×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Луна влезе във “ВИП Брадър” за 50 хил. лв.


Луна влезе във “ВИП Брадър” за 50 хил. лв.
Луна
26 Септември 2015, Събота, 14:17 ч.
Източник: 24часа

Започва да пее по заведения на 15 г., баща ѝ ходи с нея, за да я пази
Твърде кратко продължи съюзът между Луна и Джорджано в къщата на “ВИП Брадър”. След странна разправия, породила се от нищото, певицата остана без единствената си подкрепа и се озова сама срещу всички съквартиранти.

Луна се включи в шоуто срещу хонорар от 50 хиляди лева, а странностите в характера ѝ се превръщат във всекидневен обект на обсъждане сред другите звезди във форма̀та.

Още с влизането си русата изпълнителка настрои останалите срещу себе си с изказването, че не ѝ отива да готви, чисти и да мие чинии. Но за сметка на това чака да бъде специално поканена, за да седне на масата и да се нахрани със сготвеното от другите. Непрестанното ѝ повтаряне, че звездите по небето са много, а Луната е само една и че тя е царицата, допълнително изнерви участниците в риалити формата. Единствената ѝ утеха в самотата бе Джорджано, прочул се със странните си носови изпълнения, украсени със също толкова необичайни видеоклипове, качени в мрежата. Свенливостта на интернет звездата го постави в позицията на аутсайдер и стоейки настрана, някак естествено намери общ език с Луна. Тя обаче реши да го превърне в свой личен иконом,

карайки го да задоволява всичките ѝ прищевки, включително точно колко мляко трябва да сложи, когато ѝ приготвя кафето. Покровителствено му обеща да подпомогне кариерата му и предложи да му подари една от песните от репертоара си. Впечатлен от вниманието на Луна, в началото, Джорджано я определи като най-голямата звезда в къщата и безропотно изпълняваше всички нареждания. Но явно чашата на търпението му преля и той се обърна срещу певицата. И в желанието си да се приобщи към останалите, демонстративно изригна срещу нея, като грубо ѝ заяви, че не желае да разговарят.

Неразбрана от всички, Луна се изнесе от общата спалня и реши да се уедини в малко помещение на втория етаж в къщата. Там в самота дори се храни понякога, а тази демонстрация стана причина съквартирантите да си направят шега с нея и сипаха слабително в чаша с вино. Предстои да видим дали ще прибегне до любимия си начин за успокояване, като яде листа от бели рози.

Въпреки че влезе в конфликт с всички останали звезди във “ВИП Брадър”, Луна изобщо не е конфликтна личност, твърди неин близък. А дали наистина ще се кандидатира за президент, за което намекна при влизането си в къщата, може да каже само тя, след като я напусне. Но мъжът добави, че певицата винаги се е интересувала от хорските съдби. Поведението си в риалити формата обяснява с факта, че тя не обича лицемерието и подигравките и казва директно в очите на хората това, което мисли.

От години Луна има жена, която се грижи за домакинството в дома ѝ, затова не са ѝ присъщи кухненските задължения. И все пак в един от епизодите на “ВИП Брадър” бе показано, че когато иска, може да се справя перфектно. Направи баница, от която съквартирантите си облизаха пръстите, а след това певицата старателно почисти и изми всичко в кухнята.

В зората на попфолка Луна бе едно от първите имена, появили се на тази сцена. Стана популярна с песни като “Искам го, стискам го” и “Бягайте, крачета”, “Аз не съм жена за един мъж”. Покрай първата от изброените дори се заформи скандал. Един от албумите ѝ носеше същото име и през 1999 г. той е спрян от отдела по авторско право към министерството на културата заради двусмисленото заглавие. Тогава Луна обясни, че “Искам го, стискам го” се отнася за тотофиш и е посветила парчето на тотоманията, завладяла българите. След дълги разправии в крайна сметка тавата е пусната в продажба.

Луна започва да пее още като съвсем малко дете. Родена е в Шумен и по нейни думи е от семейство на музиканти. В много медии се твърди, че е с турски произход и името ѝ е било Лухче, сменя го на Даниела, а след това става Луна. Същото се коментира и от съквартирантите ѝ в къщата. През годините обаче тя винаги е твърдяла в интервюта, че истинското ѝ име е Луна и е измислено от баща ѝ Йордан. А на директните въпроси за етническата ѝ принадлежност категорично отговаря, че е българка.

На 12 години бъдещата звезда се научава да свири на китара, а на 15 г. започва да пее с оркестър. Баща ѝ я придружава винаги по участия, за да я пази. Учи в математическата гимназия в музикална паралелка, но е изключена от училище заради свое изпълнение на някакъв празник. В текста, който сама написала, се разказвало къде ходи със съучениците си да пушат. Това не е единствената проява на буйната тогава тийнейджърка. Запалена по метъл музиката, пише по ръцете си имената на любими банди. Изявява се и като заклета нудистка.

Напуска родния си град, за да търси реализация в София, и първата ѝ работа е като секретарка. В обява във вестник видяла, че оркестър търси певица с готов репертоар. С последните си пари Луна се качила в такси, за да не закъснее за прослушването, и изтупана с червен костюм, се явила пред бъдещите си колеги. Веднага я взели. По-късно заминава за Швейцария, където пее в сръбски ресторант. Изпълнява всякаква музика, може би това ѝ умение е причина да твърди, че не иска да я свързват с определен стил, нарича себе си певица и не харесва допълнението фолк.

Местейки се в София, Луна живее в различни апартаменти под наем. Когато музикалната ѝ кариера тръгва нагоре и успява да събере пари, си купува гарсониера в краен софийски квартал. След нея се сдобива с мезонет, който обзавежда с дизайнерски мебели, част от тях поръчва чак от Щатите. Освен стая за многобройните си тоалети отделя специално помещение и за стотиците чифтове обувки, превърнали се в нейна страст. В хола си прави стена на славата, на която е изписано името ѝ, а под него зад витрина са подредени вестникарски статии с нейния лик.

Луна многократно е разказвала, че има пророчески сънища, които винаги се сбъдват. Появяват се още в детството ѝ, но не ги споделя с никого, за да не я приемат за странна. Убедена е, че името ѝ носи късмет, и се чувства особено при пълнолуние. На хълбока си има белег по рождение с формата на корона, обърната надолу, който също определя като нещо, което я различава от масата. Тълкува го като знак, че всички мъже ще ѝ бъдат в краката

А по отношение на интимните ѝ връзки няколко пъти е разказвала за любовните си изживявания, но без да се появява публично с нито един от възлюбените си. За първи път се влюбва като ученичка в момче на име Росен, с него до ден днешен са запазили приятелски отношения. Вече като популярна изпълнителка споделя за връзката си с бизнесмена Радослав, който дълго я ухажва, докато стигне до сърцето ѝ. Известно време Луна живее в Щатите. Признава, че престоят й там е свързан с мъж, който по стечение на обстоятелствата се оказал милионер. Двамата се радват на любовта си в Лос Анджелис в къща за пет милиона долара. Клюките я свързват и с турски богаташ, доста по-възрастен от нея. Негови били и парите в КТБ, заради които Луна се включваше в протестите пред банката миналата година. Певицата разпалено отхвърляше тогава твърденията, че става въпрос за влог от 116 млн. евро. Според други слухове в сметката ѝ във фалиралата банка имало 70 милиона лева. В официалния списък, който бе публикуван, няма такива суми, но не стана ясно дали парите, с които е изгоряла, са били на нейно име.

Луна е запалена пътешественичка и често обикаля екзотични точки по света. Сред най-любимите ѝ дестинации е Австралия, която последно посещава миналата година. Зад граница предпочита да прави и повечето си пластични операции. През 2009 г. в шоуто на Азис разказва, че до този момент се е подложила на девет интервенции. Една от тях е смяната на зъбите ѝ, за които според клюките е платила около 30 хиляди лева. За да ги поддържа в изряден вид, певицата влиза в къщата на “ВИП Брадър” с три различни автоматични четки. Сред корекциите ѝ са също операции на носа, брадичката, очите, талията. Дали е правила нови подобрения по себе си, не е ясно, но зрителите на риалити формата вече видяха изкуствените й мигли, за които тя е поискала в къщата да идва козметичка, за да ги поддържа, защото се лепят косъм по косъм и е нужно периодично да се подновяват.

В категории: Лайфстайл


1
Коментара
Флагман.БГ Защо Михаела Маринова не поздрави Дара Защо Михаела Маринова не поздрави Дара 20/05/2026, Сряда 14:00 0
Тервел ИЛИЕВ Истинската история на Бангаранга Истинската история на Бангаранга 20/05/2026, Сряда 13:00 4
Емел МАХМУД Кой има имен ден на 20 май Кой има имен ден на 20 май 20/05/2026, Сряда 12:47 0
Тервел ИЛИЕВ Почина 31-годишният моторист Ивайло Почина 31-годишният моторист Ивайло 20/05/2026, Сряда 12:41 3
1
Коментара по темата
1.
стефан
26.09.2015 11:30:11
0
6
ако излезе й давам 100 хил. лева !
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Жаклин Костадинова с нова победа и специална покана за конкурс в Ню Йорк Жаклин Костадинова с нова победа и специална покана за конкурс в Ню Йорк Специално за нейното участие предстои да бъде създадена авторска песен на италиански език Започва цялостен ремонт на главната улица в с. Полски Извор Започва цялостен ремонт на главната улица в с. Полски Извор Община Камено подновява асфалта и бордюрите на ул. „Св. Св. Кирил и Методий“ след обновяване на водопроводната мрежа Водачите на Бургас ще четат публично Библията за 24 май Водачите на Бургас ще четат публично Библията за 24 май Заповядайте утре на открита сцена "Охлюва", за да станете част от духовното събитие Назначени са нови заместник-министри в три министерства Назначени са нови заместник-министри в три министерства Това става със заповед на министър-председателя Румен Радев Тежка катастрофа на АМ Тракия, по чудо няма тежко пострадали Тежка катастрофа на АМ Тракия, по чудо няма тежко пострадали Причината е несъобразена скорост Истинската история на Бангаранга Истинската история на Бангаранга Това не е песен на България, това е песен, за която България е наета от яки и опитни професионалисти по "музикално производство" и маркетинг като ракета-носител, която да я изнесе до евентуалния връх Проф. д-р Бозов и екипът на КОЦ - Бургас: Заставаме с цялото си сърце зад каузата на "Мач на надеждата" Проф. д-р Бозов и екипът на КОЦ - Бургас: Заставаме с цялото си сърце зад каузата на "Мач на надеждата" Нека напълним стадиона не само с аплодисменти, а с вяра, призовават медиците Три мита за чая, които експерти съветват да не приемаме за истина Три мита за чая, които експерти съветват да не приемаме за истина Умерената консумация може да има ползи, но чаят не е универсално решение за отслабване, отоци и хранителен режим Социалните мрежи завряха: София не е готова за домакинство на Евровизия, ще се изложим Социалните мрежи завряха: София не е готова за домакинство на Евровизия, ще се изложим Не е точният момент сега да приемем подобен форум, казват столичани  МОН обяви темите, върху които се потят зрелостниците - Йовков или есе МОН обяви темите, върху които се потят зрелостниците - Йовков или есе Абитуриентите имат право да изберат по какво да пишат
Шер навършва 80 години днес, планира да се омъжи за трети път Шер навършва 80 години днес, планира да се омъжи за трети път Певицата остава провокативна и готова да експериментира Защо Михаела Маринова не поздрави Дара Защо Михаела Маринова не поздрави Дара Някои коментиращи сравняват ситуацията с тази между Лили Иванова и Йорданка Христова, които обтягат отношенията си още през 70-те години заради турне в Япония и това продължава десетилетия наред. Почина 31-годишният моторист Ивайло Почина 31-годишният моторист Ивайло Той загина при катастрофа на Искърското дефиле  Белгия заплашва да се оттегли от „Евровизия“ в България догодина Белгия заплашва да се оттегли от „Евровизия“ в България догодина Напрежението около конкурса се засили след бойкоти на Испания и Ирландия и критики към EBU за различното отношение към Русия и Израел Три мита за чая, които експерти съветват да не приемаме за истина Три мита за чая, които експерти съветват да не приемаме за истина Умерената консумация може да има ползи, но чаят не е универсално решение за отслабване, отоци и хранителен режим Променят правилата за европейските средства с по-строг контрол и нови изисквания Променят правилата за европейските средства с по-строг контрол и нови изисквания Европейският съюз поставя акцент върху прозрачността, дигитализацията и реалните резултати при финансирането на проекти Две теории за произхода на училищния звънец Две теории за произхода на училищния звънец Училището сякаш не може да съществува без своя емблематичен звънец, но откъде всъщност идва той Сграда се срути в Германия, издирват български гражданин под развалините Сграда се срути в Германия, издирват български гражданин под развалините Заедно с него под руините се издирват и две млади жени на възраст 25 и 26 години Заради домакинството на „Евровизия“: БХК атакува България пред датско издание Заради домакинството на „Евровизия“: БХК атакува България пред датско издание Това една от по-консервативните европейски страни, основана на традиционни семейни ценности, приеха закон срещу LGBT литературата в училищата, оплакват се от БХК Уби ли баща си наследникът на империята Манго заради 4,5 милиарда евро Уби ли баща си наследникът на империята Манго заради 4,5 милиарда евро Магнатът загина след падане в 100-метрова пропаст - сам ли е полетял, или някой му е помогнал
Васил ТЕРЗИЕВ, кмет на София Васил ТЕРЗИЕВ, кмет на София София има преднина за Евровизия заради по-големия капацитет на летището и по-удобни полети Виц на деня Виц на деня - Тате, аз с теб няма да ходя вече в парка!
- Стига си мрънкал бе Гошко, ами ме люлей!
Виц на деня Виц на деня Майка пита детето си:
- Защо плачеш?
- Защото татко си удари пръста!
- Ох, милото ми. И ти веднага се разплака?!
- Не, преди това много се смях.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Всеки истински джентълмен трябва да има неизчерпаем запас от комплименти за дамата, в случай че парите му свършат...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори