×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Илиян Янчев: Аз кмет на БСП?! Вие добре ли сте?


Илиян Янчев: Аз кмет на БСП?! Вие добре ли сте?
Не съм ги искал, заради тях не се явих като независим, а като издигнат от ГЕРБ, заяви бесен кметът на М.Търново
04 Ноември 2015, Сряда, 06:55 ч.
Автор: Евгения ДЖАМБАЗОВА Снимка архив Флагман

Никога не съм ги искал, затова ме издигнаха от ГЕРБ



Аз съм новият кмет на БСП?! Това е в резултат от приключилите избори?! Левицата ще управлява Малко Търново?! Вие добре ли сте?

С тези риторични въпроси се обърна към редакцията на Флагман новоизбраният кмет на община Малко Търново Илиян Янчев, който на първи тур спечели втори мандат с тоталитарен резултат от 72%, доближаващ го по успех до Бургаския градоначалник Димитър Николов.

Въпросите му всъщност бяха отговори към БСП, която днес разпространи чрез своя официоз в.Дума, че спечелили чрез Янчев и Николай Димитров две общини в Бургаска област – Малко Търново и Несебър – виж тук.

Никога не съм ги молил за подкрепа – нито централата им на „Позитано“20, нито областната им организация начело с Николай Тишев, нито депутатите им. Никога! И понеже искаха да ме подкрепят, а аз тях не ги искам – не посмях да се явя като независим. Те бяха и причината да бъда издигнат като кандидат на ГЕРБ. Ще бъда докрай откровен. На местно ниво, в моята община, сигурен съм, че ме подкрепиха местните социалисти, но защото им пука от техните лидери, а защото ме познават“, заяви Янчев, бесен на високите етажи на Столетницата.

В категории: Малко Търново


Евгения ДЖАМБАЗОВА Автор
Евгения ДЖАМБАЗОВА
10
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Удар срещу бракониери във Варна Удар срещу бракониери във Варна 25/07/2026, Събота 19:00 5
Михаил ДИМИТРОВ Любовта връхлита 4 зодии до края на лятото Любовта връхлита 4 зодии до края на лятото 25/07/2026, Събота 17:28 1
10
Коментара по темата
10.
5555
07.11.2015 03:29:03
0
2
А ЗАЩО НЕ СЕ ЯВИ КАТО независим???!!!
9.
5555
07.11.2015 03:29:03
0
2
А ЗАЩО НЕ СЕ ЯВИ КАТО независим???!!!
8.
водка Миков Мъртъл Бийч, Южна Каролина
06.11.2015 17:20:31
0
1
Шаренията е въпрос на вкус.
Вкусът обаче е въпрос на възпитание.От много шарено може да се изгуби основния цвят ...
7.
7
06.11.2015 14:11:13
0
2
Свещеник предложил на монахиня да я откара до манастира. В един момент, тя скръстила крака, така че единият й крак се оголил. Отецът едва не катастрофирал. След като овладял колата, той леко прокарал ръката си по крака й.

– Отче, припомнете си Псалм 129 – казала монахинята.

Свещеникът отдръпнал ръката си. Но малко по-късно, докато сменял скорости, той отново поставил ръката си върху крака й.

– Отче, припомнете си Псалм 129 – казала монахинята отново.

– Прости плътската ми слабост, сестро“ – извинил се отецът.

След като пристигнали в манастира, монахинята се прибрала.

Свещеникът бързо изтичал в църквата за да погледне Псалм 129. Същият гласял: „Давай напред и търси, нагоре ще откриеш благоденствие.“
6.
jorka stanisheva
05.11.2015 15:18:13
4
1
Мъничко, червеничко; няма уста, няма зъби; гледаш ли го - не те закача; хванеш ли го - ще те ухапе-що е то`който познае печели голямата награда ескурзия до сибир..
5.
малкотърновец
05.11.2015 14:22:39
2
8
То и ние не те искаме но ти си купи поредния мандат по мутренски както и мутренската партийка гроб!!!
И запомни неудачнико: все още в този град и в нещастната ни родина все още има мислещи хора!!!!
4.
4563kk
05.11.2015 12:05:39
0
4
Щях да се смея, само че е тъжно колко малко хората познават собствената си природа и живеят в измислен свят на благородни рицари и базират решенията на проблемите в реалния свят на тези розови фантазии.

Както казва Джеймс Мадисън, един от бащите-основатели на САЩ:

“Какво е правителството, ако не най-точното отражение на човешката природа? Ако хората бяха ангели, нямаше да имаме нужда от правителство. … Но при създаването на управление на човек от човека, огромната трудност лежи в следното: трябва първо да направиш така, че управляващите да могат да управляват управляваните и едва после да ги задължиш да управляват себе си.”

http://www.constitution.org/fed/federa51.htm

Едва ли в световната история има много личности, които са били по-големи поддръжници на свободата, гражданските права и демокрацията, от от създателя на американската конституция. Но и той вижда ясно реалностите на управлението и държавността такива, каквито са.
3.
ЯБАНДЖИЯ
04.11.2015 21:19:28
2
6
ТОЗИ ЧУВАЛ ГО ИЗБРАХА'' ЦИГАНИТУ''
ОТ МАЛЬКО ТЪРНОВУ.
2.
Клоун
04.11.2015 20:42:38
3
10
Поредния самозабравил се бездарник! А га ручаше жабетата с БСП ти беше готино, А? Гологлав кауНь!
1.
Колъо
04.11.2015 16:17:02
6
10
Илияне, кво ми се правиш бе селски?Нали се знаем колко ИЗПИВАШ
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Ще гласувам за който отиде на балотаж срещу Илияна Йотова Ще гласувам за който отиде на балотаж срещу Илияна Йотова Ще го направя по една много проста причина – защото вярвам повече в баланса между властите, отколкото в добрите намерения на който и да е политик „Най-голямото чудо е самият живот“: Георги Бърдаров отново избра Бургас за среща с читателите си „Най-голямото чудо е самият живот“: Георги Бърдаров отново избра Бургас за среща с читателите си Писателят на „Адажио за Мария“ кани бургазлии на лятна литературна вечер под открито небе в Central Park. Входът е свободен Намериха марихуана и черен фосфор в дома на криминално проявената Мария от жк. „Славейков“ Намериха марихуана и черен фосфор в дома на криминално проявената Мария от жк. „Славейков“ От жилището са иззети около 9 грама марихуана и 10 грама червеникаво вещество Илияна Йотова влиза в битката за нов президентски мандат Илияна Йотова влиза в битката за нов президентски мандат Държавният глава ще търси широка гражданска подкрепа, но още не разкри кой ще бъде кандидатът й за вицепрезидент Удар в Несебър: Откриха 350 грама марихуана в апартамента на ресторантьор Удар в Несебър: Откриха 350 грама марихуана в апартамента на ресторантьор 54-годишният криминално проявен софиянец е задържан UFC звездата Икрам Алискеров идва в Бургас за BRAVE 107 UFC звездата Икрам Алискеров идва в Бургас за BRAVE 107 С него пристига и един от водещите треньори в легендарния Team Khabib - Еседула Емирагаев Екшън в Равда: Дрогиран и без книжка беглец предизвика удар с патрулка (ОБНОВЕНА) Екшън в Равда: Дрогиран и без книжка беглец предизвика удар с патрулка (ОБНОВЕНА) В колата на 19-годишна бургазлийка е открит метамфетамин, а криминално проявеният хасковлия е задържан Напрежение в Безмер: Протестиращи срещу американските самолети пробиха полицейския кордон Напрежение в Безмер: Протестиращи срещу американските самолети пробиха полицейския кордон Те стигнаха до портала на авиобазата Влиза ли проф. Вълчев в президентската надпревара: Потвърди слуховете, но не иска подкрепа от партиите Влиза ли проф. Вълчев в президентската надпревара: Потвърди слуховете, но не иска подкрепа от партиите Макар да не иска управляващите да застават зад него, бургазлията призна, че симпатизира на премиера и „Прогресивна България“, но отправи критики към външния и вътрешния министър  МЗ подкрепи обществени поръчки за лекарства и в частните болници МЗ подкрепи обществени поръчки за лекарства и в частните болници Предложението цели еднакви цени, прозрачност и контрол върху средствата, плащани от Здравната каса
САЩ дадоха още месец за сделката с чуждите активи на Лукойл САЩ дадоха още месец за сделката с чуждите активи на Лукойл OFAC удължи разрешените преговори до 22 август, но окончателната продажба ще изисква отделна зелена светлина Не бързайте към Гърция: Прогноза за бури и градушки в цялата страна Не бързайте към Гърция: Прогноза за бури и градушки в цялата страна Проливни дъждове, градушки и опасни пориви на вятъра заплашват популярни сред българите райони Половин Безмер се подписа срещу самолетите на САЩ, селото излиза на протест Половин Безмер се подписа срещу самолетите на САЩ, селото излиза на протест 475 жители подкрепиха подписката само за два дни, кметът Росен Русев поиска премиерът да чуе страховете им Разкриха какъв астероид е унищожил динозаврите преди 66 млн. години Разкриха какъв астероид е унищожил динозаврите преди 66 млн. години Никелови изотопи в древен глинен слой насочиха учените към рядък и примитивен CO хондрит Мария Бакалова се включва в кампанията на Министерството на туризма за популяризиране на България Мария Бакалова се включва в кампанията на Министерството на туризма за популяризиране на България Номинираната за “Оскар” българска актриса Мария Бакалова ще се включи доброволно в инициативата на Министерството на туризма за представяне на страната ни пред света Две доживотни присъди и още 40 години затвор за убиеца на депутатката Мелиса Хортман Две доживотни присъди и още 40 години затвор за убиеца на депутатката Мелиса Хортман Ванс Боултър се представил за полицай и нападнал две семейства на политици от Минесота в домовете им Учебната година да започва по-рано заради по-дълги ваканции Учебната година да започва по-рано заради по-дълги ваканции Директори предлагат гъвкав календар без намаляване на учебните дни, а МОН обсъжда десетдневна почивка през май Отборите ни с общо 6 българи титуляри в Европа - ех, ако Сенси беше нашенец Отборите ни с общо 6 българи титуляри в Европа - ех, ако Сенси беше нашенец Изглежда много сложно да си национален селекционер на България по футбол сега Българският паспорт диша в гърба на американския Българският паспорт диша в гърба на американския Страната ни с исторически скок Какво ще е времето и кой празнува на 24 юли? Какво ще е времето и кой празнува на 24 юли? Може да поздравите Христина, Кристина, Христин, Кристиян, Кристиан, Кристиана и Кристияна
Асен Симеонов Асен Симеонов Не съм отвлякъл Наталия Виц на деня Виц на деня Между приятели.
- За последен път те питам, кога ще ми върнеш 50-е евра?
- Много се радвам, че е за последен.
Виц на деня Виц на деня Човек се напил и паднал.
Минувач го среща.
- Какво се случва?
- Не знам и аз сега идвам.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Не се тревожи, бъди щастлив.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори