×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Скандал! Местан обвини Борисов, че е заел страната на Доган! Обяви, че ще му е категорична опозиция (допълнена)


Скандал! Местан обвини Борисов, че е заел страната на Доган! Обяви, че ще му е категорична опозиция (допълнена)
Бившият лидер на ДПС се чуди защо премиерът се е засегнал от изявлението му, че е настъпил руска мина
14 Януари 2016, Четвъртък, 02:45 ч.
Автор: Лъчезар Лисицов



Отстраненият лидер на ДПС Лютви Местан обвини премиера Бойко Борисов, че е подкрепил Ахмед Доган в разразилия се скандал през последните седмици. След въпрос на „Флагман” в кулоарите на парламента – дали Борисов е заел страна, Местан каза, че това е било така и това не била неговата страна.

Той се зачуди защо Борисов се е припознал и се е засегнал от изявлението му, че е настъпил руска мина.
Лютви Местан каза, че ще бъде опозиция на правителството.


Той се закани, че от днес ще ангажира адвокатска кантора, която да събира клеветящи го материали от медиите, за да съди клеветниците си.
Местан добави, че много от симпатизантите на ДПС вече се чувствали политически непредставени - така той на практика се закани, че ще сформира нов политически проект, без да го заявява директно.

По думите му в момента тече кампания срещу него за „унизяване и дехуманизиране”, за да няма последващи полезни ходове.

Най-важното, което се случи около изключването ми по повод и прословутата реч, е, че след тази реч (на Ахмед Доган – б.а.) се появи една огромна пропаст между партийния актив на ДПС и избирателите на ДПС. Една немалка част от избирателите на ДПС се чувстват непредставени от „Движението за права и свободи”. Въпросът за тяхното представителство остава открит и с моите колеги тук виждаме своята политическа отговорност”, каза Лютви Местан.

Той заяви още, че държавната му охрана е била свалена без предупреждение. След това тя му била частично върната, но не било ясно кой е разпоредил това. Лютви Местан не знаел и каква е изобщо причината да има гардове от Националната служба за охрана.

По отношение на Бойко Борисов той заяви: „Аз съм безкрайно изненадан от изключителната емоция , с която той реагира на една моя метафора от пресконференцията му – че някъде около Коледа съм стъпил на руска мина. Аз не знам защо премиерът го прие лично и реагира толкова емоционално, след като и вие бяхте на тази пресконференция и откровено разбрахте, че адресат на тази метафора е речта, след която бях отстранен. Аз не знам защо г-н Борисов се нарежда до хората, които визирах с метафората за руската мина. Аз не съм я адресирал към него. Защо той се припознава? Защо се нарежда там, след като няма нищо общо?”

На въпроса на „Флагман” – Борисов взел ли е страна в спора между Местан и Доган, екслидерът на ДПС отговори: „Аз мисля, че г-н Борисов има страна.” А на питането: Вашата ли е, той отговори: „Не, разбира се”.


След това той коментира, че ще бъде „опозиция категорично, естествено”.



В категории: Политика


Автор
5
Коментара
Владислав БОНЕВ AfD дръпна със 7 пункта пред CDU/CSU в Германия AfD дръпна със 7 пункта пред CDU/CSU в Германия 07/08/2026, Петък 13:00 0
5
Коментара по темата
5.
До Опосумов
14.01.2016 18:40:14
0
3
Май забравихте,че Лисицов е с дълъг стаж в приближените на "КОЙ" медии!
4.
Георги
14.01.2016 10:22:05
2
20
Ей, отърване няма от тоя брадат козел. Чупката бе, агент "Павел", изчезвай. Емигрирай в Турция или в прародината на любимия ти турски народ и ни отърви от мазното си присъствие.
3.
ceco
14.01.2016 10:11:48
3
8
tova che izpolzva slojni termini kato dehumanizaciq nego pravi po umen ot dogan no pak si e lika prilika s biv6ata sportna ministarka
2.
Опосумов
14.01.2016 10:06:12
2
5
Лисицов, кви скандали те гонят и теб?!? На каква база реши, че заглавието трябва да е толкова гръмко? Аман вече от изсмукани от пръстите новини!
1.
*********
14.01.2016 09:57:08
3
15
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Областният лидер на ДПС Христо Широков сам пристигна в ОД на МВР в Бургас, за да го задържат Областният лидер на ДПС Христо Широков сам пристигна в ОД на МВР в Бургас, за да го задържат Няма за какво да се укривам. Чист съм и пред съвестта, и пред закона. Ще го докажа в съда, каза той Задържаха Николай Тодоров от жк. "Меден рудник" след тест за три вида дрога зад волана Задържаха Николай Тодоров от жк. "Меден рудник" след тест за три вида дрога зад волана При обиск на автомобила му Пежо 206 полицаите открили и около 2 грама канабис България има 679 жилища на 1000 души, но цените продължават да растат България има 679 жилища на 1000 души, но цените продължават да растат Жилищният фонд вече надхвърля 4,36 млн. имота, но новото строителство и търсенето се концентрират в София, Пловдив, Варна и Бургас Задругата на Голямобуковския манастир търси подкрепа, за да продължи да го възстановява Задругата на Голямобуковския манастир търси подкрепа, за да продължи да го възстановява Деветима различни по характер, произход и съдба спътници тръгват към една почти невъзможна цел – да спасят света Следата към онкоболните: Разследват откъде фабриката за фентанил е вземала суровината Следата към онкоболните: Разследват откъде фабриката за фентанил е вземала суровината Една от проверяваните версии е свързана с медикаменти, съдържащи фентанил, но официално потвърждение засега няма Дунав падна до -104 см при Русе, кораб изпитва затруднения край Белене Дунав падна до -104 см при Русе, кораб изпитва затруднения край Белене Нивото се понижи с още 3 см, а ограниченията за газенето остават в сила по целия български участък на реката НОИ вече допуска и Revolut за изплащане на обезщетения НОИ вече допуска и Revolut за изплащане на обезщетения От 1 август личната сметка вече не е задължително да бъде при доставчик, установен в България - допустими са и сметки при платежни институции от ЕИП Христо Широков пред Флагман.бг: Не се укривам, до няколко часа съм в ГДБОП, за да дам показания Христо Широков пред Флагман.бг: Не се укривам, до няколко часа съм в ГДБОП, за да дам показания Не съм извършил никакво престъпление и ще го докажа пред съда. Истината е, че се опитват да ме мачкат по политически причини, каза областният лидер на ДПС Христо Широков Spice Music Festival започва, звезди от цял свят се събират на Морската гара в Бургас Spice Music Festival започва, звезди от цял свят се събират на Морската гара в Бургас Ще имаме страхотна вечер и хората ще са доволни, уверяват от The Underdog Project Бургас се готви за невиждано парти! Камелия, Фики и Емрах откриват MAX FEST Бургас се готви за невиждано парти! Камелия, Фики и Емрах откриват MAX FEST Втората вечер, 21 август ,ще гърми с хитовете на Симона, Лидия и Dj Дамян
AfD дръпна със 7 пункта пред CDU/CSU в Германия AfD дръпна със 7 пункта пред CDU/CSU в Германия Алтернатива за Германия достига рекордните за ARD 28%, докато блокът на Фридрих Мерц се свлича до 21% Генералите изпревариха Зеленски по доверие в Украйна, Залужни е начело Генералите изпревариха Зеленски по доверие в Украйна, Залужни е начело Само 18% заявяват пълно доверие на президента, а освободеният военен министър Михайло Федоров вече е сред най-високо оценяваните фигури Пианистът Евгени Генчев излиза на сцената на първия подкаст на открито в Бургас Пианистът Евгени Генчев излиза на сцената на първия подкаст на открито в Бургас Срещата ще води дългогодишният журналист и един от най-разпознаваемите светски хроникьори в ефира Елизабет Методиева Тръмп подписа два нови указа за ограничаване на американското гражданство по рождение Тръмп подписа два нови указа за ограничаване на американското гражданство по рождение Единият документ е насочен срещу родилния туризъм и предвижда затягане на условията за издаване на визи Руски удари по складове ще вдигнат цените в Украйна, ефектът се очаква към зимата Руски удари по складове ще вдигнат цените в Украйна, ефектът се очаква към зимата Високата конкуренция засега задържа рязкото поскъпване, но бизнесът ще прехвърли загубите към потребителите Само Милена Милотинова иска „Евровизия“ в София Само Милена Милотинова иска „Евровизия“ в София Правителството и организаторите на фестивала предпочитат Бургас, но шефката на БНТ вече шести ден не отстъпва ЦСКА изигра най-добрия си мач от години и смаза Макаби с 3:0 ЦСКА изигра най-добрия си мач от години и смаза Макаби с 3:0 Ебонг, Годой и Цварц разкъсаха израелския гранд в Батуми и доближиха червените до плейофа на Лига Европа Западнонилската треска удари Гърция: 23 нови случая за седмица и шест жертви Западнонилската треска удари Гърция: 23 нови случая за седмица и шест жертви Осем пациенти са в интензивни отделения, а 54 от заразените са развили усложнения на централната нервна система NASA обясни защо почвата на Марс се затопля, а въздухът остава леден NASA обясни защо почвата на Марс се затопля, а въздухът остава леден Тънката атмосфера не пренася ефективно топлината и създава температурна разлика от десетки градуси само на метър над повърхността 10 тийнейджъри задържани, петима обвинени за убийството на Георги в Пловдив 10 тийнейджъри задържани, петима обвинени за убийството на Георги в Пловдив 37-годишният мъж бил извикан на Младежкия хълм от 17-годишно момиче, представяло се онлайн за 15-годишно
Бойко Борисов Бойко Борисов Аз няма да ставам президент, защото там няма какво да се работи Виц на деня Виц на деня - Случва ли се често да сте на различно мнение със жена ти?
- Да.
- И тя какво казва по въпроса?
- Нищо, тя не знае.
Виц на деня Виц на деня Млада спортистка към треньора си:
- Тренер, от тези хапчета, които ми даваш, започват да ми растат косми на места, на които на другите момичета не им растат!
- Е, на кои места ти растат косми?
- Ами по топките!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук От утре махат цените в лева и остават само тези в евро. Психически бях свикнал да ми е скъпо в една валута, сега ще трябва да ми е скъпо и в друга.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори