Октай Енимехмедов сътвори невиждан цирк в съда, жалва се за променен режим
10 Март 2016, Четвъртък, 19:31 ч.
Автор: Иван КОЛЕВ, снимка: Иван КОЛЕВПращат го в основния корпус заради множество нарушения
Октай Енимехмедов сътвори невиждан цирк при днешното си изслушване в Бургаския окръжен съд (БОС).Осъденият за нападението над Ахмед Доган се жалва в Темида заради променен режим, пратил го в основния корпус на затвора в Бургас. Енимехмедов бе доведен в Съдебната палата при сериозни мерки за сигурност.
Още щом влезе в залата той започна да се жалва от отношението в затвора. По думите му бил репресиран. Енимехмедов не само отказа да свали черните си очила си в съдебна зала, но постоянно реплекираше съдебния състав и се опитваше да изнася юридически лекции на съдия Даниел Марков. В крайна сметка молбата на Енимехмедов не бе уважена и той бе оставен в корпуса на Бургаския затвор, където условията са изключително тежки. До скоро Октай беше в общежитието в Житарово. Той бе осъден на 3,6 години затвор заради нападението над Ахмед Доган. Изтърпял е повече от половината, но е проблемен затворник, заради което едва ли ще бъде освободен предсрочно.
КАКВИ ПРОБЛЕМИ СЪЗДАВА В ЗАТВОРА ОКТАЙ – ОЧАКВАЙТЕ ОТГОВОРИТЕ ОТ БРАНИМИР МАНГЪРОВ!
В категории:
Темида
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията
Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“

МУАХАХАХАХА