Георги Кенов не успя да събори на първи тур ДПС, отива на балотаж в Сунгурларе
25 Октомври 2015, Неделя, 21:24 ч.
Автор: Боряна ТЕНЧЕВАВъпреки смесеното население градоначалникът засега е с първи резултат
Досегашният кмет на Сунгурларе и кандидат за втори мандат Георги Кенов не успя на първи тур да обърне етническия вот и да победи ДПС. Най-вероятно в общината ще има балотаж, на която той ще се яви срещу своя бивш заместник Васил Панделиев, сочат първоначалните данни от предизборния щаб на БДЦ.
Все още са малко обработените протоколи от секционните комисии в Сунгурларе, но те показват приблизителни резултатите между Кенов, който на тези избори е кандидат на БДЦ, и Васил Панделиев, който пък е от ДПС. В повечето от населените места Кенов има малка преднина, но все още изходът от изборната битка не е решен окончателно.
В категории:
Сунгурларе
Всички шофьори допускат тези грешки с климатика в колата, а те източват резервоара ви през лятото
Аз съм гастроентеролог от Харвард и ви съветвам да ядете тези 4 плода за добро храносмилане
Пълен потрес: Пиян баща качи 15-годишното си дете зад волана
Вече не пържа тиквичките, а правя този солен кекс - пухкаво и вкусно изкушение, което изчезва още топло
Сребърни медали и две индивидуални отличия за несебърски деца на международен футболен турнир
Реферите на Световното първенство по футбол прибират по над $100 000
Подпалиха дипломатически автомобили на българското посолство в Скопие
21-годишната Мария загина при бънджи скок от мост, забравиха да й сложат въже
Европейската комисия предупреждава: Пазете се от онлайн измами и фалшиви отзиви
Международният футболен турнир за купата "Созопол-Царево 2026" започна с елитни младежки отбори
Аз ще бъда най-отпред: Пеевски разсея слуховете за оттегляне и проведе чистка в ДПС
Община Несебър разширява образователната инфраструктура и подкрепя модерни иновации в професионалното обучение

Утре вечер се приготви за прощален концерт!
Защо Васко?
Васко ще въдвори ред и дисциплина в общината.
Който е за законността нека гласува на 1-11-2015г.
Ако искате още 4 години да сте под турско робство изберете Агент Пан...
СУНГУРЛАРЕ ОСТАВА ОТНОВО ПОТУРЧЕНА ОБЩИНА!!!
Усещаш ли му главичката Жоре?
Васко е преди всичко сериозен и читав човек, който има безупречна репутация.
Ако това искате да стане реалност, тежко и горко на истрадалия български народ!!!
ВИЕ, СМЕТНЕТЕ КАК ЩЕ СЕ ОТРАЗИ ЕДНО ОЩЕ ЕДНО, ЧИСТО 4-ГОДИШНО УПРАВЛЕНИЕ НА СМЕСИЦАТА ОТ ЦИГАНИ И ТУРЦИ!!!
Ако това искате да стане реалност, тежко и горко на истрадалия български народ!!!
ВИЕ, СМЕТНЕТЕ КАК ЩЕ СЕ ОТРАЗИ ЕДНО ОЩЕ ЕДНО, ЧИСТО 4-ГОДИШНО УПРАВЛЕНИЕ НА СМЕСИЦАТА ОТ ЦИГАНИ И ТУРЦИ!!!
и да дадем стола на Панделиоглу.Къде останахте българи !?
С Барнита и дургите там измислени герои видя ли до къде я докара!
Време беше да се пребереш в Карнобат.