Георги Кенов не успя да събори на първи тур ДПС, отива на балотаж в Сунгурларе
25 Октомври 2015, Неделя, 21:24 ч.
Автор: Боряна ТЕНЧЕВАВъпреки смесеното население градоначалникът засега е с първи резултат
Досегашният кмет на Сунгурларе и кандидат за втори мандат Георги Кенов не успя на първи тур да обърне етническия вот и да победи ДПС. Най-вероятно в общината ще има балотаж, на която той ще се яви срещу своя бивш заместник Васил Панделиев, сочат първоначалните данни от предизборния щаб на БДЦ.
Все още са малко обработените протоколи от секционните комисии в Сунгурларе, но те показват приблизителни резултатите между Кенов, който на тези избори е кандидат на БДЦ, и Васил Панделиев, който пък е от ДПС. В повечето от населените места Кенов има малка преднина, но все още изходът от изборната битка не е решен окончателно.
В категории:
Сунгурларе
Хакери пробиха индийската Tata Electronics, изкараха секретни данни на Apple и Tesla
Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет
67-годишната Мадона събра погледите в червена минирокля на ревю на Saint Laurent (СНИМКИ)
Митничари в Бургас задържаха над 55 хиляди фалшиви енергийни напитки от Виетнам
Три трупа са открити в общежитие след кървава разпра
Хванаха пиян сърбин в Созопол и напушен от Пазарджик в Несебър
Спипаха крадец, задигнал 19 врати от болницата в Средец
Млади борци от САЩ и Айтос премериха сили в приятелски международен турнир
Лекуват в Бургасмед дама след катастрофа в „Меден рудник“
Делян Добрев официално напусна Народното събрание
Екшън! Пиян шофьор блъсна паркирани коли във Варна и извади пистолет
Трагедия край Черноград: Бургазлия обърна Фолксвагена си в нива и почина

Утре вечер се приготви за прощален концерт!
Защо Васко?
Васко ще въдвори ред и дисциплина в общината.
Който е за законността нека гласува на 1-11-2015г.
Ако искате още 4 години да сте под турско робство изберете Агент Пан...
СУНГУРЛАРЕ ОСТАВА ОТНОВО ПОТУРЧЕНА ОБЩИНА!!!
Усещаш ли му главичката Жоре?
Васко е преди всичко сериозен и читав човек, който има безупречна репутация.
Ако това искате да стане реалност, тежко и горко на истрадалия български народ!!!
ВИЕ, СМЕТНЕТЕ КАК ЩЕ СЕ ОТРАЗИ ЕДНО ОЩЕ ЕДНО, ЧИСТО 4-ГОДИШНО УПРАВЛЕНИЕ НА СМЕСИЦАТА ОТ ЦИГАНИ И ТУРЦИ!!!
Ако това искате да стане реалност, тежко и горко на истрадалия български народ!!!
ВИЕ, СМЕТНЕТЕ КАК ЩЕ СЕ ОТРАЗИ ЕДНО ОЩЕ ЕДНО, ЧИСТО 4-ГОДИШНО УПРАВЛЕНИЕ НА СМЕСИЦАТА ОТ ЦИГАНИ И ТУРЦИ!!!
и да дадем стола на Панделиоглу.Къде останахте българи !?
С Барнита и дургите там измислени герои видя ли до къде я докара!
Време беше да се пребереш в Карнобат.