Сигнал до Флагман.бг: EVN ни тероризира! Токът в жк "Възраждане" постоянни спира, уредите ни гърмят!
От половин час нямаме електрозахранване, уредите ни гърмят заради токови удари. Това алармира читател на Флагман.бг от ул. "Цар Самуил" в жк "Възраждане" в Бургас.
"Сметките винаги пристигат навреме и са солени, но услугата, която предоставят, е под всякаква критика. Ако не платиш, спират ти тока, но ако при тях има проблеми - никой не ни компенсира. Това не е просто авария, това е престъпна небрежност! Докога ЕВН ще прибират милиони от българските потребители, а в замяна ще получаваме остаряла инфраструктура", оплакват се бургазлии.
Те се опитали няколко пъти да се свържат с електроразпределителното дружество, за да разберат какъв е проблемът, но оттам не са дали конкретен отговор. "Колегите работят", казали лаконично.
"Не е ясно нито кога ще възстановят тока, нито каква е аварията. Това е безумие!", казват още живущи на ул. "Самуил".
Добави Коментар