Страховито! Вижте как Андрей Едрев мята невръстния си син като брашнян чувал (ВИДЕО)
31 Март 2016, Четвъртък, 20:00 ч.
Автор: Гергана РАДЕВАБургазлията наскоро се прибра от о. Бали, където живее от години
Провокативният бургазлия Андрей Едрев хвърли в потрес потребителите в социалните мрежи. Днес популярният от "Острова на изкушението" наш съгражданин качи в интернет видеоклип, от който със сигурност на всеки здравомислещ човек биха му настръхнали косите. В него Едрев демонстрира може би някакъв източен метод за възпитание на детето си. Той буквално мята малкия Александър във въздуха като брашнян чувал... Ту го спуска рязко с главата надолу, ту го вдига над главата си прав и го придържа с ръце.
Това може на остров Бали да е модерно, но в Панагюрище, където е сниман клипът, определено биха помислили, че Едрев е откачил. Бургазлията наскоро се прибра от о. Бали, където живее от години.
Сигнал за случая с Алекс изпрати читател в рубриката ни "Вашият сигнал до ФЛАГМАН". В него той пита - това може да е модерно възпитание, но здравословно ли е, застрашено ли е детето по някакъв начин?
В категории:
Бургас
Ето кога се очакват геомагнитна буря да достигне Земята
03/11/2025, Понеделник 18:00
0
Последната звезда от „Записки по българските въстания“ си отиде
03/11/2025, Понеделник 17:40
0
Зуека продава своите картини по 800 евро
03/11/2025, Понеделник 17:20
0
Заловиха двамата избягали затворници от общежитието "Полигона" край Ловеч
03/11/2025, Понеделник 17:00
0
Тежък екшън с патрулка, виновният е бил много пиян и дрогиран
03/11/2025, Понеделник 16:41
0
Двама айтозлии грабнаха златото на родната мотописта
03/11/2025, Понеделник 16:40
0
Мартин Елвиса: Не съм само аз идиот на годината, Красимир ме конкурира
Каква ще е временната организация на движението по време на Маратон Бургас 2025
03/11/2025, Понеделник 16:20
5
Местната власт и полицията в Несебър обединяват усилия за повече сигурност
Нов вид измама плъзна в Whatsapp и Viber
03/11/2025, Понеделник 15:58
1
На Малдивите забраниха пушенето за цяло поколение, включително и за туристи
03/11/2025, Понеделник 15:40
4
Прокуратурата поиска анулиране на смъртния акт на мъжа, открит в Пирин
03/11/2025, Понеделник 15:20
3

Предполагам, че малкия ако не стане цирков артист, като порасне ще стане цирков журналист. Точно, като Вас във flagman.bg !
Например някой корумпиран комплексар!!!!!
Читателите искат да прочетат повече данни за замърсяването на града и детските алергии от Лукойл и Кроношпан!!!!!