×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • АПИ: 377 машини обработват републиканските пътища в районите със снеговалеж
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Кенов изгони заместника си от Община Сунгурларе заради потънали 5 хил. лв., той се кандидатира за кмет


Кенов изгони заместника си от Община Сунгурларе заради потънали 5 хил. лв., той се кандидатира за кмет
Тинко Димитров бил освободен от работа преди 20 дни, а днес вече е регистрирал Инициативен комитет, който го издига за независим кандидат за кмет на Сунгурларе
11 Септември 2015, Петък, 15:01 ч.
Автор: Боряна ТЕНЧЕВА

Тинко Димитров бил уволнен преди 20 дни, вече се регистрира за участие в изборите


Кметът на Сунгурларе Георги Кенов изгони заместника си Тинко Димитров от Общината, заради изчезнали 5 хиляди лева, събрани от местното население за доставка на дърва за огрев.  Като ответен удар пък уволненият заместник се готви да се кандидатира за кмет на предстоящите местни избори.
Димитров бил освободен, след като един месец общински служители се опитвали да се свържат с него, но накрая бил намерен с полиция. „Просто един ден не дойде на работа, представяше болнични. Наложи се с полиция да го издирваме. Към това прибавяме и огромната му грешка с моста в село Везенково, който беше продаден за скрап и го освободих”, каза градоначалникът Кенов пред Флагман.бг. Безобразията на заместника му се натрупвали.

В момента Тинко Димитров е събрал инициативен комитет, който го издига за независим кандидат за кмет на Сунгурларе. Той вече е регистриран в Общинската избирателна комисия.
Бившият зам. и настоящ кандидат-кмет е твърде любопитна личност. В началото на тази година неговата кола „Форд Куриер” беше запалена в село Бероново, където кмет е неговата съпруга – Бонка Димитрова. Автомобилът му изгоря напълно.

Настоящият кмет на Сунгурларе Георги Кенов ще се яви на изборите като кандидат на БДЦ и на АБВ. Партията, която досега го подкрепяше - ДПС, застава зад бившия заместник на Кенов - Васил Панделиев. ГЕРБ ще има също свой претендент - настоящият общински съветник Ирена Водева. Кандидат вероятно ще издигне и НФСБ, който ще бъде представен в началото на следващата седмица.

В категории: Сунгурларе


Боряна ТЕНЧЕВА Автор
Боряна ТЕНЧЕВА
10
Коментара
Флагман.БГ Шоколадът може да повиши мозъчната активност Шоколадът може да повиши мозъчната активност 25/12/2025, Четвъртък 21:45 0
Флагман.БГ Тежък удар за Мартин от „Игри на волята“ Тежък удар за Мартин от „Игри на волята“ 25/12/2025, Четвъртък 21:30 1
Флагман.БГ Няколко съвета, за да не се напиете на Коледа Няколко съвета, за да не се напиете на Коледа 25/12/2025, Четвъртък 20:30 1
Флагман.БГ Откриха уникално златно 2300-годишно съкровище Откриха уникално златно 2300-годишно съкровище 25/12/2025, Четвъртък 20:00 0
Флагман.БГ Учени развенчаха брадат мит за съня Учени развенчаха брадат мит за съня 25/12/2025, Четвъртък 19:45 0
10
Коментара по темата
10.
ДИМО ГЪЧА-родолюбец от Сунгурларе
25.09.2015 23:15:19
1
3
Много сте тъпи и заспали сунгурларци,всички сте мухливи полуидиоти,след като допускате кенди гелени,като Кенов и компанията му от противо конституционната партия дпс да ви управляват.Как ще строи джамия този крадлив изрод,не спете,изгонете го!!!!!!!!!!!!!!!!!
9.
До бай Осман от Митко Войводата от Мъдрино
16.09.2015 00:06:41
0
3
Когато Кенов направи джамия в Сунгурларе,всички ще ибем Айшето в задния двор.Ние и сега си го ибем!
8.
бай Осман
12.09.2015 23:32:47
9
4
Кенов трябва да е кмет,защото обеща да направи джамия на мюсюлманите на мястото на автогарата.Проекта е готов и е платен от главното мюфтийство.ЗА това братя мюсюлмани да го подкрепим.
7.
сунгурларе 2
12.09.2015 09:05:16
3
6
до коментар 1;
Този път няма да го изберем, защото го няма билкаря убиец Любочо Симеонов ,който да плати паричките на циганите от махлата .Който да почерпи в кръчмата ,а Сергейчо циганчето да следи за правилното гласуване .
6.
аз
12.09.2015 07:53:43
1
11
Какви хора сте в този умрял град? Всичките ви кандидати,които издигате срещу Кенов,до оня ден му бяха подчинени,гъзолизци. Как може да сте толкова прости в този град? Самото ви мислене нещо не е наред. Ако искате да излезете от помийната яма си направете кмет някой достоен човек,който да работи за интересите на хората,а не за собствени! Общината ви е превърната на бардак. Тези курвички,които работят в общината и не знаят къде се намират,нямат ли бащи и майки,за да видят какво се работи там. Или повечето са назначени с протекциите на родителите си или с две думи-дъще нека те таковат,поне да не си на улицата! Тъпаци сте в този град.
5.
000000000000000000
11.09.2015 22:51:35
1
16
Колко бяха предложенията на хората за общ.кмет по селата и останаха да се представят пред Доган? Пред Доган ще застанат 3 но кой смени единия кандидат с друг? Какви икономически интереси са замесени?
4.
за сунгурларе
11.09.2015 22:43:31
3
14
Кенов превърна общината в бардак. За лична изгода предлагаше служителките си на турски бизнесмени. Изкуствено държеше отдели и Дирекции, за да гласуват за него,но хората са с къса памет....
3.
ж
11.09.2015 22:25:15
2
7
то в тая община останали нещо за крадене?
2.
Нинна
11.09.2015 20:09:19
2
10
Кога ли ще спре да краде?всичко го мразят там,само циганите са влюбени в него
1.
КЕНОВВВ
11.09.2015 17:13:28
2
13
КЕНОВ КРАДЕ, КРАДЕ, КРАДЕ И ВИЕ ПАК ГО ИЗБИРАХТЕ И ПАК И ПАК И ПАК
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
2026 ще е годината на Червения огнен кон! Ще "изгори" всичко старо и ще пренареди живота ни 2026 ще е годината на Червения огнен кон! Ще "изгори" всичко старо и ще пренареди живота ни Новата 2026 година ще премине под егидата на Червения огнен кон - енергичен, страстен и своенравен Пълен абсурд: Тази малка ограда ли ще спре нарушителите да пресичат? Пълен абсурд: Тази малка ограда ли ще спре нарушителите да пресичат? Институциите да се вземат в ръце и да предприемат реални мерки, не половинчати, настояват жителите на кв. Сарафово Шоколадът може да повиши мозъчната активност Шоколадът може да повиши мозъчната активност Учени от Университета „Л'Акуила“ са открили, че какаото и шоколадът могат да подпомогнат по-доброто функциониране на когнитивните функции Тежък удар за Мартин от „Игри на волята“ Тежък удар за Мартин от „Игри на волята“ Раздялата става видима и за феновете му в социалните мрежи Важно за цените в евро и в лева: Ето как ще бъдат изписвани Важно за цените в евро и в лева: Ето как ще бъдат изписвани Ако има намаление, цените трябва да са три. Старата цена - в левове, новата - и в двете валути България сред лидерите в Европа по хайвер от белуга България сред лидерите в Европа по хайвер от белуга Как ферма край язовир „Кърджали“ изнася най-скъпия хайвер за Франция и света Най-важният урок на Аюрведа е да научим, че нашето здраве е в собствените ни ръце Най-важният урок на Аюрведа е да научим, че нашето здраве е в собствените ни ръце Най-важното е да бъдем в синхрон с природата, със сезона и с нашето вътрешно състояние Мозъкът страда, ако имате недостиг на определени витамини Мозъкът страда, ако имате недостиг на определени витамини За да остане ефективен, той се нуждае от постоянен приток на хранителни вещества Пазарджишкото село Гелеменово е наводнено от скъсана дига Пазарджишкото село Гелеменово е наводнено от скъсана дига Няколко къщи са под вода, съобщи общинският съветник от Пазарджик Атанас Шопов Няколко съвета, за да не се напиете на Коледа Няколко съвета, за да не се напиете на Коледа Всеки има поне един познат, който се хвали с това колко много може да изпие, защото има "тренинг" или по-голяма толерантност към алкохола
2026 ще е годината на Червения огнен кон! Ще "изгори" всичко старо и ще пренареди живота ни 2026 ще е годината на Червения огнен кон! Ще "изгори" всичко старо и ще пренареди живота ни Новата 2026 година ще премине под егидата на Червения огнен кон - енергичен, страстен и своенравен България сред лидерите в Европа по хайвер от белуга България сред лидерите в Европа по хайвер от белуга Как ферма край язовир „Кърджали“ изнася най-скъпия хайвер за Франция и света Откриха уникално златно 2300-годишно съкровище Откриха уникално златно 2300-годишно съкровище Предполага се, че намерените монети са жертвоприношение за боговете Пи Диди поиска незабавното си освобождаване от затвора Пи Диди поиска незабавното си освобождаване от затвора Адвокатите му депозираха заявлението в съда Джейсън Стейтъм се снима с децата, а това е рядко събитие Джейсън Стейтъм се снима с децата, а това е рядко събитие Снимката е направена по време на посещение на семейството на коледен базар във Великобритания Как Крайова се превърна в магнит за хиляди с коледното си градче – и какво липсва на Бургас Как Крайова се превърна в магнит за хиляди с коледното си градче – и какво липсва на Бургас Пространството в румънския град не е просто няколко сергии с греяно вино и кебапчета, а пълнокръвна туристическа атракция, за която хората пътуват стотици километри Илюзия за победа: Русия е завзела по-малко от 1% от територията на Украйна за 1 година Илюзия за победа: Русия е завзела по-малко от 1% от територията на Украйна за 1 година Почти 100 000 руски войници са загинали по време на войната "Maмo, мeчeтo мe шпиoниpa": Зaщo АІ пoдapъцитe зa Koлeдa ca бoмбa cъc зaĸъcнитeл "Maмo, мeчeтo мe шпиoниpa": Зaщo АІ пoдapъцитe зa Koлeдa ca бoмбa cъc зaĸъcнитeл Apгyмeнтът нa бизнeca e пpивиднo лoгичeн - АІ вeчe e в тeлeфoнитe, в paбoтaтa и в eжeднeвиeтo ни, зaщo дa нe e и пoд eлxaтa Основателят на „Телеграм“ Павел Дуров забременява безплатно всяка неомъжена жена до 38 години Основателят на „Телеграм“ Павел Дуров забременява безплатно всяка неомъжена жена до 38 години Потвърдените биологични деца ще имат право да наследят част от състоянието на предприемача, оценено на около 17 милиарда долара Зеленски пожела смъртта на Путин за Коледа Зеленски пожела смъртта на Путин за Коледа Искаме мир за Украйна и се борим за страната, каза президентът
Драгомир Стойнев, БСП Драгомир Стойнев, БСП Хаосът тепърва започва наново Виц на деня Виц на деня Реклама:
"Заповядайте в нашия нов спортен магазин! Всичко за спорта! Телевизори, дивани, бира, чипс!"
Виц на деня Виц на деня - Скъпи, какво да ти взема за Коледа?
- Ами ти, всичко ми взe! Какво още искаш?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Любовта не е в целувките, а в търпението, разбирането, подкрепата и доверието.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори