×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • КЗП проверява дали доставчиците на храни за малките магазини вдигат цените
  • За 10 години: Цените на имотите в София са поскъпнали 3 пъти
  • Ивановден 2026 - над 300 000 българи празнуват
  • Рубио обяви, че САЩ ще купят Гренландия, отхвърли военния вариант
  • Край на топлите дни: Жълт код за силен вятър и обилни валежи
  • Горите на Витоша - опасни за туристите
  • Внимание! Опасност от лавини в Пирин
  • Мицотакис уверил Желязков, че въпросът с блокадата по границата ще бъде решен в близките дни
  • Грипната обстановка в страната се влошава, върлува и ковид
  • Южна Корея моли Китай за помощ срещу ядрената програма на Пхенян
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

НФСБ се бори в Бургас за балотаж: Миразчийски-Николов


НФСБ се бори в Бургас за балотаж: Миразчийски-Николов
Д-р Бойко Миразчийски (в средата) от НФСБ си поставя за задача да повиши социалния статус на бургазлии през следващите 4 години
17 Октомври 2015, Събота, 17:42 ч.
Автор: Боряна ТЕНЧЕВА

Ако не бъда избран за кмет, ще остана в Общинския съвет, мога да бъда полезен за здравеопазването и социалните дейности в Бургас, каза д-р Бойко Миразчийски



НФСБ очаква в Бургас балотаж между кандидата за кмет на патриотите д-р Бойко Миразчийски и настоящия градоначалник Димитър Николов, издигнат от ГЕРБ за трети мандат.  Патриотите имат основие за подобна цел, тъй като на местните избори през 2011 година бяха втора политическа сила, присъствието им в Бургас е стабилно. От друга страна БСП има все по-малка видима подкрепа, трудно увлича хората по свои мероприятия, като областният лидер Николай Тишев успя да събере едва около стотина души в центъра на Бургас дори за посещението на лидера на партията Михаил Миков. Кандидатът за кмет на БСП Евгений Мосинов разчита повече на дребни публични изяви, отколкото на защита на стойностна предизборна програма и на конкретни послания, очертаващи вижданията му за развитието на Бургас.

Д-р Миразчийски заяви, че основната му цел през следващите 4 години ще е повишаването на социалния статус на бургазлии. „Управляващите до този момент очертаха макрорамката за развитието на Община Бургас, вече е време да работим по детайлите”, каза д-р Миразчийски пред Флагман.бг. Той е категоричен, че очаква от бъдещия Общински съвет много работа за осигуряване на нормален живот на хората на територията на общината, за откриването на нови работни места, раздвижване на малкия и среден бизнес, на повишаване качеството на здравеопазването.

Д-р Миразчийски е добре познат на бургазлии, той дълги години беше в ръководството на МБАЛ-Бургас, известен хирург. Не влиза в конфронтация, а в настоящата предизборна кампания излага своите тези за решаване проблемите на хората, които те му споделят по време на срещите по места в жилищните комплекси, кварталите и съставните селища на община Бургас.

Очаквайте интервю с д-р Миразчийски във Флагман.бг

В категории: Бургас


Боряна ТЕНЧЕВА Автор
Боряна ТЕНЧЕВА
24
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Грип тормози Александър Николов Грип тормози Александър Николов 07/01/2026, Сряда 20:21 0
Тервел ИЛИЕВ Убиха световен шампион в дома му Убиха световен шампион в дома му 07/01/2026, Сряда 18:20 0
24
Коментара по темата
24.
bss
18.10.2015 10:41:04
3
8
Каква ''модерна'' бе ''запознат''?Размахваха една простотия, нарисувана на салфетка...Модерна искали...Дражев и Валерко, разбирали от модерно...Искаха да спъват строежа, щото знаеха, че върши отлична работа, а няма да могат да си припишат заслугите.Ей това им бъркаше в здравето
23.
димитър николов
18.10.2015 10:37:18
6
8
станах милионер и продължавам с кражбите а бедните малоумници пак ме избират-КЕФ.
22.
запознат
18.10.2015 10:34:03
9
6
НФСБ искаха по модерна детелина ама ограничените гейберасти не вдянаха.Момата е скована от страх че изтърве ли кметския стол отива в затвора.А лизачите му на борсата.
21.
bss
18.10.2015 10:17:06
6
9
Не само, че няма да има балотаж, ами от тези вредители НФСБ, трябва да има най-много двама общински, колкото за веселба...Тези малоумници, грачеха срещу ''герберината'' -пътен възел ''Юг''..Не им харесвала, разбираш ли, искали си задръстванията..Ей такива радетели за Бургас са тези кретени..Ако зависи от тях, градът ще е на нивото на телевизията им...Гаражно ниво от началото на 90-те..Валерко си купува джипове, ама що да дава пари да си направи студиата, като хората..Парите така и така си капят
20.
кокото
18.10.2015 10:07:00
5
7
Мишката,която не можа да стане хирург и слона,който е с най-доброто комсомолско образование на балотаж.Че това дори не е смешно-трабант и волга се юрнаха на рали.
19.
милионера Николов
18.10.2015 10:06:40
7
8
аз си имам хотел Белица и още 17 имота а вие глупаци ладни пак гласувайте за мен.
18.
bss
18.10.2015 09:48:21
6
10
На тез пък, балотаж им се привижда...Той и Мосинов има халюцинации, но поне не е си е купувал общински парцели, за разлика от Симеонов...Абе, Симеонов, така и така го купи евтино, поне вземи да построиш една хубава сграда.Стига само си копал за кабели
17.
до хан Крум
18.10.2015 09:03:26
4
7
И не само хотел в Приморско! Бившият кмет се обзаведе и с 2 два парцела в Созопол. Абе, странно защо ще искаш от "най-красивият град за живеене" да строиш хотели в други градове. С какви доходи пък, не питаме, защото те си имат беби и дядовци, шуранайки и лелинчовци, та от девет кладенеца вода ще ни докарат и ще докажат "колко са честни" и не крадат. Мислете, хора!
16.
BASI
18.10.2015 07:14:17
9
6
MAITAPA !!!
KAV BALOTAJ, KVI PET LEVA ???
NEMA VI KRADLIVI SKATADJII.
15.
запознат
18.10.2015 00:25:05
3
11
тодоре - на балотажа ще си хапеш ли дупенцето бе охлюв малоумен
14.
Сексолог
18.10.2015 00:22:15
6
7
УРОДЛИВОТО ИЗЧАДИЕ СКОРО ЩЕ НАПЛЯСКА ГЕЙБЕРАСТИТЕ ПО ДУПЕНЦАТА И ПОСЛЕ В УСТИЧКАТА.
13.
Тодор
18.10.2015 00:02:33
12
11
Комунистите ги тресе, селтак! къв балотаж, кви пет лева, недорасляци! Тоя срещу кмета да бята, не може да го стигне. НФСБ е уродливо изчадие и скоро ще е в историята!
12.
Георги
18.10.2015 00:01:15
3
5
Не "няма да гладуваме", а "няма да гласуваме". Печатна грешка. ;)
11.
Георги
18.10.2015 00:00:02
5
9
Не, разбира се, №8. По-голяма мафия от дрогирания, пиян лумпен и побойник Сидеров, Алфа и Атака няма, така че разбира се, че няма да гладуваме за тях.
10.
хан крум
17.10.2015 23:48:14
8
11
Николов е крадец.С какво купи хотел Белица в Приморско.Мястото му е в затвора.
9.
сеирджия
17.10.2015 23:31:51
7
12
Гледам как гейберастите треска ги тресе че ще загубят Бургас и полудяват.Знаят е ще има ревизия и прошка за кражбите на бастуна няма да има.
8.
Ще гласуватели? за мафията
17.10.2015 23:18:08
9
14
ДПС и БСП готвят скандално назначение в Бургас
Назначават за шеф на РДНСК човек на СКАТ




Милен Ненчев



За директор на Районна дирекция за национален строителен контрол Бургас е спряган Милен Ненчев – близък човек на олигарха Валери Симеонов. Ненчев е технически ръководител по строителните обекти на групировката СКАТ. От известно време по телевизия на Симеонов текат хвалебствени материали за бъдещия шеф на строителния контрол в морския град. В момента на поста директор е Ваня Радева. Това е жената, която така и не можа да обясни защо след всичките констатирани нарушения по строежите на шефа на СКАТ няма никакви последствия за него. Това показа зависимостта на представителите на строителния контрол от групировката СКАТ.
Припомняме, че РДНСК-Бургас установява, че Симеонов има незаконни разклонения по оптичното трасе Несебър-Слънчев бряг-Свети Влас и не назначават държавно приемателна комисия за обекта изграден от групировката СКАТ. Въпреки това пред погледите на РДНСК Симеонов до ден днешен експлоатира незаконно трасетата си.
Готвеният за нов шеф Милен Ненчев вече е заемал този пост. Уволнен е през 2010 г. Именно по времето на Ненчев Симеонов прави своите незаконни разклонения по кабелните си трасета. Ненчев изготвя проекта за полагането на кабелите на скатаджии от Несебър през Слънчев бряг до Свети Влас. Докато той е директор на РДНСК, групировката разширява мрежата си за доставка на телевизионен сигнал в курортните селища.
Ненчев е знаел още при поставянето на кабелите под земята, че те са незаконни, но не е предприел никакви мерки, за да бъде спазен законът.
Народният представител от КБ и председател на областната организация на БСП в Бургас Атанас Зафиров потвърди за сайта BurgasPlus, че уволненият в началото на 2010 г. от ГЕРБ заради “ структурни промени“ директор Ненчев е сред кандидатите за поста. Според Зафиров, номинацията на Ненчев обаче не е на БСП: „Не е наша кандидатура, но го харесват и браншовиците“, уточнява Зафиров, без да споменава кои точно от бранша са застанали в подкрепа на Ненчев.
Информацията на ТВ АЛФА е, че лично Валери Симеонов е лобирал за скандалния Милен Ненчев. Днешното управление в лицето на БСП и ДПС също не прилага законите на Р България, когато е засегната групировката СКАТ.
От наши източници в община Бургас разбираме, че депутатът Дурхан Мустафа от ДПС е предложил на БСП да бъде назначен човекът на Валери Симеонов Милен Ненчев. Социалистите са се съгласили да назначат Ненчев, като уж тяхна кандидатура, за да не стане скандал. В община Бургас се говори, че промените в строителния контрол ще бъдат факт до дни, а документите на Ненчев са на бюрото и на лидера на ДПС Лютви Местан.
Тук идва въпросът сключил ли е Валери Симеонов сделка с ДПС и БСП? Лидерът на групировката СКАТ ще овладее чрез Милен Ненчев РДНСК - Бургас и ще може да прикрие нарушенията по строителните му обекти.
Друга любопитна подробност около Ненчев е, че съпругата му се е снимала за корицата на Плейбой. Още една допирна точка с Валери Симеонов, който от своя страна е един от най-големите разпространители на порнографски канали.
Милен Ненчев е надзорник и по строителните обекти на турския бизнесмен Неджет Куш. Куш бе един от домакините на скандалната визита на вицепремиера на Турция Бекир Боздаг.
Попитахме съпредседателя на фронтоваците на Бойко Валентин Касабов за предстоящото назначение на Милен Ненчев, но той не пожела да отговори.
7.
Moli
17.10.2015 23:18:01
14
8
ЕнЕфСеБе е правилния път за Бургас. На общината и трябва лекар, че много боледува
6.
Георги
17.10.2015 23:15:51
7
11
Къде мога да намеря програма на Миразчийски?
5.
до номер 2
17.10.2015 23:02:29
10
12
никога не си бил за нфсб защото си елементарен гейберастки трол.
4.
Социалист
17.10.2015 22:56:50
9
17
Я Николов да каже от къде открадна 5 милиона за да купи хотел Белица в Приморско.Бургас повече няма да гласува за крадеца Николов.
3.
Сашко
17.10.2015 22:48:51
10
19
Ами след всички глупости на Герб в Бургас е сигурен балотажа.А оня ден Цветанов представя Николов пред общината само пред 30 души от които половината платени мургавелковци.
2.
нфсб1111
17.10.2015 22:39:59
11
13
бях за нфсб.ама с тоя кандидат кмет ме изгубихте.а и ма
й не само мен.голяма грешка направихте
1.
boiko
17.10.2015 21:53:21
9
15
Дали наистина си вярват??!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Измамите с еврото започнаха, фалшиви банкноти са вече в обращение Измамите с еврото започнаха, фалшиви банкноти са вече в обращение 35-годишен мъж от Шумен пазарува с 50 евро менте в магазин, а в дома му откриха още две подобни Д-р Ненков: Милиарди изтичат от здравната система и който опита да ги спре, губи живота си Д-р Ненков: Милиарди изтичат от здравната система и който опита да ги спре, губи живота си Той заговори за тъмни сили и обясни как те си разпределят парите от бюджета Предупреждение към властта: Протестите ще са като весел концерт, ако мамите на изборите Предупреждение към властта: Протестите ще са като весел концерт, ако мамите на изборите Манипулациите на вота може да отприщят нова вълна от масово недоволство Очакват се снеговалежи в Северна България и планините, а по проходите - поледици и снегонавявания Очакват се снеговалежи в Северна България и планините, а по проходите - поледици и снегонавявания АПИ призовава шофьорите да подготвят автомобилите си за зимни условия САЩ задържа в Карибско море втори танкер от руския флот (ВИДЕО) САЩ задържа в Карибско море втори танкер от руския флот (ВИДЕО) M/T Sophia е оперирал в международни води и е извършвал незаконни дейности, казват от Пентагона 200 евро на вечер, за да спите в леглото на Тодор Живков 200 евро на вечер, за да спите в леглото на Тодор Живков Бившата резиденция на Тато се превърна в 5-звезден хотел    Къде по-лесно се шофира и паркира - в Бургас или Варна Къде по-лесно се шофира и паркира - в Бургас или Варна Южният град е категоричен победител Музика с кауза: Бургас обединява таланти за нов концертен роял за НУМСИ" Проф.Панчо Владигеров" Музика с кауза: Бургас обединява таланти за нов концертен роял за НУМСИ" Проф.Панчо Владигеров" Концертният роял е фундаментален инструмент в музикалното образование, който позволява развитие на звуков контрол, динамика, артикулация и ансамблово мислене Цяло село остана без пенсии заради затворена поща Цяло село остана без пенсии заради затворена поща В понеделник най-късно ще има човек, който да раздава пенсиите и възрастния хора да си плащат ток и вода, и да са по-спокойни, гарантира кметът Стефан Николов Наводнение в Крумовград причини тежки щети по инфраструктурата и блокира достъпа до квартали Наводнение в Крумовград причини тежки щети по инфраструктурата и блокира достъпа до квартали Огромни количества вода наводниха района след проливни дъждове, а властите вече отчитат сериозни поражения по пътищата и обществения ред
Грип тормози Александър Николов Грип тормози Александър Николов Българският посрещач е с висока температура и не пътува с Лубе за Белгия Предупреждение към властта: Протестите ще са като весел концерт, ако мамите на изборите Предупреждение към властта: Протестите ще са като весел концерт, ако мамите на изборите Манипулациите на вота може да отприщят нова вълна от масово недоволство Смразяващите предсказания на Симпсън за 2026 г., които всъщност може да се сбъднат Смразяващите предсказания на Симпсън за 2026 г., които всъщност може да се сбъднат Анимационният сериал предсказа, че Джо Байдън и Доналд Тръмп ще станат президенти, Twitter ще се превърне в X, представянето на Лейди Гага на Супербоул и дори COVID-19. Американски командоси щурмуваха руския танкер край Венецуела, превзеха го (ВИДЕО) Американски командоси щурмуваха руския танкер край Венецуела, превзеха го (ВИДЕО) Арестът на плавателния съд, за който се смята, че е свързан с Венецуела, може да изостри напрежението между Вашингтон и Москва Никол Кидман и Кийт Ърбан официално сложиха край на брака си след 19 години Никол Кидман и Кийт Ърбан официално сложиха край на брака си след 19 години Холивудската актриса и кънтри певецът са юридически разведени след близо две десетилетия съвместен живот Тревър предложи брак на приятелката си, но пръстенът падна от 35-метров мост Тревър предложи брак на приятелката си, но пръстенът падна от 35-метров мост „Погледнах надолу и си казах, че това не е добра идея. И да - изпуснах пръстена“, сподели той Той беше треньор в Бундеслигата, а днес е в МакДоналдс Той беше треньор в Бундеслигата, а днес е в МакДоналдс На 46-годишна възраст специалистът реши да остави треньорската скамейка и да се впусне в света на бързото хранене „Смъртоносен капан в Европа“ причини блокади и стотици инциденти във Великобритания и Франция „Смъртоносен капан в Европа“ причини блокади и стотици инциденти във Великобритания и Франция Според BBC Weather, следващите 48 часа остават критични за цяла Западна Европа Съпругът на Брижит Бардо разкри причината за смъртта ѝ  Съпругът на Брижит Бардо разкри причината за смъртта ѝ  Френската легенда си отиде на 91 години, но духът ѝ остава жив в киното, модата и борбата за животните Почина дългогодишен кмет на ГЕРБ Почина дългогодишен кмет на ГЕРБ Издъхна Иван Щилиянов
Николас МАДУРО Николас МАДУРО Аз съм президентът на моята страна. Не съм виновен! Виц на деня Виц на деня 60 годишен милионер се жени за 24 годишна мацка. Приятелите го питат:
- Как я прилъга толкова лесно?
- Излъгах я за възрастта.
- Каза и, че си на 40 ли?
- Не! Казах и, че съм на 90.
Виц на деня Виц на деня - Пешо, защо си толкова тъжен?
- Абе, какво да ти кажа, влизам вчера в трамвая, гледам - седи една такава прекрасна девойка. Млада, крака два метра, големи цици, абе просто да паднеш. Взех, че и намигнах...
- И тя? - Ами стана и ми отстъпи мястото...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Пик на сексуалността при жените – на 35 години. Пик при мъжете – в 8 сутринта.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори