Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Обявиха Тони Димитрова, Братя Аргирови и Христо Стоичков за най-добрата БГ комбинация

Бургаският глас позира до футболната ни легенда и общественика Благо Солов
Ключови думи: бг комбинация, бг радио, награди, тони димитрова, флагман, Братя Аргирови и Христо Стоичков

Тони Димитрова, Братя Аргирови и Христо Стоичков са най-добрата БГ комбинация. Те бяха обявени за перфектния състав, след като дуетът на бургаския глас и Братя Аргирови покори всички музикални класациии. В главната роля във видеото е именно футболната легенда Христо Стоичков. На официалната церемония снощи в зала "Арена 8888" София по връчването на наградите на БГ радио Тони Димитров бе удостоена с приза. 

Церемонията започна с два музикални поздрава от гранд дамата на българската естрада Лили Иванова. Тя зарадва хилядите фенове с хитовете "Сълза" и "Ветрове". 

Публиката бе вдигната на крака и заради Христо Стоичков, който взе наградата "Бг посланик".

"Винаги носих осмицата с чест, защото тя е безкрайност. А където и да съм по света, България остава безкрайно", коментира Камата. Той призна, че където и да е по света слуша българска музика.

За "Бг песен" беше обявена "Вятъра" на група "Молец". Те станаха и "Бг вокална група". Призът "Бг дебют" грабна Елизабет. За "Бг група" бяха обявени Стефан Вълдобрев и "Обичайните заподозрени".

За "Бг текст" парчето "Ново сърце" на Любо Киров.

"Говорете истината, това, което мислите, а не глупости, за да се харесате на публиката. Маркетингът няма да ви помогне, ако текстът ви е скапан", препоръча гласовитият изпълнител. Статуетката "Бг видеоклип" взе Руши за "Без багаж". "Бг албум" е "Ново сърце" на Любо Киров.

Наградата "Бг вдъхновение" на името на Ана-Мария Тонкова получи голямата Богдана Карадочева. Васил Найденов получи признанието "Най-обичан изпълнител на всички времена".

Няколко премиери бяха направени на сцената, едната е парчето на Михаела Маринова и Кристиан Костов "Ти си сърце". Меломаните се насладиха на изпълненията на Графа и Дара Екимова - "Нито миг", "Фондацията" - "Искам теб", Дара - "Нищо повече", Миро - "Разкажи ми приказка", Молец и Роби - "Как" и др. Като водещи на наградите блеснаха Мария Бакалова и Юлиан Вергов. Холивудската сензация разказа, че в самотните нощи в чужбина, като я налегне носталгията си пуска "Бургаски вечери".

Събитието уважиха редица "бг вдъхновители" като Стефан Димитров, "Сигнал", Орлин Горанов, Маргарита Хранова, Дони и Момчил, Камелия Тодорова, Тони Димитрова, ФСБ, "Ахат", Братя Аргирови, дует "Ритон", Стефан Диомов и Тоника СВ, Михаил Белчев и т.н.

Почитателите аплодираха и ТикТок сензацията Филип Донков, който само на 15 г. представи първата си авторска песен "Искра".

13
Коментара по темата
13.
Пепа
28.05.2025 08:59:40
Стоичков дори не знаеше текста! Голямо кланяне!
12.
Баба Вуна
27.05.2025 10:39:26
АЛО, НЕЗАВИСИМИТЕ МЕДИИ,КЪДЕ СТЕ? КУ-КУ. ЦЯЛ СВЯТ ГЪРМИ ЗА БОЯ МЕЖДУ МАКРОН И ЖЕНА МУ/ МЪЖА МУ. ИЛИ НЕ Е ПОЛИТКОРЕКТНО ДА ГОВОРИТЕ ПРОТИВ СЪЮЗНИЦИТЕ
11.
до 8
26.05.2025 23:23:53
Ще ги гони журналистите,никой не ги е канил да снимат дома му и сватбата на дъщеря му !
10.
Към 7
26.05.2025 19:32:07
Запомнящ се музикален верен глас. Не е нужно на всеки да се харесва, не е и необходимо, а разпознава. А личността и е отделна тема.
9.
До3 Българин
26.05.2025 18:57:42
Няма българин, който да е забравил как Стоичков плюеше всичко българско, ругаеше и гонеше българските журналисти. Лицемереито, нагаждачеството и алчността са основните качества на повечето известни и популярни личности.
8.
До3 Българин
26.05.2025 18:10:39
Няма българин, който да е забравил как Стоичков плюеше всичко българско, ругаеше и гонеше българските журналисти. Лицемереито, нагаждачеството и алчността са основните качества на повечето известни и популярни личности.
7.
Евгени Минджев
26.05.2025 17:24:06
Стоичков е с КЮРДСКИ произход(за туй дъщеря му я влече съм турчета) а
Тони Димитрова има ужасен МЪЖКИ ДРЕЗГАВ глас ,има нещо МЪЖКО в нея нахална агресивна алчна налита като муха на л@н@ за Общински кинти
6.
...
26.05.2025 17:14:09
С годините все повече му личи на Стоичков циганск@та жилка...
5.
Аз
26.05.2025 17:10:28
Нито тя....нито той...нито те......божеее
4.
Строгоз
26.05.2025 16:43:59
Тони има глас и пее, добре. Някои пишат, че като човек не е много харен, но нямам поглед. Стоичков виден ритнитопковец, успя да създаде бизнес, успя, но също като човек не е от най-приятните. Но крадливите еднодневки кой плати да ги наместят? Хитовете им са чужди с български текст, техниката открадната от конкурс в Италия. Гнус.
3.
българин
26.05.2025 16:04:02
Стоичков заслужава наградата,братя Аргирови нали бяха в странство и бяха много добре,какво търсят тук пак?
Да ги канят наляво и надясно и да получават по някой лев!
Не са ли пенсионери,стига с тия стари муцуни има толкова млади и талантливи хора,но не могат връх да подадат от тях!!!!!!
2.
Бат Танас
26.05.2025 15:59:27
Жалко че вече няма Златен орфей, щяха да го спИчелят...
1.
Офф
26.05.2025 15:53:23
Този наглец Стоичков на какво основание го номинират за "БГ посланник"?! Да го номинират от Кауфланд за БГ "зеленчук". Аман от тъпата му муцуна-навсякъде изкача! Но и достатъчно тъпунгери има,които са го издигнали в идол. Идол на какво? На простотията и на продуктите на Кауфланд...и на хазарта! Срамота!
  Добави Коментар
Победител от „Игри на волята“ стана татко на момче Иван Рълев и половинката му са на седмото небе от щастие С „България в душата“ и с празник в сърцата - така Поморие посрещна Гергьовден Нека ръката на свети Георги винаги е протегната към нас – с напътствие и благословия! Нека светецът бди над вас, семействата и града ни, каза кметът на община Поморие Иван Алексиев
Един от петима пълнолетни европейци живеят в бедност, сочат данни на ЕК Предлага се обсъждане на стратегия за изкореняване на бедността Анджелина на път да спечели съдебната сага с Брад Пит Битката е за имението Chateau Miraval
Петролът падна под $100 за барел САЩ и Иран се доближават до споразумение в рамките на меморандум за разбирателство Роналдо вкара в гаража нов звяр - G-класа кабрио за 1,2 млн. евро Поръчковия Mercedes-AMG е в жълто-сините цветове на клбуния му тим "Ал Насър"
Все повече германци подкрепят ограничение на скоростта по магистралите Причината са високите цени на горивата и по-големите разходи при шофиране с висока скорост Готви се голяма промяна за учениците между 1 и 10 клас Михаил Околийски утвърди Концептуалната рамка на дейностите по промоция, превенция и профилактика в училищното образование
Зуека се връща в България Актьорът и художник Васил Василев ще представи свои картини от 9 до 15 май в Пловдив Стефка Костадинова най-сетне призна Весела Лечева за шеф на БОК Бившата световна рекордьорка даде пълномощно на наследничката си да поеме веднага функциите на председател
МЗ създава електронен регистър на онкоболните Той ще събира и обобщава данните за по-добро планиране и лечение на заболяванията Гответе се за скърцане, удрят ни магнитни бури Скърцаме от геомагнитни бури след Гергьовден, гласят повечето прогнози и това се отнася за така наречените метеочувствителни хора.На метеочувсвителните по-лесно отколкото на другите им влияят промени в климата или магнитни бури. Според изследователи, между 25 и 40 процента от хората усещат понякога засилената геомагнитна активност, преминаваща в характерните бури.Тъй като прогнозите са едно, а случващото се е друго, засега се предполага, че вечерта на 6 май и след това на 7 май през деня е възможно да има геомагнитна буря или поне смущение. А това може да бъде прихванато от по-чувствителните и да почнат да им скърцат кокалите, както се изразяват старите хора.Най-силни и сигурни засега бури се очертават на 15 и 16 май. Но и те ще са в долната част на скалата за магнитни бури и не се предвижда да надхвърлят най-ниското ниво G1. Което обаче не е особено успокоение за тези, които са по-силно метеочувствителни.Следващите дни също са възможни силни смущения, които, поне до 23-ти, не се очаква да преминат в магнитни бури.Прогнозите за геомагнитната активност са свързани с циклите на Слънцето, което се завърта около оста си за наши 27 дни. Предполага се, че в същото положение, ако преди е имало активност, то и сега е налична вероятност отново да се случи такава и да бъде изхвърлена коронарна маса и тази плазма ще прерасне в слънчев вятър. Последният при сблъсък със земното магнитно поле поражда смущения, а ако е по-силен - и магнитни бури. Така родната планета ни пази от атаките на нашата звезда, макар това да създава неудобства у усещащите климатичните и други небесни промени.Опитът обаче показва, че тези прогнози често могат да не се сбъднат. Понякога черните петна по слънчевата корана, от които се отделя въпросната плазма, могат да изчезнат или пък да се появят нови и това да доведе до още проблеми. А имаше и случаи, при това доста, когато Земята просто изведнъж усилваше магнитното си поле без до нея да се докосва слънчев вятър. Учени твърдят, че това било нещо като разреждане на напрежението, други пък изказаха предположения в сферата на теориите за конспирации и казаха как планетата отстрелва някой или нещо, например лоши извънземни, които ние не виждаме.Полярните сияния са красивото изображение на геомагнитните бури.ПроблемиНай-честите проблеми, които метеочувствителните усещат при магнитни бури, са свързани с болки в ставите, крайниците, главата – въобще на болните места по тялото. Някои хора изпитват болки в ставите и влошаване на хронични заболявания. По-чувствителните стават невнимателни, склонни към спорове и неспокойни. Влошаване на настроението, сякаш мистериозна загуба на енергия, главоболие, нарушения на съня, депресия, игра на кръвното налягане.Съветите на лекарите са в деня преди магнитна буря да избягваме пренапрежение. Хубаво е въобще да прекарваме поне един час на ден на открито – в парка, а най-добре в гората, на планината и т.н. „Яжте леки храни, ограничете тютюнопушенето и консумацията на алкохол. Спете достатъчно и правете леки сутрешни упражнения. Хората с хронични заболявания трябва да се запасят с необходимите лекарства. Важно е да запазите спокойствие и да не преувеличавате въздействието на магнитната буря върху организма“ – гласи напътствието.За да намалим негативното въздействие върху организма, е добре да ограничим интензивната физическа активност (това предимно за по-възрастните), да почиваме повече, да се разхождаме на чист въздух, но преди всичко да се наспиваме задоволително. Здравословната диета помага - риба, сезонни зеленчуци и плодове (ябълки, банани и домати са най-препоръчвани), овесени ядки. Важното е да пием достатъчно вода. Предполага се, че силното кафе и алкохолът засилват негативните усещания при метеочувствителните. „Избягвайте стрес и конфликти. Избягвайте работа, която изисква завишени концентрация и внимание. Ограничете шофирането“ – гласят други напътствия. А дали е възможно да бъдат изпълнени, това вече е съвсем различен въпрос.