×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Ден на траур в Якоруда заради жестоката катастрофа със загинали
  • Хванаха шофьор с над 3 промила алкохол във Варненско
  • Гърция евакуира от Израел 105 души, включително българи
  • Горещ следобед в сряда, със слаб дъжд на места в североизточните райони
  • Делото „Дебора” продължава с разпит на свидетели
  • Иран се готви да ограничи достъпа до интернет
  • Бившият френски премиер Франсоа Фийон получи условна присъда за скандала, който провали кандидатурата му за президентските избори през 2017 г.
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Мислите, че знаете всякакви секс-трикчета? Хм... Прочетете това!


Мислите, че знаете всякакви секс-трикчета? Хм... Прочетете това!
Доста е възбуждащо на терасата на хотела през деня
29 Декември 2015, Вторник, 22:15 ч.

Винаги можете да научите нещо ново и да намачкате различно чаршафите

1. Срамежливката
Някои жени са доста срамежливи, когато стане въпрос за секс, и попитате ли ги нещо в този контекст, те обикновено стават нервни и притеснени.
Ако сте от тях, цаката е да се научите да говорите за сексуалните си желания по един по-спокоен начин.
Не е нужно задължително да водите подробни беседи. Какво ще кажете например, да се сгушите в него, докато гледате някоя гореща сцена по телевизията и да му прошепнете, че искате това?
2. Диво сърце
Има нещо ужасно възбуждащо в това, да го правите на обществено място, независимо дали става въпрос за плажа, кварталния парк, асансьора, дори тоалетната.
Ексхибиционистичното чувство, че всеки момент някой може да ви спипа, действа на либидото точно като страхотната приливна вълна на сърфиста; и само онези, които са го правили, могат да го потвърдят.
И все пак, бъдете внимателни – околната среда винаги крие своите опасности: било то разни буболечки, или неканени гости.

3. На тъмно
Загасете светлините и направете едно малко мъчение. Започнете да го „превеждате" през онези части на тялото ви, които искате да целуне, оближе или ухапе.
Заведете го до всички точки, които той иска да изследва: врата ви, ушите ви, зърната – покажете му всичко, което иска да опита.
Може да го правите на тъмно, или с помощта на малко фенерче, с чиято светлина рисувате по тялото си.

4. Докосвайте (се)
Няма мъж, който да не обича гледката на една нежна женска ласка върху нежната женска плът: било то нечия друга или нейната собствена.
От друга страна, това прави самите вас много по-уверени и държащи ситуацията под контрол: на вас ще докарате един страхотен оргазъм, а на него - една прекрасна аритмия.

5. „Не" на нормалното
Няма нищо, което убива сексуалното желание повече от рутината. Затова, опитайте се да й противодействате, като започнете да се държите нелогично.
Например, докато вечеряте, приберете неговия десерт и му заявете, че ще му го върнете, ако си го заработи в спалнята.

А докато пътувате с колата, изведнъж му заявете, че трябва да отбие спешно, и след като го направи, го изненадайте с една бърза сесия. Първоначалната му изненада, бързо ще се превърне в удивление и възхищение.

В категории: Животът


Коментари
Направи интересен ход
Направи интересен ход 18/06/2025, Сряда 21:21 1
"Депутатите да станат 150"
"Депутатите да станат 150" 18/06/2025, Сряда 20:34 7
Флагман.БГ Живее царски Живее царски 18/06/2025, Сряда 20:00 3
Пожар пламна край Варна
Пожар пламна край Варна 18/06/2025, Сряда 19:40 0
Флагман.БГ Много е работлива Много е работлива 18/06/2025, Сряда 19:20 0
Флагман.БГ Каза какво ще се случи в Бургас Каза какво ще се случи в Бургас 18/06/2025, Сряда 19:00 0
Вдигнаха сватба
Вдигнаха сватба 18/06/2025, Сряда 18:40 1
"Чакаме феновете в Бургас"
"Чакаме феновете в Бургас" 18/06/2025, Сряда 18:21 0
0
Коментара по темата
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Бургаските гларуси отвръщат на удара! Бургаските гларуси отвръщат на удара! Някъде в далечината една чайка изпищя, като че ли усетила бурята, която се задаваше. В Бургас се готвеше нещо сериозно   Шокиращо! 8-годишни българчета откраднаха... Шокиращо! 8-годишни българчета откраднаха... Електрически скутер и тротинетка Акция на полицията в Поморие, задържаха известен криминоген Акция на полицията в Поморие, задържаха известен криминоген Арестуван е за 24 часа, бил е следен от криминалистите в продължение на седмици "Депутатите да станат 150" "Депутатите да станат 150" Нинова зове за намаляване на народните представители Тази българка е изключително талантлива Тази българка е изключително талантлива Младата Стоянова на моменти надигра сериозно звездния тим на Италия Помагаме с ток на Украйна и енергетиката ни не може да генерира приходи, поскъпването е неизбежно Помагаме с ток на Украйна и енергетиката ни не може да генерира приходи, поскъпването е неизбежно Те са нужни, за да се поддържат едни ниски цени на пазара на електрическа енергия у нас, обясни Антон Иванов Пожар пламна край Варна Пожар пламна край Варна Огънят бе бързо угасен Каза какво ще се случи в Бургас Каза какво ще се случи в Бургас "Ще стане наистина готино", категоричен е младият лидер на България Симеон Антибългарската истерия отдалечава ли Скопие от ЕС? Съседите плащат на лобисти безсмислено? Антибългарската истерия отдалечава ли Скопие от ЕС? Съседите плащат на лобисти безсмислено? Не може Антониу Кощта и Марта Кос да са посредници в двустранния спор, защото такъв няма, каза Димитър Гърдев от ИТН Вдигнаха сватба Вдигнаха сватба Илиан Илиев-младши вече не е ерген
Нова вълна от хиперзвукови ракети по Израел, а проф. Витанов заговори за ядрено оръжие на иранците Нова вълна от хиперзвукови ракети по Израел, а проф. Витанов заговори за ядрено оръжие на иранците Имали 450 килограма високообогатен уран, който стига за 10 бойни глави, а за пълното унищожение на вражеската страна им трябвали 20 "Светът е на милиметри от катастрофа" "Светът е на милиметри от катастрофа" От Кремъл са притеснени Нокаутира човек в заведение Нокаутира човек в заведение Звездният ММА боец се провини в Испания Направи интересен ход Направи интересен ход Англоезичен вестник твърди, че Макрон е ядосал Тръмп Много е работлива Много е работлива Дилета отразява Световното клубно по футбол Акули се появиха до любим на българите курорт Акули се появиха до любим на българите курорт Учени обаче уверяват, че присъствието на морския хищник в Егейско и Средиземно море не е новост и че няма основания за паника Почина велик музикант (СНИМКА) Почина велик музикант (СНИМКА) На 94 години си отиде световноизвестният пианист Алфред Брендел Иранският аятолах с първо изявление след огромния конфликт! От Вашингтон и Техеран с гръмки твърдения Иранският аятолах с първо изявление след огромния конфликт! От Вашингтон и Техеран с гръмки твърдения Али Хаменей предрича триумф за страната си Австриец получи доживотна присъда за убийството на 16-годишен българин Австриец получи доживотна присъда за убийството на 16-годишен българин Момчето е било принудено да проституира Енергийна криза ни връхлита заради войната с Иран? Лъжа е, че ударите са заради създаване на ядрено оръжие Енергийна криза ни връхлита заради войната с Иран? Лъжа е, че ударите са заради създаване на ядрено оръжие От американското разузнаване днес признаха, че няма информация Техеран да „върви“ в тази посока, каза Мартин Табаков
Бойко Борисов Бойко Борисов Прибрахме българите от Израел с граждански полет, защото Радев все лети Виц на деня Виц на деня - Скъпи, какъв подарък искаш за именния си ден?
- Не знам.
- Какво най-много ти харесва?
- Съседката от горния етаж.
Виц на деня Виц на деня Сократ философства:
- Човек задължително трябва да се ожени. Ако попадне на добра жена - ще бъде щастлив, ако е лоша - ще стане философ.
Жена му се обажда:
- Ти сега какво намекваш бе, тъпанар!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Колкото по-лошо готви жената, толкова по-строен е нейния мъж...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори