Майка от Бургас намери щипалка в киселото мляко
11 Октомври 2015, Неделя, 16:48 ч.
Това се случва само месец, след като друга жена от Димитровград намери червеи в пилешко месо
Щипалка в киселото мляко. Това намери жена в продукта, закупен от магазин в Бургас на 9 октомври. Тя открила насекомото, когато започнала да прави айран за сина си. "Хубаво, че погледнах", обяснява майката, цитирана от Bulgaria ON AIR .
Бургазлийката няма да се оплаче на контролните органи, защото смята, че няма да й повярват.
"Ще ми кажат, че аз съм си я сложила и сега си търся обезщетение", коментира жената.
Потърсени са за коментар фирмата производител на киселото мляко и контролните органи, но тъй като към момента на писане на статията отговор нямало, не се посочва името на производителя.
Това се случва само месец, след като друга жена от Димитровград намери червеи в пилешко месо, а от БАБХ констатираха насекоми в дюнерите.
В категории:
Бургас
Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовни изненади за Везните и Близнаците
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми

Като му гледам консистенцията на това "кисело мляко", щипалката вътре е най-малкия проблем. Това нещо в кофичката не прилича на кисело мляко, а на бебешка повърня; предполагам, че и вкусът много наподобява последното.
Освен това, голяма работа. Тези насекоми не носят зарази. Не е хлебарка в края на краищата. Отстраняваш щипалката и довършваш млякото. На принца безценен нищо няма да му стане.