Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Цветелин Кънчев: Еленков е пратил дете в болница с 40 сачми в тялото

Цветелин Кънчев показа рентгенова снимка на дете, което Еленков изпратил в болница с 40 сачми в белия дроб
Ключови думи: Цветелин Кънчев, Петко Еленков, убито дете

Петко Еленков е убиец и мястото му е в затвора. Охранителят, обвинен за убийството на 16-годишно момче в гарово депо «Подуяне» в събота, е стрелял и по друго дете. То е било прието с 40 сачми в белия дроб. Това разкри за «Здравей, България» Цветелин Кънчев. Лидерът на Евророма показа рентгенова снимка, на която се виждат пораженията.

«40 сачми има в белия дроб на детето и на Еленков му отнемат оръжието. После обаче пак му го върнали и се стига до тази трагедия. Дори да има кражба, никой няма право да извършва убийство само защото не са си разделили правилно с жертвата ограбеното желязо», каза пред камерата на Нова телевизия Кънчев. Според него, престъпността ще намалее, когато богатите изкупвачи на метали бъдат хванти за гушата и им бъде наложено повече да не приемат крадени вещи.

Ромският лидер коментира и решението на съда да определи мярка за неотклонение задържане под стража за подсъдимия Петко Еленков. Законът предвижда лишаване от свобода между 10 и 20 години за извършеното престъпление.

«Задържането на убиеца ще доведе до намаляне на напрежението, но ние ще следим процеса и докато не бъде осъден, няма да се успокоим. Еленков е стрелял без да е имало обстоятелства, при които да е нужна самозащита. Защо стреля втори път във Велин? За да го доубие ли!?», попита Кънчев.
«Надявам се да видя и Петко умрял. Това не е човек. По-лошо е от животно», каза майката на убитото дете.
6
Коментара по темата
6.
elenkov
24.03.2013 15:15:52
maikata da vi eba mrsna blgarska da ni qdete 4ernite i mrsni bohalki :P
5.
АХ НА БАТКО, САПУНЧЕТО "АЛЕН МАК 13"
07.03.2013 19:24:28
"ЦВЕТНО КЪНЧЕ" - НОВ АСОРТИМЕНТ УХАНИЯ в САПУНИ за многолюдна употреба. ПРЕМАХВА БУБИ и КОНСКИ ВЪШКИ при МНОГОКРАТНА УПОТРЕБА със СЕРИЯТА и от ШАМПОАНИ "АЛЕН МАК 13" ...
4.
колев
07.03.2013 14:32:19
А кой е пратил тези деца да крадат,може би родителите,които предполагам са пълнолетни,като гледам годините на децата,значи те са за пангара,а ако не са те ,значи местен тартор,дайте го и престанете с тези номера да пращате деца там където не трябва.
3.
adolf
07.03.2013 10:33:07
Пълненето на гуши продължава!Мамка ви гадна ще плачете!!!
2.
anonimen
07.03.2013 09:39:57
Моля админите да изтрият коментар N 1 тъй като насажда етническа омраза в хората. По това ще си проличи дали сте "свободна" медия.
1.
Гражданинът Кейн
07.03.2013 08:40:55
Абе ваща мама циганска. Само оръжието, камшика и сопата ще ви оправят вас. Смрадлива и крадлива циганска сган. Ако го хвана в моя имот куршумите ми ще го настигнат.
  Добави Коментар
Сезонът ще бъде рекордно кратък - в най-добрия случай до края на август, смята Веселин Налбантов Сложната международна обстановка и геополитическите сътресения в района на Ормузкия проток се оказват неочакван, но мощен фактор за състоянието на българския туризъм. Три зодиакални знака ще преживеят повратна точка: Съдбата им е подготвила вълшебни изненади Решителността и желанието за действие се засилват
Издадоха кой печели Капките Макар Иво Димчев да остава най-обсъжданият участник, все повече зрители започват да вярват, че Алекс Раева ще грабне победата Биляна Гавазова с емоционална изповед след 4 години извън ефир По повод Деня на радиото и телевизията журналистката публикува дълъг личен текст, в който говори за любовта си към ефира
Пиян тираджия едва не се размаза в къща Камионът се е движил по улица, непригодена за такъв вид МПС,  а след удара се е разрушила конструкцията на полуремарке, а след 100 метра камионът е успял да спре на тротоара пред къща Пловдивския Чикименто Стоян се прибира с еднопосочен билет за България, но коя дама ще го последва Пет дами се борят за сърцето му 
Оставиха в ареста литовката, която намушка 4-ма души във Варна Съдът реши жената за бъде настанена за изследване в психиатричното отделение към болницата на затвора в Ловеч Разкриха кой е поръчителят на Къро Мафиотският бос Нафиз Модак е основният заподозрян за агресивното превземане на бизнеса с охрана
Бургас става част от емоцията на Giro d’Italia с масово градско велошествие Събитието ще се проведе на 9 май 2026 г. (събота), със старт в 12:00 часа от площад „Тройката“ Giro d`Italia и по древните улици на Пловдив От няколко дни градът “свети” с цветовете на Джирото
До дни започва пръскането срещу комари в Бургас, вижте графика Обработките ще се извършват в часовия диапазон от 00:00 до 04:30 часа, при подходящи метеорологични условия Децата на Бургас превърнаха сцената на Пантеона в празник на таланта Атмосферата беше изпълнена с детски смях, аплодисменти и споделена радост, а началото постави Дебора Ангелова