Свидетели: Тази жена незаконно агитира за независим кандидат-кмет на Несебър
С обявяване старта на изборния ден в секция номер 12, 13 и 35 в Слънчев бряг дамата присъствала в и пред избирателната секция
25 Октомври 2015, Неделя, 11:10 ч.
Тя спира избирателите непосредствено преди да влязат в избирателната секция и говорела с тях
Сигнал за нерегламентирана агитация в изборния ден в Слънчев бряг от страна на жена на средна възраст подадоха от голяма политическа партия. Дамата убеждавала гласоподавателите да дадат вота си в полза на независим кандидат за кмет на Община Несебър.
С обявяване старта на изборния ден в секция номер 12, 13 и 35, Слънчев бряг, жената присъствала в и пред избирателната секция и агитирала за независимия кандидат. Според свидетели, тя спирала избирателите непосредствено преди да влязат в избирателната секция и говорела с тях, както и упражнявала контрол на избирателите, които очаква да гласуват в изборния ден.
В интерес на успешното протичане на изборния ден в Слънчев бряг и безпрепятственото и независимо гласуване на избирателите в Община Несебър, моля да предприемете мерки, пише в жалбата на политическата партия.
В категории:
Несебър
,
Местни избори'2015
България и Турция в спор за първото място на Европейското по щанги
ЦСКА: Браво, Карлос Насар!
Подробности за новия стадион на Левски, бургазлия налива милиони
Депутатите, избрани от две листи, решиха от коя да влязат в 52-рия парламент
Ако пътувате до Гърция с кола, задължително трябва да знаете това: До 8000 евро за джигити, 350 евро за липса на...
Нови случаи на морбили у нас
Внимание, шофьори! В понеделник трафика за Бургас по АМ "Тракия" ще е затруднен заради ремонти
Кюфтета на фурна с картофено пюре – сочни, ароматни и перфектни за цялото семейство
Правителството предлага 20 април да стане официален празник
Инфлацията не може да спре богаташите. Милиардерите трупат пачки, стават 4000 до 2031 г.
Животът става лесен като песен за 4 зодии до края на април
Карлос Насар взе златото в изхвърлянето на Европейското първенство
