Майка от Бургас намери щипалка в киселото мляко
11 Октомври 2015, Неделя, 16:48 ч.
Това се случва само месец, след като друга жена от Димитровград намери червеи в пилешко месо
Щипалка в киселото мляко. Това намери жена в продукта, закупен от магазин в Бургас на 9 октомври. Тя открила насекомото, когато започнала да прави айран за сина си. "Хубаво, че погледнах", обяснява майката, цитирана от Bulgaria ON AIR .
Бургазлийката няма да се оплаче на контролните органи, защото смята, че няма да й повярват.
"Ще ми кажат, че аз съм си я сложила и сега си търся обезщетение", коментира жената.
Потърсени са за коментар фирмата производител на киселото мляко и контролните органи, но тъй като към момента на писане на статията отговор нямало, не се посочва името на производителя.
Това се случва само месец, след като друга жена от Димитровград намери червеи в пилешко месо, а от БАБХ констатираха насекоми в дюнерите.
В категории:
Бургас
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота
Извънредно! Самолет се разби във Франция, 11 души са загинали
Българин в Германия: Колелото ми залепна за асфалта при 41 градуса, влаковете спират между 13 и 19 часа
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания

Като му гледам консистенцията на това "кисело мляко", щипалката вътре е най-малкия проблем. Това нещо в кофичката не прилича на кисело мляко, а на бебешка повърня; предполагам, че и вкусът много наподобява последното.
Освен това, голяма работа. Тези насекоми не носят зарази. Не е хлебарка в края на краищата. Отстраняваш щипалката и довършваш млякото. На принца безценен нищо няма да му стане.