, 21:49 ч.
Източник: Слава.бг

Тарифата е само за час

Наталия Кобилкина само за час работа по време на култовите  си семинари,  които прави в  цялата страна,  прибира средно по 500 лева.

Това наистина е само за 120 минути говорене! А ако улучат някоя от промоциите, които сексоложката периодично пуска, тогава мераклийките могат да ударят кьоравото и да попият мъдростта й само срещу 300 лева.

Всеки, който иска да чуе  двучасова лекция по интимни  отношения или изграждане на добро самочувствие, трябва да плати петдесетачка. На такава цена Кобилкина раздава безценните си съвети. Но понякога се смилява и прави промоции.

Обикновено групите са по 20 души и за по-малко тя не си отваря устата да ръси бисери. Така сумата, която прибира от ученичките си, е или по 1 000 или по 600 лева, ако обучава само по една група за деня.

Колкото и странно да звучи, на семинарите й винаги е пълно с незадоволени. Явно в България жените не са щастливи с брачните си партньори или гаджетата си и искат да изпитат много по-силни емоции в леглото.

Любопитното е, че мъже не ходят на подобни семинари. Те очакват от дамите да се усъвършенстват, или изобщо не им пука как се чувстват половинките им в леглото.

Точно този балкански синдром използва Кобилкина и богатее всеки ден от неуверени и притеснени женици, които искат да задържат мъжете до себе си.

В категории: Лайфстайл


13
Коментара
13
Коментара по темата
13.
Vv
05.06.2016 23:04:59
0
1
Кети , ще те скъсам скъпа . ;)
12.
ABE KETI
05.06.2016 13:51:38
0
3
KAK CHLENORAZDELNO?
NIE OT STARATA GENERAZIA EBEM
CHLENOSAVMESTNO HAHAHA
11.
Кети
05.06.2016 12:03:41
1
5
Точно така,причината е у мъжете,които не се научиха да общуват членоразделно с партньорките си,които си мислят,че има кой знае какви тайни в секса..Как друга жена с различна физика,психика,физиология дори,за партньори-да не говорим..ще ги направи "секс богини"?!Всичко идва от "главата",нагласата,партньора!С вдъхновяващ любим жената може да е като вулкан,а с безразличен-айсберг.
10.
Странджански бек
05.06.2016 12:01:56
0
15
Няма значение дали е рускиня,украйнка,полякиня-ако няма кухи мисирки като нашите българки тая ще умре от глад.Познавах едни жени,ходиха на семинари,изпоразведоха се с мъжете си,децата отсвириха,силикони надуха,фитнеси на стари години в очакване на ония с червеното ферари...Сега са едни злобни заблудени шматки,затворени в себе си,изнервени и сбръчкани...щото са самостоятелни независими жени.А бе радвайте се на живота всяка секунда,бъдете до децата и мъжете си,щото като ги загубите ви остава само Кобилката
9.
ларито
05.06.2016 10:40:16
1
4
Сифтето ми духа за 4 лева
8.
Курти Ръсел
05.06.2016 06:20:02
4
10
Руската пача да не се обажда.Дали ще е рускиня или украинка няма значение,сл авянските курви от бившия СССР са еднакво долнопробни,мързеливи и нечистоплътни същества.
7.
ха-ха-ха
05.06.2016 03:14:54
0
8
НАП самосезирайте се!
Набримчете й данъци!
6.
112
05.06.2016 02:24:53
1
12
Майтап да не е! Имах едно гадже,дето ходеше на сеансите на някаква нейна ученичка. Определено стана по-зле след "обучението". Всъщност стана "минало"....
5.
Рускиня
05.06.2016 01:57:35
8
8
До 3: от кога украинки стана рускини? Тя се хохлушка, няма да я бъркаш с руснаците. Ми же не говорим на цигане "българи"
4.
мисирка
04.06.2016 21:21:45
2
25
Тя не е тъпа. Тъпите са патките дето ходят при нея да се учат да правят свирки и да си оправят сексуалния живот с приказки.
3.
Курти Ръсел
04.06.2016 20:06:33
1
26
Докъде се докараха българките да слушат някаква пропаднала руска мастия, че и пари да и дават за глупостите.
2.
burg
04.06.2016 19:27:06
3
15
А данъци плаща ли ?
1.
50 лева
04.06.2016 19:24:07
2
20
САМО АКО ГЪЛТА
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Пътят за Гърция през Маказа ще е затворен за два часа поради протест Пътят за Гърция през Маказа ще е затворен за два часа поради протест Алтернативен маршрут няма Срутване в голяма медна мина в Южна Америка, миньори са в капан Срутване в голяма медна мина в Южна Америка, миньори са в капан Земетресение вероятно е причинило инцидента Екшън в страната - разбиха черепа на мъж с дървен кол Екшън в страната - разбиха черепа на мъж с дървен кол Жестока свада в Белоградчик Тъмната страна на изкуствения интелект: Ненаситният консуматор на ресурси Тъмната страна на изкуствения интелект: Ненаситният консуматор на ресурси ChatGPT се нуждае от 3,617 NVIDIA HGX A100 сървъра, с над 28,936 графичи процесора (GPUs), за да работи - около 564 MWh на ден LUNAR оставя без дъх Царево тази вечер, слиза на юг в следващите три нощи (ОБНОВЕНА) LUNAR оставя без дъх Царево тази вечер, слиза на юг в следващите три нощи (ОБНОВЕНА) Иновативният фестивал гостува на Царево, Лозенец, Ахтопол и Синеморец от 1 до 4 август,  с различни 3D визуализации на върха на вълните и проекции по сградите Победителката в "Ергенът" Адриана се пробва в музиката (ВИДЕО) Победителката в "Ергенът" Адриана се пробва в музиката (ВИДЕО) Велчева има талант в пеенето Златно правило - колко време трябва да ни отнема ходенето по малка нужда Златно правило - колко време трябва да ни отнема ходенето по малка нужда 21 секунди е прието за най-нормално Как да се отървем от паяците у дома Как да се отървем от паяците у дома Пускайте прахосмукачка редовно, особено в ъглите и зад мебелите "Тракия" е временно затворена в посока Бургас, моторист загина при зловещ сблъсък "Тракия" е временно затворена в посока Бургас, моторист загина при зловещ сблъсък Във фаталната катастрофа участваха млади шофьори Смъртта на Людмила Живкова и сина й може би е свързана с проклятието на Бастет Смъртта на Людмила Живкова и сина й може би е свързана с проклятието на Бастет Светлите сили разрушават матрицата на рептилите, казва уфологът. Според него много от пожарите са запалени от обсебени хора, управлявани от нисшите астрали
Обявиха причината за смъртта на легендата на кеча Хълк Хоган Обявиха причината за смъртта на легендата на кеча Хълк Хоган Американецът почина от остър инфаркт Украинки влязоха в сблъсък с полицията заради готвената мобилизация на мъжете им Украинки влязоха в сблъсък с полицията заради готвената мобилизация на мъжете им Напрежение в град Виница Илон Мъск призова за разпадане на ЕС, милиардерът счита, че демокрацията на Стария континент е в процес на унищожаване Илон Мъск призова за разпадане на ЕС, милиардерът счита, че демокрацията на Стария континент е в процес на унищожаване Предприемачът е на мнение, че свободата на словото е ограничена в световен мащаб Тръмп нареди две ядрени подводници да бъдат преместени в близост до Русия, причината са думи на Медведев Тръмп нареди две ядрени подводници да бъдат преместени в близост до Русия, причината са думи на Медведев В Белия дом и Кремъл са на тръни Зевзек попадна насаме с актриса от филми за възрастни и много голи мъже, шашна ги с реакцията си Зевзек попадна насаме с актриса от филми за възрастни и много голи мъже, шашна ги с реакцията си Шегаджията им се подиграл сериозно, юноша пък опитал да се възползва от Бони на промоция Модел със смущаващо признание: Отказах да правя секс с баскетболна звезда и охраната му се отнесе лошо с мен Модел със смущаващо признание: Отказах да правя секс с баскетболна звезда и охраната му се отнесе лошо с мен Тя твърди, че е изоставена на остров Продават на търг светлинния меч на Дарт Вейдър, цената се очаква да е огромна Продават на търг светлинния меч на Дарт Вейдър, цената се очаква да е огромна Ценният артикул предизвиква голям интерес, наддаването ще е голямо Майка уби сина си, насече тялото му с брадва и го е укри в бидон Майка уби сина си, насече тялото му с брадва и го е укри в бидон Трагедия в Италия Тигър уби работник в зоопарк в чужбина Тигър уби работник в зоопарк в чужбина Починалият бе ръководител Разкриха последното желание на трагично загиналата Лаура Далмайер Разкриха последното желание на трагично загиналата Лаура Далмайер Тя не е искала тялото й да бъде местено при фатален инцидент в планината
Асен ВАСИЛЕВ Асен ВАСИЛЕВ Ако почнем да закриваме всеки орган на държавата, който не работи, трябва да закрием цялата държава Виц на деня Виц на деня Свалка:
- Госпожице, много ми харесвате! Искам проблеми от вас.
Виц на деня Виц на деня - Когато не мога да заспя, броя жените, с които съм правил любов!
- А защо не овце?
- Е, то беше веднъж!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Говорете истината
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори