Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Алена: Бъдете активни през юли и август заради ретроградния Меркурий, възможни са наводнения

Управляващите трябва да са много внимателни, защото от действията им най-вече през септември, зависи изходът от президентските избори, каза Алена
Ключови думи: Алена, Слънчево затъмнение, лунно затъмнение, астролог, избори, ретрограден Меркурий,

Бъдете активни през юли и август, за да избегнете пасивността, която ни налага ретроградният Меркурий! Животът не спира, но ще бъдем доста ограничени. Направете малките крачки към важните задачи, за да може през септември само да завършваме започнатото. Това каза в „Тази сутрин“ по бТВ астрологът Светлана Тилкова – Алена.
Юли и август трябва да се предпазваме от наводнения заради валежи, които със сигурност ще има, защото Нептун е в Риби, обясни тя.
Управляващите трябва да са много внимателни, защото от действията им най-вече през септември, зависи изходът от президентските избори, уточни астрологът.
Според нея, датата 23 октомври е добра за президентски избори. При правилен избор на подходящия човек, ще се донесе стабилност на България, коментира тя.
„Няма нищо лошо в това следващият ни президент да е жена. Ако е подходяща и има добри астрологични аспекти, цяла България ще я подкрепи“, заяви Алена.
По думите й, слънчевите и лунните затъмнения няма причини да ни тревожат.
„Те се случват по няколко пъти в годината. От древността хората са изпадали в ужас от тях, защото са смятали, че някакво чудовище поглъща нашето светило и че те няма да се събудят след това. Сега притеснение не бива да има, защото слънчевото затъмнение, което ще се наблюдава от определени части на земното кълбо на 1 септември, е пръстеновидно. Това означава, че сянката на Луната не покрива изцяло слънчевия диск. Това затъмнение е в ден на ново начало. Такава е и вибрацията на деня. То може да донесе много положителни емоции на всички, ако не прибързват, ако се прозорливи и преценяват добре действията и най-вече ако обмислят добре думите си“, изтъкна астрологът.
Тя напомни, че последното лунно затъмнение за годината ще е на 15 септември, когато е и пълнолунието. „Слънчевото затъмнение влияе на хората и на държавите, които се намират само в обсега на неговата сянка по време на неговото протичане. Този път то обхваща централния Атлантически океан, Африка и Индийския океан. Няма да може да се наблюдава оттук. Така че, българи, бъдете спокойни“, добавя Алена.
Двете затъмнения обаче съвпадът с ретроградния Меркурий, затова астрологът предупреждава всички, които имат намерение да инвестират, да подписват важни договори, да не предприемат никакви глобални крачки, които биха могли да им повлияят. Това важи и за политиците. Всичко, което не е преценено до 22 септември, ще ни се отразява през цялата 2017 г., прогнозира Светлана Тилкова.
„Слънчевото затъмнение може да възбуди хронични здравословни проблеми, които не са се „обаждали“ от много време. Най-вече пълнолунието влияе на хората, родени в Рак или имат Асцендент в този знак. При слънчевото затъмнение пък са повлияни представителите на зодия Лъв или тези, които имат Луна и асцедент в същия знак, обяснява Алена.
„Всички могат да достигнат върховете, ако поискат. Ако предпочетат да проспят хубавото време, ще са си виновни сами. Хората със знак Рак, Риби и Скорпион обаче трябва да наблегнат на сребърните бижута, за да могат да се чувстват стабилни и в комфорт със себе си“, каза още астрологът.
0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Зуека прибира 50 000 лв. хонорар за финала на "Капките" След тригодишна пауза актьорът се завръща на сцената – за една вечер и срещу солидна сума Задържаха македонец и българин за опита за убийство на Димитър Стоянов-Митко Русия и сина му Престъплението беше извършено на 1 септември 2024 г.
Грабвайте велосипедите, Greenburg+ ви канят на велотур на 18 май Целта на събитието е да насърчи използването на велосипеда като устойчив, екологичен и здравословен начин на придвижване Мария Елена прави най-вкусните и здравословни кюфтета от тиквички С тази диета отслабнах с 10 кг за един месец, споделя тя
Съдбовните години в живота на всяка зодия, след тях никой никога не е същият Важните години в живота на човек могат да бъдат изпълнени както с добри и приятни събития, така и с трудни и разрушителни, казват астролозите Безсмъртният полк премина по центъра на Бургас по случай Деня на победата Днес се навършват точно 80 години от краха на Нацистка Германия
Приключвала с публичните демонстрации на... Никога повече не искам да говоря публично за мъжа в живота ми, отсече Светлана Каза тежки думи Косара не е на себе си от ревност
Дарява космическа сума "Хората ще казват много неща за мен, когато умра, но аз съм решен "той умря богат" да не е едно от тях", написа Бил Гейтс Румен Радев: Отдаваме почит към саможертвата на милиони хора Днес е Деня на Европа
Червена боя на входа на Министерството на културата, има задържан Не са ясни мотивите за вандалския акт Стрелба в София Нарушилият закона е пуснат под домашен арест