„Топлофикация” спря кранчето на баровския ж. к. „Лазур” в Бургас
На сайта на дружеството няма съобщение за уж планирания ремонт
Ключови думи:
бургас, топлофикация, топла вода, абонати, клиенти, малко дете, майка, ж. к. лазур, петя иванова
07 Октомври 2015, Сряда, 15:36 ч.
Автор: Флагман.бгЦял ден абонатите на монополиста са без топла вода, не се знае кога ще я пуснат
Монополистът „Топлофикация”-Бургас остави без топла вода клиентите си в баровския ж. к. „Лазур”, като и до момента няма яснота кога ще бъде пусната, алармира бургазлийка в рубриката ни „Вашият сигнал до ФЛАГМАН”.
„Цял ден сме без топла вода, а сме с малко дете. Докога ще позволяваме подобни своеволия? Да ни третират като овце?Обадих се да попитам и ми обясниха, че имало планов ремонт. Хубаво! Но поне да ни бяхте уведомили! Дори на сайта на дружеството няма информация за този ремонт, затова всички мислехме, че е станала авария. Кога ще се научат, че сме в 21 век и поне в сайта им да публикуват съобщение”, пише Петя Иванова до Флагман.Бг.
В категории:
Вашият сигнал до ФЛАГМАН
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи
Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова
Продавач-консултант е хитът на пазара на труда, бизнесът дава до 1500 евро заплата
Киър Стармър подаде оставка след едва 23 месеца като премиер на Великобритания
Магия край Бургас: Делфини изнесоха приказен спектакъл пред бургазлия с джет
Млад шофьор извърши над 50 нарушения на пътя, КАТ масово наказва „тарикати“ по магистралите
Арестуваха китайски шпионин в София
Платната отново изпълват Бургаския залив: Регата „Черноморец Бургас 2026“ се завръща

Иначе данъците ни са наистина за "баровски" квартал
MA KAK NEMA DA E BAROVSKI BE HORA, MA NALI KATETO KASABOVA JIVEE TAM HAHAHHAAAAA
крише баровски
квартал
Стига с това клише "баровски квартал!!!Какво му е толкова баровското на квартала?????
И кво ще стане ако ви уведомят.
Ще изкарате от балкони и мази бидоните от кисело зеле и ще ги напълните с топла вода да имате за 3-4 дена ли?
Новите плащат, и е по-скъпо от тока.