×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Шофьорът, причинил трагедията на АМ "Тракия", иска по-лека мярка
  • Парламентът решава за новото ръководство на НЗОК
  • 485 камиона нарушители в изпреварващата лента са засекли тол камерите само за ден
  • ЕС премахна митническите бариери за американски индустриални продукти
  • Подготвят шестдневно погребение на Али Хаменей в Иран и Ирак
  • ДБ ще настоява за дефицит под 3% и реформи между първо и второ четене на бюджета
  • Белгия и САЩ си уредиха сблъсък на осминафиналите след трудни победи
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Шоу! Бургаският паяк аха да вдигне полицейска кола заедно с бопаджиите при задържането на Николай Мечков(СНИМКИ)


Шоу! Бургаският паяк аха да вдигне полицейска кола заедно с бопаджиите при задържането на Николай Мечков(СНИМКИ)
След секунди спецполицай ще изскочи от служебното Ауди на жандармерията, за да докаже, че е на акция
Тема в развитие
Галин Бекяров в съда: Пуснете ме, за да се оженя! Не познавам Мечков – искам детектор на лъжата Първо във Флагман! Мечков, Биберов и Бекяров окончателно остават зад решетките (СНИМКИ) Кюфтето и Мечков обжалват решението на Спецсъда, искат домашен арест Ексклузивно! Най-близките жени на Мечков: Не познаваме Петър Биберов, само сме го виждали Прокурорът по делото срещу Мечков и Кюфтето: Реалистично е да има още обвиняеми Окончателно! Мечков, Кюфтето и още двама застават пред Специализирания съд днес Николай Мечков: Стоях нон-стоп в офиса, защото съм в девет фирми - нямам време да организирам престъпления Мечков, Биберов и Бекяров остават зад решетките, четвъртият обвиняем е освободен срещу 3 бона гаранция (снимка) Първо във Флагман! Румен Янакиев - авер на Мечков и Биберов, стана основен свидетел срещу тях Само във Флагман! Топ адвокати защитават Мечков и Кюфтето пред Спецсъда, отлагат делото с 30 мин. (СНИМКИ) Първо във Флагман.бг! Турски каналджия е издирваният дебел мъж с голяма глава Прокуратурата сочи Мечков и Биберов за тартори на организираната престъпна група, арестувана вчера в Бургас 15-те арестувани днес напълниха приемното на МБАЛ-Бургас Извънредно! Екшън пред Шокова зала в МБАЛ Бургас, четири полицейски коли конвоират мъж с белезници Шоу! Бургаският паяк аха да вдигне полицейска кола заедно с бопаджиите при задържането на Николай Мечков(СНИМКИ) Първо във Флагман: Сред арестуваните са шефът на VТА Николай Мечков и Петър Биберов – Кюфтето Вижте как ченгета изведоха Петър Биберов-Кюфтето Спецченгата изведоха поредния арестуван - млад мъж с татуировки (ОБНОВЕНА) Спецпрокуратурата пред Флагман.бг: Акцията в Бургас е за каналджийство и палежи, арестувани са 15 души Уникално видео! Вижте зрелищните арести на ГДБОП в Бургас(ЕКСКЛУЗИВНИ КАДРИ ОТ ЛАЗУР И Ж.К."МЕДЕН РУДНИК") Качулки претърсват офиса на VTA срещу ОД на МВР в Бургас МВР заварди изходите на Бургас. Издирва дебел, висок, с голяма глава -изключително опасен престъпник Мениджърът на хотел "България" Георги Мицов: Бялото Порше Кайен е мое, затова наблюдавах ареста Втори удар на спецполицаите, арестуваха бургазлии с черен джип „Мерцедес“ Първо във Флагман.БГ! ГДБОП арестува банда край „Меден рудник“ (СНИМКИ)
виж още
скрий
02 Юни 2016, Четвъртък, 15:40 ч.
Автор: Георги ДИМИТРОВ

Спецполицай едва разубеди красивата и напориста служителка да не вдигат служебния им автомобил

На изключително комична ситуация, която със сигурност ще влезе в полицейския фолклор се натъкна екип на Флагман.бг днес.

Около 12:30 часа, когато полицейски спецчасти бяха окупирали централния офис на шефа на ВТА Бургас Николай Мечков, намиращ се на бул.“Христо Ботев“ 79, в епицентъра на събитията по неволя влязоха служителите на бургаския паяк. По-точно една от тях – красива, изключително напориста и очевидно безкрайно принципна чернокоса дама.

Служебното „Ауди“ на бургаската жандармерия бе паркирано пред централата на ВТА. Видно бе, че създаваше известни проблеми в движението, но реално в този момент протичаше полицейска акция и нямаше къде другаде да спре. Мястото бе максимално близо до входа на офиса и изключваше всякакъв риск при конвоирането на Николай Мечков, който в противен случай трябваше да бъде разхождан по паркинги и пешеходни пътеки.

За да стане ясно, че това не е рутинна акция, ще уточним, че в автомобила чакаха двама спецполицаи с качулки, а други двама бяха неотлъчно залепени до Николай Мечков в офиса му, намиращ се на първи жилищен етаж в сградата.

Точно в 12:30 часа на мястото пристигна общинският паяк. Той се залепи за полицейския автомобил и изпълнителната служителка скочи почти от движение, за да направи снимки на нарушителя преди да бъде репатриран. Повече от ясно бе, че репатриращата машина искаше да вдигне колата от бул.“Христо Ботев“.

Красивото лице на бургаския паяк тръгна смело и в този момент видя, че в колата има униформени. При това не обикновени редови служители, а спецполицаи. „Не може да останете тук!“, смело каза тя. Случката се разигра на 10-ина метра от нашия екип, който стана свидетел на целия диалог. Спецполицаят очевидно се смути и само уточни, че са в акция.

Красивата общинска служителка бе готова за разпореди вдигането на служебното Ауди на бургаската жандармерия


Имаме сигнал от граждани! Трябва да се преместите!“, още по-напористо им се опъна общинската служителка. Тогава очевидно спецченгето осъзна, че опасността да ги репатрират е съвсем реална, излезе от колата с цялото си бойно снаряжение, сякаш, за да докаже, че се провежда сериозна полицейска акция. След това каза няколко думи на чернокосата дама, които очевидно я накараха да размисли и да се оттегли. За да стане сигурно, че е разбран правилно той отиде до паяка и повтори същото и на колегата й - мъж на средна възраст, шофьор на общинското Ивеко. "Ще ни вдигнат колата, заедно с полицаите", коментира ехидно друг полицейски служител, наблюдавал странната случка.

Шофьорът на репатриращата машина заснет в леко нарушение - в името на службата


Нищо обаче не приключи с тази ситуация. Напротив - настъпи другата комична ситуация. Паякът с леко нарушение направи ляв завой от бул.“Христо Ботев“ към ул.“Македония“, където видя друг автомобил - идеален готов за репатриране, сякаш това бе отмъщението, че им спряха вдигането на предната кола.

Паякът се запъти към друга кола, но греда - пак беше полицейска - на криминалист от Бургас


Процедурата се повтори. Пак отново от движение общинската служителка скочи, засне колата и аха да я вдигне, когато срещу тях запъхтян се насочи млад мъж. И пак греда! Оказа се цивилен полицай-криминалист, спрял дискретно служебния си автомобил в пресечката на ул.“Македония“. Последва ново легитимиране, кратки обяснение, за негова радост вече по-бързи. „Щяха да ми вдигнат автомобила!“, обясни, връщайки се пред офиса на ВТА криминалистът.

В крайна сметка след двата неуспешни опита, паякът с красивата служителка, се отправи към нов адрес – пак в района на ОД на МВР в Бургас. Какво е станало там – историята мълчи.

В категории: Крими


24
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Нова изящна придобивка за Ахелой Нова изящна придобивка за Ахелой 02/07/2026, Четвъртък 19:36 0
Тервел ИЛИЕВ Българин уби баба си по зловещ начин Българин уби баба си по зловещ начин 02/07/2026, Четвъртък 19:11 0
Михаил ДИМИТРОВ Обвиниха голяма рок звезда в педофилия Обвиниха голяма рок звезда в педофилия 02/07/2026, Четвъртък 19:07 1
24
Коментара по темата
24.
Hmmm
20.06.2018 10:06:19
0
2
Taq macka e mnogo qka. Vijdal Sam q. Ima mnogo qk zadnik I golem cici. Ne bih I prostil haha
23.
a3
03.06.2016 08:58:37
0
8
Тези от Обществен ред по малоумие ли ги избират? Ако IQ-то ти е под 80 си приет на работа без други изисквания.
Подобни на тези тъпанари ни вдигнаха колата от служебния паркинг и после я връщаха :)
22.
УКОРС
03.06.2016 08:33:15
0
10
И аз искам да работя в УКОРС, ама няма да издържа приемния изпит по малоумие!
21.
sunny beach
02.06.2016 23:08:56
12
2
тия тикви с това ауди много мутреят и стоят на кофа хахахахаха все едно са с най-новата S класа
20.
Грубиян
02.06.2016 21:20:06
3
22
"В леко нарушение в името на службата" - пресичане на двойна непрекъсната за която спокойно може да бъде отнета книжка! В името на коя служба, печалбарската? Паляци! Минават откъдето им падне само и само по-бързо да докопат спрели коли не където трябва, но далеч не представляващи опасност и проблем за движението както доста други! Публична тайна е за прословутия списък за коли, които не се "пипат"
А тази снимка и статия е пълна пародия! Напориста служителка в изпълнение на дълга си...Трогателно? По-скоро абсурдно! ML-а, който непрекъснато стои паркиран там дали го репатрират, или цирк да има задкулисен, това е по-важно!!! Режисьори с режисьорите!
19.
Хайде сега0
02.06.2016 18:42:58
2
15
Хайде сега арестувайте и Николай Полицая,шефа на Груп Секюрите и ви признавам.Ама над него има чадър.
18.
Касабова
02.06.2016 18:38:02
0
11
17., прости ми, любов! Ще ти дам да ме чукаш в дупето!
17.
Касабке
02.06.2016 18:33:36
0
7
Криминалисти са само експертите в полицията. Другите да оперативни работници. Стига писахте глупости.
16.
БРАВО ФЛАГМАН
02.06.2016 18:15:05
0
20
ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ ДОКАЗВАТЕ НА БУРГАЗЛИИ ,ЧЕ ПАЯКА ГО КАРАТ ЕДНИ КАТО ЕМБЛЕМАТА НА ЕДНА ФРЕНСКА КОЛА . ЩО ХАБЯТ НАРОДНА ПАРА ТИЯ ,БЕ
15.
Ей Рунчев
02.06.2016 18:05:01
0
16
Голяма пачка направи и си мислиш, че ние полицаите не знаем. И кмета няма да ти помогне, бъди сигурен.
Готов си.
14.
@@@@@@
02.06.2016 18:03:32
4
9
"полицай-криминалист, спрял дискретно служебния си автомобил в пресечката на ул.“Македония“" застанал на опашка за кюфтета и кебапчета.
13.
Пиша статии срещу заплащане
02.06.2016 18:03:25
0
9
Поредните измишльотини.
12.
@@@@@@
02.06.2016 17:59:25
0
14
Това не е статия. Това е епопея!
11.
RUNCHEV
02.06.2016 17:57:33
9
6
AZ SAM NAI SILNIA V BURGAS I NE ME INTERESUVA KOI KAKAV E. POLIZIA, JANDARMERIA, VSICHKI VATRE.
10.
Zpoznat
02.06.2016 17:38:37
1
19
Ебати флагмана, чудите се какви глупости да измислите,от яд че вдигат вашите коли.
9.
Неа
02.06.2016 17:37:14
0
21
Тази статия адски ме разсмя , написана е като роман ... Боже ..
8.
До Полиция - Бургас
02.06.2016 17:31:06
1
17
Полицията,следващият път като правите акции,се обадете на кмета,да координирате действията си с неговите служители.
7.
Поморие
02.06.2016 17:19:33
0
10
Каква държава само...
6.
...........
02.06.2016 17:18:51
2
23
Хахахахаха флагман само глупости пишете и сами си вярвате
5.
h
02.06.2016 17:07:30
1
36
„Имаме сигнал от граждани! -Колко трябва да си тъп прост олигофрен (навярно пенсионер) да звъниш да вдигнат кола на ЖАНДАРМЕРИЯТА ,не обикновени полицаи. Малоумни ,малоумни пенсий..
4.
Skritia sa na purvata
02.06.2016 17:05:55
3
12
Shtoto sa oligofreni za tva
3.
едно име
02.06.2016 17:04:02
2
15
Защо номера е скрит само на първата снимка????????????????
2.
АМПЕРА
02.06.2016 16:58:52
9
64
Абе незнам колко е хубава но е много тъпа добре обозначена кола на жандармерията изобщо тая курва нетрябва да им се бърка в работата трябваше да я качат в колата да им направи по един кавал
1.
Male
02.06.2016 16:57:00
2
31
Ama vie ot flagman naistina ste oligofreni.Kak moje izobshto da si go pomislite che paiaka iskal da vdiga patrulkata i policaia dokazal che e na akcia.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Кошмар на пътя за „Лесово“: ТИР излетя от шосето край Елхово, пожарникари режат ламарини, за да спасят шофьора Кошмар на пътя за „Лесово“: ТИР излетя от шосето край Елхово, пожарникари режат ламарини, за да спасят шофьора Движението към границата е напълно блокирано, десетки камиони изчакват на място, докато спасителните екипи се борят за живота на международния водач Автовоз със скъп Рейндж Роувър се заби в автобус на бул. "Стефан Стамболов" в Бургас Автовоз със скъп Рейндж Роувър се заби в автобус на бул. "Стефан Стамболов" в Бургас  Щетите са материални, няма пострадали Седем арестувани при акцията в Созопол, палетът с райски газ иззет на паркинг (ОБНОВЕНА) Седем арестувани при акцията в Созопол, палетът с райски газ иззет на паркинг (ОБНОВЕНА) Задържаните са част от организирана схема за разпространение на диазотен оксид по морето Автобус потроши Ауди край Иракли Автобус потроши Ауди край Иракли  Движението към Варна бе затруднено след катастрофата Разкритието за полета на Пеевски с Десислава Атанасова до Дубай-катарзис или резил Разкритието за полета на Пеевски с Десислава Атанасова до Дубай-катарзис или резил Две опозиционни партии подканиха конституционният съдия да си подаде оставката, тя се ослушва  Хазартният капан на „Арена София“: Ще изяде ли главата на столицата един онлайн залог за Евровизия 2027? Хазартният капан на „Арена София“: Ще изяде ли главата на столицата един онлайн залог за Евровизия 2027? Часове преди финалния срок за документите, спортното министерство влезе в спешни преговори с „8888“ за временно заличаване на името на залата Познавате ли ги? Вижте как тези младежи разбиха пейка в Борисовата градинка на Бургас (ВИДЕО) Познавате ли ги? Вижте как тези младежи разбиха пейка в Борисовата градинка на Бургас (ВИДЕО) Психолози често свързват вандализма с липса на граници, нужда от внимание и подражание в група "Не я приех поради отсъствие при зачеването" или защо отношенията между Йосиф Сърчаджиев и дъщеря му Алекс бяха толкова сложни "Не я приех поради отсъствие при зачеването" или защо отношенията между Йосиф Сърчаджиев и дъщеря му Алекс бяха толкова сложни Срамувам се, че този човек ми се води баща. Не може да ти е баща човек, който никога не се е грижил за теб, той не ми е баща, води ми се биологичен баща. За мен той е безразличен, а безразличието е най-страшното, каза преди години Алекс за баща си Стана ясно каква е причината митничарят Георги Ламбов да се самоубие Стана ясно каква е причината митничарят Георги Ламбов да се самоубие Дълбоколичностни мотиви, свързани с емоционален тормоз, стоят в дъното на тежкото решение на 32-годишния служител на ТД "Митница"-Бургас Забравете за Truck Simulator.Ето ги първите ученици на Автото с професионални книжки категория „C“ Забравете за Truck Simulator.Ето ги първите ученици на Автото с професионални книжки категория „C“ Гимназията обучава кадри за транспорта, индустрията и зелените технологии с нов камион, роботи, кранове и водородни проекти
Обвиниха голяма рок звезда в педофилия Обвиниха голяма рок звезда в педофилия Извънредното производство срещу певеца, чието истинско име е Пол Гад, се основава на свидетелските показания на жена, която наскоро е съобщила в полицията за преживяното малтретиране в края на миналия век Мъж се хвърли под водата срещу 6-метров звяр, за да спаси любимата си Мъж се хвърли под водата срещу 6-метров звяр, за да спаси любимата си Британи Кларк изгуби живота си след атака на хищник, а записите от телефона за спешни случаи 911 разкриват невиждан ужас Риалити скандал! Арестуваха британския Ерген - изнасилвал момичетата Риалити скандал! Арестуваха британския Ерген - изнасилвал момичетата Всички епизоди на хитовото шоу бяха изтрити от стрийминг платформите, след като три от участничките повдигнаха обвинения за насилие по време на снимките Сбогом на заплатите до 10 000 евро: Закриват най-скъпите ИТ работни места в София Сбогом на заплатите до 10 000 евро: Закриват най-скъпите ИТ работни места в София Всички засегнати кадри ще получат солиден социален пакет и финансово обезщетение в размер на шест брутни месечни заплати Битката за Берлин: Спор за разрушаването на нацистки бункер скара историци и строители в Германия Битката за Берлин: Спор за разрушаването на нацистки бункер скара историци и строители в Германия Властите настояват за изграждането на нови жилища върху руините на Хитлеровата Райхсканцелария, докато експерти алармират, че се заличават последните парчета от историята Невероятно предложение за брак приключи с арест Невероятно предложение за брак приключи с арест Двойката проникнала в забранена зона на "Емпайър Стейт Билдинг“ Нахална маймуна открадна и изяде чанта Gucci на турист Нахална маймуна открадна и изяде чанта Gucci на турист Луксозният италиански аксесоар бе изтръгнат за секунди от див макак в популярен резерват в Китай, а липсата на храна в него вбесила животното Късни драми на Световното, само Хърватия остана от Балканите, а ние спим летен сън Късни драми на Световното, само Хърватия остана от Балканите, а ние спим летен сън "Червените дяволи" с епичен обрат Дневен хороскоп за 2 юли 2026: Телецът среща любовта, а Стрелецът да се пази от измамници Дневен хороскоп за 2 юли 2026: Телецът среща любовта, а Стрелецът да се пази от измамници Денят носи важни решения, професионални възможности, романтични изненади и предупреждения за прибързани действия Спешно изтеглят продукти на „Нутела“ в Европа заради метални частици Спешно изтеглят продукти на „Нутела“ в Европа заради метални частици Хранителният гигант „Фереро“ призовава потребителите незабавно да изхвърлят засегнатите партиди кексчета, България за момента не е в черния списък
Георги Димитров, кмет на община Карнобат Георги Димитров, кмет на община Карнобат Когато започнеш да омръзваш сам на себе си, значи си омръзнал и на другите Виц на деня Виц на деня Майка води дъщеря си на гинеколог.
- Докторе, бихте ли прегледали дъщеря ми? Май са и обрали цветето.
След прегледа:
- Не само са и обрали цветето госпожо, а направо са и пръснали саксията.
Виц на деня Виц на деня - Шефе, кога ще си получим заплатите?
- Когато се върне счетоводителя.
- В отпуск ли е?
- Не, в затвора.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Не и върви на Марчето и това е. Мъжът и моряк в Океански риболов, любовникът и - тираджия, а комшията стар...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори