Преглед на регионалния печат: Автобусните спирки вече с имена
13 Април 2016, Сряда, 09:01 ч.
Автор: Радио "Фокус"Интервюто на броя е с инж. Петко Драгнев, управител на „Бургасбус” ЕООД
”Автобусните спирки вече с имена” е водещото заглавие на всекидневника „Черноморски фар”. Безименни спирки вече няма да тормозят бургазлии и гости. С влизането на новата транспортна схема на града основните автобусни спирки ще получат официално имена, те ще бъдат съобщавани на български и английски в градския транспорт и ще бъдат изписвани в автобусите на електронна система, съобщиха от „Бургасбус”.
„Победен марш за ФК „Созопол” е друго заглавие от днешния брой на изданието. „Созопол” грабна 3 точки от домакинството си на „Лудогорец” 2. пред повече от 1 000 зрители на „Арена Созопол” „небесносините” разгромиха с 4:1 дубъла на родния шампион.
„16 работодатели се срещнаха с безработни на трудовата борса в Созопол” пише още изданието. Общият брой на обявените на борсата работни места за първичен пазар на труда са 303. обявените работни места са предимно за камериери, сервитьори, бармани, администратор хотел, чистачи, готвачи, пиколо, миячи, портиери.
„Филмови герои” ще е темата на пясъчния фестивал” пише още изданието.
Интервюто на броя е с инж. Петко Драгнев, управител на „Бургасбус” ЕООД, който казва: „Зареждаш електронна карта и пътуваш в цялата автобусна мрежа”.
В категории:
Бургас
Намалете лошия холестерол с тези храни
Скалата с обръщение към украинския си двойник
Как да приготвите перфектната пица у дома: Лесна рецепта
Идеалният партньор според зодията - най-добрите съвпадения за всеки знак
Морското турне на дует „Келтик“ и Николай Киселов за Деня на поезията започва от Бургас
Как да превърнете дома си в уютен оазис на комфорт и стил: Лесни стъпки
Гответе като професионалист: Основни правила
Официално: На 12 март в хижа "Петрохан" е забелязан дим
Магнат даде 200 милиона долара за частна писта, само избрани имат достъп
Висшата лига наложи рекордна глоба на Челси, клубът я прие
Министър Трайков: Геополитическата нестабилност изисква още по-координирани усилия на ЕС
След фиаското с ЦСКА, Александър Томаш изплува отново, ето къде е

ДРУГИЯ: П.ЧУБАНОВ ШЕФ НА БСУ КОГА ЩЕ ПРЕДОСТАВИ ПАРКИНГА НА БСУ ЗА СВОБОДНО ПОЛЗВАНЕ ОТ СТУДЕНТИ И СЛУЖИТЕЛИ И ТОЙ КАТО БОЧКОВ СИ ПЪЛНИ ДЖОБА ОТ ТАКСИ ЗА СМЕТКА НА ЖИВУЩИТЕ В РАЙОНА
СЛЕДВАЩИЯ: ЗДРАВКО КОЙТО СТРОЙ КООПЕРАЦИЯТА ПАРКОМЕСТА В ПОДЗЕМИЕТО ЩЕ ИМА ЗА ТЕЗИ КОЙТО СИ ГО КУПЯТ 12 ХИЛ.ЕВРО Е ЦЕНАТА С ДВЕ ДУМИ КОЛИТЕ НА ЖИВУЩИТЕ ПАК ЩЕ СА НА УЛИЦАТА
КМЕТЕ ОБЪРНИ ВНИМАНИЕ НА ЖИВУЩИТЕ В БР.МИЛАДИНОВИ НЕДЕЙ ДА ОБИКАЛЯШ ПО ЖП ГАРИ И МОРСКИ ГАРИ И ДА ОБЯСНЯВАШ НА ХОРАТА КЪВ РЕМОНТ СИ НАПРАВИЛ ЩОТ КАТО ЦЯЛО БУРГАЗЛИЙ ГИ БОЛИ КУР@ ЗА ТВОЙТЕ КРАЖБИ ОТ ТЕЗИ НЕНУЖНИ РЕМОНТИ ПРЕВЪРНАЛ СИ ГРАДА В ГЕТО ВЪЗПОЛЗВАШ СЕ ОТ СИТУАЦИЯТА И ТОРМОЗИШ ХОРАТА С "ПАЯКА"
ФЛАГМАН МОЛЯ ВИ ПОДДЪРЖАЙТЕ ТЕМАТА
Тествайте ги надписите със чужденци.
Всичко табели трябва да са на Английски.
Това е позабравена традиция , а не е новаторство, просто в последните 30-ина години не се прилагаше.