Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Пепа Секса: На вечер печелехме по 15 - 20 бона

Ключови думи: пепа секса, 20 бона на вечер

Пепа нахлу с гръм и трясък във фолка с песента си „Синя прашка”, а това се случи преди повече от 18 години. След това обаче тя сама пожела да излезе от светлината на прожекторите и сякаш изчезна. За прозвището си „Секса“, с което стана известна преди години, казва че няма нищо да я определят така.

„Просто с годините, когато вече издадох музика и в Сърбия, станах Пепа Петрова и оттам полека започнаха да го отсяват, а и малката порасна… Не че й пука, тя е супер отворен човек, интелигентен, но то си отшумя с времето. Може би по -млада по-сексапилна, сега вече само сексапилна“ – споделя тя.

Днес Пепа вече е съвсем друга жена, която си изкарва прехраната в чужбина, където е заедно с дъщеря си. След тежък период в живота си и депресия, буквално за две седмици е взела решение да напусне страната, предава lupa.bg.

„Живея в Швейцария заради бъдещото образование на моето дете“ – призна тя в интервю за Нова тв.

Певицата не е забравила събитията и хората, които белязаха българския преход. За големия си хит „Синя прашка“ разказва, че през годините й е донесъл големи печалби.

„Спечелих доста пари навремето. Никой не е разчитал на хонорари или на заплата, ние сме взимали „на черно“, понеже договори за певици нямаше. По 15, по 20, по 30 лева на ръка на вечер хонорар. А иначе бяхме от 13 до 15 човека оркестър и беше наистина жива музика. Ние сме изкарвали и по 10, и по 15, и по 20 хиляди лева на вечер. Свършвахме в заведенията и продължавахме. Събираха ни по джиповете и по частните вили продължавахме, и там пари… И ние не знаехме вече какво да ги правим… т.е. знаехме де, аз апартамент си купих. Години си ме храни и сега си ме храни, където изляза винаги с нея ми се радват/б.а. „Синя прашка“/. Каквото съм си заработвала, това съм си влагала, но по размера на моя джоб. Доста пари сме харчили за какво ли не“ – спомня си звездата.

12
Коментара по темата
12.
martin
10.01.2022 10:14:40
Намерете интервюто с мъжа и . Ако го има в нета. Човека каза:
Тая жена ме побърка всеки ден звъни за пари за издръжка за какво ли не.
Но аз съм си виновен -като съм се женил да съм мислил.
11.
Джони
09.01.2022 16:07:21
Днес тая била вече друга.... Хахаха.. Бивша проститутка има ли?
10.
Boris
09.01.2022 16:04:54
90% са си изкарвали парите чрез заплащане,не само с пеене. Боклуци.
9.
Penkeeee
09.01.2022 08:58:51
Za 10 godini prehod po 20000 lv vsiaka vecher samo edin apartament li kupi maaa ,triabvashe da sa 101 i sega da si vartish broenicata a ne da pravish m...ti v Jeneva
8.
Rado
08.01.2022 22:43:10
И с джиповете ни караха като компаньонки за оргий,така го разбирайте!Синя пача
7.
Хан Крум
08.01.2022 21:08:09
Ибахти звездата.ПЪЛНА ШМАТКА.ПАЗИ БОЖЕ ОТ ТАКИВА СЪЩЕСТВА.
6.
@ 2
08.01.2022 18:45:39
Поредната глупост за Казахстан... какви $100 на месец?! Я се осъзнай! Над $ 22 000 взимат годишно!
5.
Бай....до3
08.01.2022 18:44:31
А бе маймун, по времето на комунизма,такива като тази бачкаха или във фотоателиета или в бръснарници!
4.
до 3
08.01.2022 18:40:12
Не ме нещо, ама съм живял достатъмно и през комунизмва и помня как хората четяха световна класика. Вярно е че и тогава имаше нечетящи - справка един бивш министър председател, но бяха малцинство. Та нивото на културата беше на ниво през омразния ти комунизъм. Имам чувството че тогава не си бил даже замислен и си се намирал в Ташкент, ама сега се правиш на много вещ в културата. Не беше нужно да ти обръщам внимание, но и аз си имам кусури, в случай не си оставам магарето в калта
3.
do 2
08.01.2022 18:03:40
Иначе в тея панели и гледайки майките им как взимат по 100 долара на месец както в Казахстан, по-не курви ли щяха да станът? Само питам, щото каквото беше нивото на културата през комунизма това и се наложи след това. Имаше един вакум, от изкуствено налаганите от партията културни дейности и след това ЛЕСНОТО взе превес и изроди. Но като цяло имаше почва и то се вижда.
2.
X
08.01.2022 17:54:32
Тези курви направиха поколения момичета курви ,а момчетата дебили ....инженер Пайнера е за трепане
1.
Чатла Патла прастатии
08.01.2022 17:42:09
Баси прякора чуек! Пепа секса? С песента: Синя прашка? Удрииии
  Добави Коментар
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата Евростат отчита ръст от 33,9% у нас през май 2026 г. спрямо май 2025 г. Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми Звездата от Top Gear вече шофира по-бавно, ходи повече пеша и яде вегетарианска храна
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете Жертвата е 33-годишният Кайл Беван, който е посегнал на 2-годишно Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна Софийският градски съд е вписал прекратяването с решение от 26 май
Сигнал до Флагман.бг: EVN ни тероризира! Токът в жк "Възраждане" постоянни спира, уредите ни гърмят! От половин час на ул. "Цар Самуил" нямаме ток, никой не ни дава обяснение защо и кога електрозахранването ще бъде възстановено, алармират хората Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище Депутатът Константин Проданов бе категоричен, че не целят да ударят никого, а да има по-голяма справедливост
В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева Захарова мупредлага работа на половин работен ден Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен Дамите на възраст между 54 и 77 години от СКХГ „Черноморец“ покориха публиката с фолклорния си танц „Нестинарки“
Цените на дизел и бензин почти се изравниха Някои бензиностанции вече продават горива за под 1.50 евро за литър Наберете тези вълшебни билки по изгрев на Еньовден, за да отключите лековитата им мощ! Еньовден е един от най-обичаните и мистични български празници. Той се отбелязва на 24 юни и е свързан със слънцето, росата, здравето, пречистването и силата на природата
35-годишната звезда от “Шербет от боровинки” починала след тежък запой Екранната Ъшъл се депресирала и алкохолизирала през 2025-а, когото огромен зъл пес убил на улицата паленцето й Пучи Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента Очаква се тя да бъде разгледана и гласувана от народните представители в пленарна зала през тази седмица