Майка от Бургас намери щипалка в киселото мляко
11 Октомври 2015, Неделя, 16:48 ч.
Това се случва само месец, след като друга жена от Димитровград намери червеи в пилешко месо
Щипалка в киселото мляко. Това намери жена в продукта, закупен от магазин в Бургас на 9 октомври. Тя открила насекомото, когато започнала да прави айран за сина си. "Хубаво, че погледнах", обяснява майката, цитирана от Bulgaria ON AIR .
Бургазлийката няма да се оплаче на контролните органи, защото смята, че няма да й повярват.
"Ще ми кажат, че аз съм си я сложила и сега си търся обезщетение", коментира жената.
Потърсени са за коментар фирмата производител на киселото мляко и контролните органи, но тъй като към момента на писане на статията отговор нямало, не се посочва името на производителя.
Това се случва само месец, след като друга жена от Димитровград намери червеи в пилешко месо, а от БАБХ констатираха насекоми в дюнерите.
В категории:
Бургас
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим!
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията

Като му гледам консистенцията на това "кисело мляко", щипалката вътре е най-малкия проблем. Това нещо в кофичката не прилича на кисело мляко, а на бебешка повърня; предполагам, че и вкусът много наподобява последното.
Освен това, голяма работа. Тези насекоми не носят зарази. Не е хлебарка в края на краищата. Отстраняваш щипалката и довършваш млякото. На принца безценен нищо няма да му стане.