×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Разбита е банда за пране на пари с 600 000 евро, 70 кг. наркотици и боеприпаси
  • Украйна разби престъпна мрежа, изпрала $13 млн. в отбранителния сектор
  • Рекорд: За 9 минути три пъти заснеха 18-годишен от Смолян да фучи с 138км/час
  • Паркингите по морето вдигнаха цените, на Златните искат по 15€ на ден
  • Нови земетресения разлюляха съседна Турция
  • Продължава ремонтът на ул. „Христо Ботев“
  • Снежна буря връхлетя Москва
  • 17% повече вода в язовирите тази пролет
  • По-скъп курорт до 30 на сто
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Новото мнозинство в Камено избра лидера на ГЕРБ за председател на ОбС (ОБНОВЕНА и СНИМКИ)


Новото мнозинство в Камено избра лидера на ГЕРБ за председател на ОбС (ОБНОВЕНА и СНИМКИ)
Новият председател на ОбС-Камено (вляво) получава поздравления от кмета Жельо Вардунски и губернатора Вълчо Чолаков
09 Ноември 2015, Понеделник, 04:21 ч.
Автор: Боряна ТЕНЧЕВА, снимки авторът

Загубилият бивш кмет Стефан Бонев каза смирено, че ще бъде опозиция, но не категорична
Лидерът на ГЕРБ Радослав Балтаджиев е новият председател на Общинския съвет в Камено. Той беше избран с гласовете на 10 от общо 17 общински съветници. Това е и разположението на силите, които се очертават за следващите четири години в местния парламент. Балтаджиев беше единствената кандидатура за поста.

Днес в Камено беше проведена първата тържествена сесия в присъствието на областния управител Вълчо Чолаков. Новият кмет Жельо Вардунски и общинските съветници положиха клетва.


Досегашният кмет Стефан Бонев връчи огърлицата и
ключа на Общината на новия градоначалник Жельо Вардунски


Загубилият дълго управлявал Камено бивш кмет Стефан Бонев пристигна точно в 14,00 ч. в залата на Гражданска защита, където се провеждаше заседанието. Вече звучеше химнът, когато съветниците от БСП заеха местата си. Пред журналисти Бонев заяви, че ще бъде опозиция в новия ОбС, но не категорична.

В залата  Стефан Бонев предаде на новия кмет Жельо Вардунски символите на Община Камено - огърлица и ключът на Общината.

„Благодаря ви за подкрепата и доверието. Започваме нова епоха в развитието на Община Камено. Нека оставим изборите зад гърба и да се захванем за работа. Предстоят ни много ангажименти по усвояването на европейските средства. Още от утре започвам работа и приоритет ще бъде изграждането на водопроводи и подобряването на качеството на питейната вода в селата. Важна задача е решаването на проблемите със Спешната помощ на Община Камено, както и организиране на търг за избор на превозвач и изготвянето на нова транспортна схема. Имам желанието и амбицията да разгърна целия потенциал на Община Камено. Надявам се и на вашето съдействие”, каза Жельо Вардунски.
На тържествената сесия присъстваха депутатите от ГЕРБ и Реформаторския блок Диана Йораднова и Костадин Марков.

Новият кмет Жельо Вардунски заяви, че още от утре започва работа за подобряване качеството на питейната вода по селата и за разкриване на Спешна помощ
 

Областният управител Вълчо Чолаков поздрави Жельо Варуднски с встъпването му в длъжност

Депутатът от ГЕРБ Диана Йорданова поздрави общинския съветник от НФСБ Иван Кузманов, той ръководеше първата сесия на новия ОбС

Радослав Балтаджиев от ГЕРБ беше единствената кандидатура за председател на ОбС
Стефан Бонев се подписа като общински съветник от БСП през следващите 4 години


В категории: Камено


Боряна ТЕНЧЕВА Автор
Боряна ТЕНЧЕВА
11
Коментара
Мария АРНАУДОВА 17% повече вода в язовирите тази пролет 17% повече вода в язовирите тази пролет 27/04/2026, Понеделник 16:40 0
Флагман.БГ Несебърски лекоатлети отново са с медали Несебърски лекоатлети отново са с медали 27/04/2026, Понеделник 14:28 0
11
Коментара по темата
11.
успех
09.11.2015 23:21:37
3
7
Успех на новия кмет. Дано да работи в полза на общината, а не да изпълнява това, което му кажат тези, които финансираха изборите.
А както гледаш лошо......... А пък Боряна Тенчева, отново се появи- поне да бяхте сменили журналистката, но на нея не и пука за вулгарните думи, които бълва. От къде ли ги е научила- сигурно от университета.
10.
...
09.11.2015 22:45:10
4
5
Като не може да печели Стефчо да си събира колегите и колежките и да пръскат панаира
9.
Няма
09.11.2015 20:31:28
5
1
Тоя бифш от турски затвор,затворник ке ви ебе маааата каменовци
8.
a takaa
09.11.2015 19:46:38
1
4
eeee Achka nai nakraq se dobra bravo ! kaka ti tonka mnogo otchaqno gleda tq pak ostana nazad :D
7.
...
09.11.2015 19:36:17
4
3
Baltadjiicheto e opasen chovek,dosta hora zavleche vkliuchetlno i men !
6.
каменар
09.11.2015 19:19:46
1
4
Коя е симпатягата с очилата?
5.
Георгиев
09.11.2015 18:51:55
3
7
Когато идва ново ръководство на общината се казва "НА Добър ПЪТ",а не се плюе.Научете се поне на това "злобари"
4.
Десислава
09.11.2015 18:17:23
2
9
Няма да се спрете, все ще намерите недостатъци на хората, това каменовци са опасни, никога не може да им се угоди. Успех на новия кмет и общинските съветници и само напред.
3.
Acho
09.11.2015 16:40:10
9
15
Stefan e cvete pred Radoslav ,tozi e zapalil mnogo hora ,pazete se ot nego!!!
2.
к
09.11.2015 16:24:09
6
15
стефан е цвете пред жельоооооооооо
1.
Факт
09.11.2015 15:47:33
7
10
Ситуацията в страната е грозна, казвам страна тъй като държавата е спряла да функционира, изкуствени поздравления и пошлост от една и съща партия!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
3 години след катастрофата и бруталното убийство в Прилеп все още няма "легнал полицай" на пътя 3 години след катастрофата и бруталното убийство в Прилеп все още няма "легнал полицай" на пътя Близките на прегазеното от шофьора дете го пребиха до смърт, а той може би изобщо не е бил виновен за инцидента, карал е с 20 км/ч. Разбита е банда за пране на пари с 600 000 евро, 70 кг. наркотици и боеприпаси Разбита е банда за пране на пари с 600 000 евро, 70 кг. наркотици и боеприпаси Престъпна група е арестуване, след разследвана от ГДБОП и ДАНС По-високи цени на пластмасовите продукти заради кризата в Ормузкия пролив По-високи цени на пластмасовите продукти заради кризата в Ормузкия пролив Конфликтът доведе до покачване на цената на петрола, което директно повлиява цените на пластмасата Ученици в с.Оризаре проведоха спортен празник, посветен на здравословното хранене Ученици в с.Оризаре проведоха спортен празник, посветен на здравословното хранене Второкласниците ОУ „Георги Стойков Раковски“ се включиха в щафетни игри и кулинарни предизвикателства, подкрепени от екип на ПГТ „Иван Вазов“, Слънчев бряг Жельо Вардунски, проф. дин Овчаров и директорът на РИМ-Бургас Милен Николов откриват експозицията „Червената крепост“  Жельо Вардунски, проф. дин Овчаров и директорът на РИМ-Бургас Милен Николов откриват експозицията „Червената крепост“  Официалното откриване ще е от 16:00 часа на 6 май празника на Камено и село Русокастро  Сигнал до Флагман: Заведение в Бургас начислява такса „сервиз“ без предупреждение. Това нормално ли е? Сигнал до Флагман: Заведение в Бургас начислява такса „сервиз“ без предупреждение. Това нормално ли е? Това е обичайна практика в много заведения по света, особено в Европа Бонсай курс за младежи ще се проведе в Бургас за първи път по врема „Флора“ 2026 Бонсай курс за младежи ще се проведе в Бургас за първи път по врема „Флора“ 2026 Събитието ще предложи възможност за запознаване с философията и техниките на изкуство за отглеждане на миниатюрни копия на дървета в плитки съдове 17 години в будна нощ: Историята на Калояна и дъщеря ѝ Натали 17 години в будна нощ: Историята на Калояна и дъщеря ѝ Натали Момичето страда от рядък синдром, засегнал едва 3500 души в целия свят ПП-ДБ си харесаха Андрей Гюров за кандидат-президент, търсят му достойна жена, може и мъж ПП-ДБ си харесаха Андрей Гюров за кандидат-президент, търсят му достойна жена, може и мъж Вариант за дамско присъствие в двойката е Надежда Михайлова, Надежда Йорданова и Владислава Цариградска, а за мъж - Стефан Тафров или Емил Дечев Несебърски лекоатлети отново са с медали Несебърски лекоатлети отново са с медали Клубът „Несебър 1971” се увенча с призови места в участието си в Четвъртия лекоатлетически турнир „Берое”, проведен в Стара Загора
След силен вятър един човек загина, а трима са ранени  След силен вятър един човек загина, а трима са ранени  Бурният вятър в Румъния доведе до инциденти, щети в 72 населени места и прекъсвания в електрическото захранване Лавров за Зеленски: Мопс срещу слон! Лавров за Зеленски: Мопс срещу слон! В тази класическа история малко куче лае силно по по-голямо животно, за да привлече вниманието му Иран иска отлагане на преговорите за ядрената програма, ако САЩ са съгласни - отварят Ормузкия проток Иран иска отлагане на преговорите за ядрената програма, ако САЩ са съгласни - отварят Ормузкия проток Предложението е било отправено чрез посредниците от Пакистан САЩ удари лодка заподозряна за наркотрафик в Тихия океан, трима души загинаха САЩ удари лодка заподозряна за наркотрафик в Тихия океан, трима души загинаха Южното командване твърди, че съдът е бил свързан с нелегална търговия, но доказателства не са представени публично Непалска драма в България: Млад работник издъхна за дни от скоротечен рак Непалска драма в България: Млад работник издъхна за дни от скоротечен рак Съпругата и детето му останаха на хиляди километри – шенгенските визи не дойдоха навреме Стрелба във Вашингтон: Доналд Тръмп и Мелания бяха евакуирани Стрелба във Вашингтон: Доналд Тръмп и Мелания бяха евакуирани Заподозреният, когото Тръмп описа като „болен човек“, е арестуван Тръмп отмени мирните преговори с Иран Тръмп отмени мирните преговори с Иран В пакистанската столица днес трябваше да пристигнат емисарите Стив Уиткоф и Джаред Къшнър, за да разговарят представители на Иран Почина общински съветник от БСП Почина общински съветник от БСП Поклонението ще се състои на 25.04.2026 г. от 14:00 часа в обредния дом в гробищен парк "Чаира" Политолог: Най-фаталното е когато имаш толкова много власт, да преядеш с нея Политолог: Най-фаталното е когато имаш толкова много власт, да преядеш с нея "Покачването на цените и реформите в съдебната власт са първите две предизвикателства, с които ще се срещне управлението. Бюджетът е нещо повече от просто справяне с цените", каза доц. Буруджиева Как България ще съсипе пчеларството си Как България ще съсипе пчеларството си Основните причини за кризата са дъмпинговият внос на мед от трети страни, включително Китай и държави от Латинска Америка, както и ниските изкупни цени
Вежди Рашидов за ГЕРБ Вежди Рашидов за ГЕРБ Нова звезда, някаква девойка, командва и кадрува в ГЕРБ Виц на деня Виц на деня Две блондинки си говорят:
- Много мъже ми пишат. Ставам все по-популярна.
- Ооо, това не е нищо! На мен ми пишат и жените им.
Виц на деня Виц на деня - От колко време си женен?
- Ами от 45 години.
- Еха, а кога беше най-щастливия момент в живота ти?
- Преди 46 години.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Баба проповядваше милост и любов към ближния си и винаги се караше с всички.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори