Майка от Бургас намери щипалка в киселото мляко
11 Октомври 2015, Неделя, 16:48 ч.
Това се случва само месец, след като друга жена от Димитровград намери червеи в пилешко месо
Щипалка в киселото мляко. Това намери жена в продукта, закупен от магазин в Бургас на 9 октомври. Тя открила насекомото, когато започнала да прави айран за сина си. "Хубаво, че погледнах", обяснява майката, цитирана от Bulgaria ON AIR .
Бургазлийката няма да се оплаче на контролните органи, защото смята, че няма да й повярват.
"Ще ми кажат, че аз съм си я сложила и сега си търся обезщетение", коментира жената.
Потърсени са за коментар фирмата производител на киселото мляко и контролните органи, но тъй като към момента на писане на статията отговор нямало, не се посочва името на производителя.
Това се случва само месец, след като друга жена от Димитровград намери червеи в пилешко месо, а от БАБХ констатираха насекоми в дюнерите.
В категории:
Бургас
Полиция влезе в офис на жена, представяла се за адвокат в Кюстендил
Бургас и Братислава свързват усилия за развитие на професионалното образование
Фланелки на Бербатов, Видич и Джо Харт в благотворителен търг на Фондация "Стилиян Петров"
Мартин Димитров: Финансовият план за 2026 г. ни вкарва в спирала от инфлация и рекорден дълг
САЩ изпращат спасители в Каракас
Дневен хороскоп за 25 юни 2026: Любовни обрати за Телеца и Рибите, Козирогът защитава принципите си
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.

Като му гледам консистенцията на това "кисело мляко", щипалката вътре е най-малкия проблем. Това нещо в кофичката не прилича на кисело мляко, а на бебешка повърня; предполагам, че и вкусът много наподобява последното.
Освен това, голяма работа. Тези насекоми не носят зарази. Не е хлебарка в края на краищата. Отстраняваш щипалката и довършваш млякото. На принца безценен нищо няма да му стане.