×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

България си отдъхна! Разбра се коя певица е гушкал Богданов


България си отдъхна! Разбра се коя певица е гушкал Богданов
Джена и Пламен са имали страстна връзка, приключила преди време
15 Септември 2015, Вторник, 14:05 ч.
Източник: БЛИЦ

Мачото имал връзка с чалгаджийката Джена

След дълги усуквания, локуми и месали най-сетне се разбра коя е мистериозната певица, намачкала чаршафите с мачото Пламен Богданов. Татуираният мъжкар влезе в Къщата на "ВИП брадър" като предварителните коментари го спрягаха за любовник на Преслава. Вчера обаче мистерията се заплете - в тв ефир журналист обяви, че между двамата не само че не е имало тръпка, а че те дори не се познават.

Днес пред Нова телевизия Антон Стефанов разкри истината - коя е всъщност загадъчната певица, която е била интимна с Богданов. Тя също е от чалга бранша. Джена и Пламен са имали страстна връзка, приключила преди време. Любопитното е, че още един "брадър", който снощи се намърда в Къщата на родните випове - Джино е бил повече от близък с Джена.

"Обичам бързи коли, бързи мотори, по-специални партита... Жените са ми слабост. Имам доста солиден бекграунд с жени, защото не е номерът с колко жени си бил, а с кои жени си бил. Аз съм бил с доста жени на ниво. Най-скъпият подарък, който съм правил за жена, е автомобил. Стойността на колата е някъде около 400 000 лева. Последната ми връзка беше с доста известна личност в България - това е певицата Джена. Бяхме заедно повече от 2 години. Бяхме сгодени. Мислех си, че ще остарея с нея, но просто нещата не се получиха. Тя е доста честен и справедлив човек, защото пръстенът, който й дадох, годежният пръстен, стойността му е около 45-48 000 долара, тя ми го изпрати обратно в Щатите", заяви със самочувствие Джино.

В категории: Лайфстайл


7
Коментара
7
Коментара по темата
7.
Boje boje
16.09.2015 10:25:27
1
1
Bahti tapiq narod vii ste mnogo kuhi parcheta e ko si podbirate komentarite da sa nqkvi pruskashti...kvo haresvaniq li shte subireta toz ubit sait pochva na napodobqva na facebook.. i flegman kak moje ste takia negramotnici e vii ste za Gospodari na efira PALQCI vav vsqka statiq minumim 2 3 freshli SMESHNI STE koi znai kvi iztrupnali degradirsli kuhi leiki si sedqt v nqkoi pust ofis i gi pishat posle daje ne si pravqt truda da gi prochetat bojee boje
6.
Гошу мандалту
15.09.2015 21:55:09
0
3
Аве слагам ви го на всички випове ли сте мипове ли сте нали сега ми ревете,че няма къде да спите нам си кво ви било,аз пък кат се прибера от работа пия една бира като ям русенско варено с лук,гледам брадъра и ва псувам до седмо коляно,след тава удрям на Пепа едно мадо и спа кат къпан,а вий ми разправяйте кой с кой спал каква кула купил,ми аз ще й купа Дачийка на мойта и отзад ще си я думкам не ма еба вубще за вас. Има кефи да живея в панелка.
5.
Оъуиаь
15.09.2015 13:09:07
2
18
Тоз джино мяза на гей вълшебник
4.
SS
15.09.2015 12:27:49
0
13
EI TAZ NOVINA OCHAKVAH DA CHUIA. VECHE SAM SPOKOEN .....
3.
mmmmm
15.09.2015 12:11:29
4
2
на мен пък защо така му се чу , че този Джино е имал връзка с Джина Стоева. Не с Джена
2.
Георги
15.09.2015 12:08:35
0
20
Камък ми падна от сърцето. Сън не ме ловеше коя певица е гушкало педалчето с оскубаните веждички.
1.
ужас
15.09.2015 11:59:32
2
27
България си отдъхна....Господ да пази България ако тази новина вълнува хората. Заспал и прост народ, нямат какво да ядат, но простотията е на макс. Браво Българи велики сте ако това са ви проблемите. Ще дойде време ще ме е срам да се нарека Българин заради олигофренията и простотията на моите сънародници.......
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Тъмната страна на изкуствения интелект: Ненаситният консуматор на ресурси Тъмната страна на изкуствения интелект: Ненаситният консуматор на ресурси ChatGPT се нуждае от 3,617 NVIDIA HGX A100 сървъра, с над 28,936 графичи процесора (GPUs), за да работи - около 564 MWh на ден LUNAR оставя без дъх Царево тази вечер, слиза на юг в следващите три нощи (ОБНОВЕНА) LUNAR оставя без дъх Царево тази вечер, слиза на юг в следващите три нощи (ОБНОВЕНА) Иновативният фестивал гостува на Царево, Лозенец, Ахтопол и Синеморец от 1 до 4 август,  с различни 3D визуализации на върха на вълните и проекции по сградите Победителката в "Ергенът" Адриана се пробва в музиката (ВИДЕО) Победителката в "Ергенът" Адриана се пробва в музиката (ВИДЕО) Велчева има талант в пеенето Златно правило - колко време трябва да ни отнема ходенето по малка нужда Златно правило - колко време трябва да ни отнема ходенето по малка нужда 21 секунди е прието за най-нормално Как да се отървем от паяците у дома Как да се отървем от паяците у дома Пускайте прахосмукачка редовно, особено в ъглите и зад мебелите "Тракия" е временно затворена в посока Бургас, моторист загина при зловещ сблъсък "Тракия" е временно затворена в посока Бургас, моторист загина при зловещ сблъсък Във фаталната катастрофа участваха млади шофьори Смъртта на Людмила Живкова и сина й може би е свързана с проклятието на Бастет Смъртта на Людмила Живкова и сина й може би е свързана с проклятието на Бастет Светлите сили разрушават матрицата на рептилите, казва уфологът. Според него много от пожарите са запалени от обсебени хора, управлявани от нисшите астрали За какво служи малкото копче на предпазния колан За какво служи малкото копче на предпазния колан Основната функция на това интересно дизайнерско решение е доста полезна Страшно задръстване на пътя Бургас-Созопол Страшно задръстване на пътя Бургас-Созопол "Колеги и колежки, това е в посока Бургас", споделя притеснен гражданин за тапата Живеят ли децата в СПИ "Христо Ботев" като в дом на ужасите? МОН се разграничи категорично от позицията на омбудсмана Живеят ли децата в СПИ "Христо Ботев" като в дом на ужасите? МОН се разграничи категорично от позицията на омбудсмана "Снимките (с мизерни условия) отразяват моментно състояние на част от сградата, която не се използва", уточняват от министерството
Тръмп нареди две ядрени подводници да бъдат преместени в близост до Русия, причината са думи на Медведев Тръмп нареди две ядрени подводници да бъдат преместени в близост до Русия, причината са думи на Медведев В Белия дом и Кремъл са на тръни Зевзек попадна насаме с актриса от филми за възрастни и много голи мъже, шашна ги с реакцията си Зевзек попадна насаме с актриса от филми за възрастни и много голи мъже, шашна ги с реакцията си Шегаджията им се подиграл сериозно, юноша пък опитал да се възползва от Бони на промоция Модел със смущаващо признание: Отказах да правя секс с баскетболна звезда и охраната му се отнесе лошо с мен Модел със смущаващо признание: Отказах да правя секс с баскетболна звезда и охраната му се отнесе лошо с мен Тя твърди, че е изоставена на остров Продават на търг светлинния меч на Дарт Вейдър, цената се очаква да е огромна Продават на търг светлинния меч на Дарт Вейдър, цената се очаква да е огромна Ценният артикул предизвиква голям интерес, наддаването ще е голямо Майка уби сина си, насече тялото му с брадва и го е укри в бидон Майка уби сина си, насече тялото му с брадва и го е укри в бидон Трагедия в Италия Тигър уби работник в зоопарк в чужбина Тигър уби работник в зоопарк в чужбина Починалият бе ръководител Разкриха последното желание на трагично загиналата Лаура Далмайер Разкриха последното желание на трагично загиналата Лаура Далмайер Тя не е искала тялото й да бъде местено при фатален инцидент в планината Не е за вярване каква заплата получава Осимен в Турция Не е за вярване каква заплата получава Осимен в Турция Галатасарай позлати централния нападател Путин отговори на ултиматума на Тръмп с намек за „Орешник“ Путин отговори на ултиматума на Тръмп с намек за „Орешник“ Ако Киев не е готов за преговори, Москва ще чака, каза той В зоопарк разстреляха 12 здрави маймуни и дадоха труповете за храна на хищници В зоопарк разстреляха 12 здрави маймуни и дадоха труповете за храна на хищници Драма в Германия
Велислава ДЕЛЧЕВА, новият омбудсман: Велислава ДЕЛЧЕВА, новият омбудсман: Виц на деня Виц на деня - Какъв е некадърният доктор?
- Този, който сам си купува уискито...
Виц на деня Виц на деня Мъжът пие едно, две, три, па забрави.
Жената пие едно, две, три, па като се сети...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Жената е като дявола. Няма да ти даде тялото си, докато не ти вземе душата!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори