Погребват Трифон Иванов на 17 февруари
13 Февруари 2016, Събота, 18:15 ч.
Източник: "Труд"Дотогава тялото на легендарния футболист ще остане в хладилна камера в областната болница в старата столица
Погребението на Трифон Иванов, който издъхна тази сутрин от масиран инфаркт, е насрочено за 13:00 часа идната сряда.Тленните останки на футболната легенда ще бъдат положени в гробищния парк във Велико Търново. В ритуалната зала ще е поклонението пред ковчега.
Кметовете на Велико Търново - Даниел Панов и на село Самоводене - Николай Милаковски работиха по организирането на траурната церемония.
Приятелката на Трифон Иванов - Ваня Панова отказа аутопсия на трупа. До 17 февруари тялото на Трифон Иванов ще остане в хладилна камера в областната болница в старата столица.
Погребението ще е в средата на следващата седмица, защото се чакат да пристигнат двете дъщери на Трифон Иванов от чужбина. Едната живее в Германия, а другата е в Испания.
В категории:
Животът
Варненец е пребил почти до смърт 19-годишна
Паста Карбонара: Оригинална италианска рецепта
Предлагат 10 милиона евро на сърбин, за да не се пенсионира
Кои зодии отмъщават най-жестоко при предателство
Млад мъж ще лежи в затвора за фатална катастрофа с АТВ
Кои зодии са сродни души: Идеалната половинка според астрологията
02/06/2026, Вторник 20:00
0
Гръмотевична буря удари голям роден град
Варненец е пребил почти до смърт 19-годишна
02/06/2026, Вторник 19:30
2
България затъва
Пухкави американски палачинки: Оригинална рецепта
Читател на Флагман.БГ сигнализира за мощна градушка в Шуменско
Шок в София: Мъж се закани да заколи жена си
Сампдория иска Хулио Веласкес за треньор
