×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Екшън в „Братя Миладинови”: Закопчаха млада жена с пликове с дрога до Новата поща


Екшън в „Братя Миладинови”: Закопчаха млада жена с пликове с дрога до Новата поща
23-годишната се разхождала „яко заредена” на едно от най-оживените места в Бургас
19 Април 2016, Вторник, 19:09 ч.
Автор: Флагман.бг, снимката е илюстративна

Младата пласьорска е арестувана за 24 часа


Зрелищен арест направиха полицаи от Второ РУП-Бургас на кръстовището на бул. „Ст. Стамболов” и „Сан Стефано”. Униформените спрели за проверка 23-годишната М. Н. от гр. Бяла.

Ченгетата направо не могли да повярват на очите си, след като намерили в найлоновата торбичка на жената пликове със суха тревна маса. Те веднага направили полеви наркотест, който реагирал на марихуана. Младата жена била просната по очи на едно от най-оживените места в града – района на Новата поща пред десетки минувачи, съобщи за Флагман.Бг очевидец на ареста.

Пласьорката е арестувана за 24 часа. По случая е образувано бързо полицейско производство.

В категории: Крими


27
Коментара
27
Коментара по темата
27.
Ttctcctc
21.04.2016 12:07:45
1
1
Kazah i da se pazi ma
26.
ЛАРИТО
20.04.2016 13:24:19
1
3
Олекна ми добре че не е сифтето трябваше да й нося вибратора в ареста
25.
Babata
20.04.2016 12:46:21
1
1
Sportniq i dade trevata da q zanese do burgas i q naredi da ne go hvanat
24.
Само от М. Рудник пишат на маймуница
20.04.2016 11:33:49
3
17
На повечето коментари им трябват субтитри. Научете се да пишете на български. Идиоти неграмотни. Do you understand? Fools!
23.
виден
20.04.2016 10:02:01
2
2
Да, Виолета (Violetta) от Disney Channel.
22.
do 21
20.04.2016 09:45:37
2
4
tova e KASABOVA chaka nqkoi da i razpori zadnika ot sex ama nqma da i izleze kasmeta
21.
bai Stavri
20.04.2016 09:35:08
3
2
daite pove4e info koq e KAKATA
20.
??
20.04.2016 09:28:40
2
1
Tova da ne e Violeta cigankata ot Pomorie
19.
flegmeni
20.04.2016 09:02:46
7
1
da wa eba v negramotnite pumaci , po zle i ot policaite ste
18.
imra
20.04.2016 08:59:05
2
7
tazi M.N mai dvijeshe s galin meshkov ot bratq miladinovi, da go proverqt i nego.
17.
chudo chudo
20.04.2016 08:56:54
3
4
san stefanov e na maika ti pu*kata, negramoten oligofren
16.
преводач
20.04.2016 08:46:43
0
22
Сан Стефанов= Сан Стефано
Можели= могли
Ченгета= полицаи
15.
heshaebash
20.04.2016 08:41:00
2
5
treva nikoi ne pushi veche vsi4ki sme na hashish
14.
dilar ot vtoro RPU
20.04.2016 08:39:20
3
2
shto ne kajete neshto za kolichestvoto pak li e 0.6? da ebai pumacite vi chumavi
13.
Стоян Тодоров
20.04.2016 08:34:47
4
16
Нека аплодираме операторката на Флагман, която легна да позира за този уникален кадър към статията.
12.
Един
20.04.2016 07:37:47
1
6
Няма ли някакви реални снимки от проскането ?
11.
flagman
20.04.2016 07:15:27
3
5
Гледате ли Disney Channel?
10.
Един
20.04.2016 02:19:19
2
11
Тая на снимката е дето я гепиха в Зорница пред пицарията нали ?
9.
Do 3
20.04.2016 01:33:22
1
16
Не могa дa повярвaм...четa,четa и пaк не могa дa повярвaм. Тa ти еднa вярнa думa нямaш,дa не говорим зa смислено изречение. Зaгивaме
8.
Hasgih
20.04.2016 00:51:22
1
4
Тя кат продава за тебе тебе ли да ши ба
7.
Непознат
20.04.2016 00:32:05
11
37
Колко прост и ограничен народ.. Щял да я шиба единия.. Др незнам си какво.. Недай си боже попадне тази марихуана от пакетите й в ръцете на вашето дете, така ли ще обсъждате задницата й или ще се почувствате застрашени за живота на детето ви?? Малоумниц
6.
sdg
20.04.2016 00:09:04
8
16
Тая бих я изшибал анално,а после и вагинално,а накрая орално със свършване в устата
5.
Мечо Кух
20.04.2016 00:04:55
1
23
Тъй , тъй , съвсем случайно спряли за проверка девойката и хоп кило марихуана . Мен защо не ме спират случайно , а?
4.
hmm
19.04.2016 23:50:55
4
5
mai qka duparka :P
3.
bg
19.04.2016 23:37:11
8
6
Skapana darjava na prostitutkite i policaite kak moje da imaame nai mnogo polovi organi na glava ot naselenieto v evropeiskiq sauz a v sa6toto vreme da sme Parvi v koropciqta"nqma kuromporani policai" I da sme nai bednata darjava v evrosauza Emi to I nai tapiq znae kade e problema
2.
xaxo
19.04.2016 23:33:03
3
30
На пресечката с ул.Барак Обамов и Ангела Меркелова.
1.
ЦРУ
19.04.2016 23:15:40
4
24
Коя е тази улица " Сан СтефаноВ" ????
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Повдигнаха обвинение на румънеца, причинил верижното меле на „Хаинбоаз“ Повдигнаха обвинение на румънеца, причинил верижното меле на „Хаинбоаз“ Полевият тест за наркотици на единия чужд шофьор е дал положителна проба Десетки поети с китара слязоха от кораба на „Солени ветрове“ в Бургас и почетоха небесните бардове Десетки поети с китара слязоха от кораба на „Солени ветрове“ в Бургас и почетоха небесните бардове Най-интересното обаче предстои, атракцията на бардфестивала ще са конкурсът за нова песен „Срещу вятъра“ и хумористичният концерт „Кучешката вахта“ Тодор Славков се самоубил заради нелечима болест? Тодор Славков се самоубил заради нелечима болест? Той избрал сам да сложи край на живота си с пистолет, наследен от баща му Иван Славков Лидерът на БСП Зафиров: Йотова е възможна номинация за президент Лидерът на БСП Зафиров: Йотова е възможна номинация за президент Социалистите се събират на "Бузлуджа" Повдигнаха обвинение на румънския шофьор, причинил тежката катастрофа с 10 пострадали Повдигнаха обвинение на румънския шофьор, причинил тежката катастрофа с 10 пострадали Шофьорът на втория румънски автомобил не е задържан Костадинов подкрепи Батков-син и протестиращите на "Маказа" Костадинов подкрепи Батков-син и протестиращите на "Маказа" Полицията регулира трафика и не допуска блокиране на пътя Как Бургас се превърна в дом на розовото фламинго Как Бургас се превърна в дом на розовото фламинго Птиците са много красиви След 20 години заедно - Мира Радева и Иво Станчев се разделят, бизнесменът чака близнаци от друга След 20 години заедно - Мира Радева и Иво Станчев се разделят, бизнесменът чака близнаци от друга Социоложката направи емоционална изповед БСП провежда традиционния си събор на Бузлуджа, отбелязват се 134 години от началото на  организираното социалистическо движение у нас БСП провежда традиционния си събор на Бузлуджа, отбелязват се 134 години от началото на организираното социалистическо движение у нас Мотото на традиционния събор на левицата тази година е "Бузлуджа - история и бъдеще" Силен старт на Lozenets Music Fest 2025 Силен старт на Lozenets Music Fest 2025 Хиляди празнуваха
Tesla ще плати обезщетение от 243 млн. долара заради смъртоносна катастрофа Tesla ще плати обезщетение от 243 млн. долара заради смъртоносна катастрофа „Тесла“ проектира своя автопилот само за магистрали с контролиран достъп, но умишлено избра да не ограничи шофьорите да го използват и другаде Тръмп коли и беси: Уволни шефа на Бюрото по трудова статистика заради незадоволителни данни Тръмп коли и беси: Уволни шефа на Бюрото по трудова статистика заради незадоволителни данни Имаме нужда от точни данни за заетостта, заяви той Млад белгийски политик призна, че е бил подложен на ритуално унижение, обяснявайки нацисткото знаме на голото си тяло Млад белгийски политик призна, че е бил подложен на ритуално унижение, обяснявайки нацисткото знаме на голото си тяло "Това беше груба грешка, за която поднасям най-искрените си извинения", каза общественикът Рецепта за майстори в кухнята - гръцка мусака Рецепта за майстори в кухнята - гръцка мусака Вкусотията си заслужава усилията Живеещ до бар мъж нахлу вътре и уби 4 човека, после офейка бързо в планината Живеещ до бар мъж нахлу вътре и уби 4 човека, после офейка бързо в планината Страшен екшън в САЩ Обявиха причината за смъртта на легендата на кеча Хълк Хоган Обявиха причината за смъртта на легендата на кеча Хълк Хоган Американецът почина от остър инфаркт Украинки влязоха в сблъсък с полицията заради готвената мобилизация на мъжете им Украинки влязоха в сблъсък с полицията заради готвената мобилизация на мъжете им Напрежение в град Виница Илон Мъск призова за разпадане на ЕС, милиардерът счита, че демокрацията на Стария континент е в процес на унищожаване Илон Мъск призова за разпадане на ЕС, милиардерът счита, че демокрацията на Стария континент е в процес на унищожаване Предприемачът е на мнение, че свободата на словото е ограничена в световен мащаб Тръмп нареди две ядрени подводници да бъдат преместени в близост до Русия, причината са думи на Медведев Тръмп нареди две ядрени подводници да бъдат преместени в близост до Русия, причината са думи на Медведев В Белия дом и Кремъл са на тръни Зевзек попадна насаме с актриса от филми за възрастни и много голи мъже, шашна ги с реакцията си Зевзек попадна насаме с актриса от филми за възрастни и много голи мъже, шашна ги с реакцията си Шегаджията им се подиграл сериозно, юноша пък опитал да се възползва от Бони на промоция
Асен ВАСИЛЕВ Асен ВАСИЛЕВ Ако почнем да закриваме всеки орган на държавата, който не работи, трябва да закрием цялата държава Виц на деня Виц на деня Свалка:
- Госпожице, много ми харесвате! Искам проблеми от вас.
Виц на деня Виц на деня - Когато не мога да заспя, броя жените, с които съм правил любов!
- А защо не овце?
- Е, то беше веднъж!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Говорете истината
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори