×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Георги Илиев отново ще е кмет на "Слатина", в "Искър" ще има балотаж
  • Димитър Маринов ще снима филм със Скарлет Йохансон
  • Шефът на Renault подаде оставка
  • Печки, перални и хладилници поскъпват с до 1000%
  • МВР се събира на национално съвещание
  • Над 50 хил. десетокласници се явяват на НВО по математика
  • В Източните Родопи се родиха три нови зубърчета
  • Официално: Стартират разговорите между Филипов и Зингаревич за ПФК Ботев
  • Смърт на пътя затапи движението на важен участък на магистрала Струма
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Обрязаха 200 деца с пари от Турция, Анкара се меси брутално във вътрешните работи на България


Обрязаха 200 деца с пари от Турция, Анкара се меси брутално във вътрешните работи на България
Красимир Каракачанов обвини Турция, че се меси във вътрешните работи на България и води война в Сиряи. Ако Европа иска касапницата в Близкия изток да продължи, нека да не плаче за милионите имигранти, каза патриотът.
10 Септември 2015, Четвъртък, 12:09 ч.

Целта им е да възродят Османската империя, затова и разпалиха войната в Сирия, каза Красимир Каракачанов

Месец преди местните избори в България, областният управител на Одрин Дурсун Али Шахин дари милиони евро за ремонт на джамии и минарета в селата около Търговище и за екскурзии до Турция. Така всяка седмица хора от селата около Омуртаг, Търговище и Върбица пътуват безплатно до Одрин, съобщава Нова телевизия. Най-много пари турското правителство дарява за обрязването на 200 деца от общините Омуртаг, Търговище и Върбица.
Даренията от Турция минават през българска фондация, която по документи няма никакви приходи. Неин учредител и управител е Орхан Мустафа от село Божурово. Парите обаче са факт и така на 4 септември на стадиона в Омуртаг се изви опашка от родители, дошли да обрежат децата си.
„Това е традиция. Ние сме мюсюлмани и си я спазваме”, каза кметът на Омуртаг Неждет Шабан. 
„Това, че са завели някой на екскурзия в Одрин, няма такова значение. Притеснителното е, че Турция се намесва много нахално и брутално във вътрешните работи на Република България. Присъствието на турски областен управител на едно тържество, което на практика е предизборно, показва, че чужда държава дава подкрепа за една от политическите сили в страната ни. Това е намеса в суверенитета на републиката ни. Кметът каза, че не го интересувал какъв е законът, а щял да си говори на турски. Целта на тези хора е възстановяване на Османската империя във всички територии, които преди са владеели“, каза в „Здравей, България“ съпредседателят на Патриотичния фронт Красимир Каракачанов. Кой разпали войната в Сирия, попита той. Ердоган сега поддържа и ислямистите в Либия.
Социологът Андрей Райчев пък заяви, че ДПС има план да се върне във властта и е на път да го изпълни. Според него, партията на Доган и Местан е незаобиколим фактор.
„Не знаем каква ще е формулата на тяхната договореност. Идеята, че ДПС може да изчезне, е вредна, защото на това място ще възникне нещо ислямско и отвратително и защото те са незаобиколим фактор”, коментира Райчев. Според него, ДПС е болна от всички болести, от които е болна и всяка друга политическа партия в България. „Там има корупция, задкулисен политически живот. Те крадат малко по-организирано, понеже са малко по-йерхаризирани. Нищо особено не виждам там, ако ги сравнявам с българските политически партии”, обясни социологът.
Според него, ДПС води дългосрочна антитурска политика, но от една година насам имало промяна в идеологията им. На всички избори посланикът на Турция обикаляше и говореше против ДПС, припомня Райчев.
„Докато Ахмед Доган беше лидер на ДПС, Ахмед Доган и Ердоган не се понасяха, защото Ердоган искаше Сокола да му бъде нещо като валия в България, само че той не позволяваше турската държава да го командва. През последните 1-2 години обаче отношенията между ДПС и Турция са много близки. Не може да се говори, че ДПС е удържало някаква победа срещу Турция, защото през последните години подкрепи Ердоган на изборите. Каква либерална партия е, като застава зад човек, който слага джамии в университетите, кара жените да носят забрадки, забранява на младите хора да се държат за ръка. Опасявам се, че това ще е цената на българския суверенитет. Кмет от ДПС използва валията на Одрин за предизборна кампания. Той не е назначен от папата, а от Ердоган. В присъствието на български кмет се развяват турски знамена. Видяхте ли български флаг на това тържество? Нямаше такъв“, заяви Каракачанов. До какво доведоха арабските пролети, попита той.
„Диктаторските, но светски режими, които възпираха мигранските потоци и преследваха ислямистите, бяха свалени. На тяхно място настъпи анархия. Мерси за пролетта! Заради нея започна рязането на глави и вълната от имигранти. Какво стана в Ирак? Вижте колко са жертвите от управлението на Саддам Хюсейн за 20 години и вижте колко са на „демократите“ за 5 години!“, коментира лидерът на ВМРО.
„Митът, че в арабския свят настъпва демокрация, бе безумна политическа грешка. Човек, който допуска такива гафове, трябва да напусне политиката. Нищо такова обаче не се случи. Дори Саркози, който е един от авторите на тази политика дори се кандидатира пак за президент на втората по важност страна в Европа. Те развалиха Либия, Тунис и за малко Алжир. Египет бе спасен с военен преврат. Слава Богу, че това се случи, защото щеше да е много по-страшно, ако беше гръмнала и тази страна. Заради Сирия дори започна украинската история, тъй като стигна до тази страна „революционната“ вълна, Путин подкрепи Асад и той не падна. Това е причината за войната в Украйна“, подчерта Райчев.
„Американците просто озверяха от факта, че техните планове бяха спрени от Путин и го удариха. За жалост, в българското ръководство има едни натегачи. Част от тях са служителите на американската държава, а други в лицето на президента Плевнелиев разчитат, че Америка ще направи всичко възможно да им продължи мандата. Тези прости бакалски сметки довеждат до истерия“, добавя социологът. „Русия е приятелска страна и връзките ни са дългогодишни. Половин милион руснаци са дошли тази година на почивка и са ни създали 5% от националния доход“, каза още той.
„Страдаме заради сбърканата политика на западните държави. Води се война между цивилизациите и Европа трябва да е наясно какво иска. Важно е светските режими да наложат някакъв ред или да продължи касапницата в Близкия изток. Ако искат касапница, нека да не плачат за милионите имигранти, които ще продължават да идват. С тях ще дойдат джихадисти и ще дестабилизират Европа. В наш интерес е да бъдат подкрепени светските сили в държави като Египет и Сирия, за да може този конфликт да спре“, коментира Красимир Каракачанов.

В категории: Политика


Показа се с лъскаво Ферари и...
Показа се с лъскаво Ферари и... 16/06/2025, Понеделник 20:33 1
Сполетя го голям ужас
Сполетя го голям ужас 16/06/2025, Понеделник 20:00 0
Флагман.БГ Направи разтърсваща изповед Направи разтърсваща изповед 16/06/2025, Понеделник 19:40 1
Див екшън в голям роден град
Див екшън в голям роден град 16/06/2025, Понеделник 19:24 0
Флагман.БГ Кара кола за 500 бона Кара кола за 500 бона 16/06/2025, Понеделник 19:00 9
Заляха я с критики
Заляха я с критики 16/06/2025, Понеделник 18:40 3
Това са най-нараняваните зодии
Това са най-нараняваните зодии 16/06/2025, Понеделник 18:00 0
5
Коментара по темата
5.
турчин
11.09.2015 22:11:20
0
1
Каракачанче що не се прегледаш в психото ,че нещо си психясал или това е начина да отлониш вниманието от себе си с какво се храниш и препитаваш???????????????
4.
бай Ставри
10.09.2015 21:41:58
0
2
Ааа добре е ходжа. Продай ги в парламента. Там ги ядат мно
3.
az
10.09.2015 11:37:09
3
4
Smurt za DPS.
Smart za bsp.
Smurt za dps, smurt za dps , smurt za dps. Smurt za dps. Izgonete turcite ot Bulgaria ina4e Te 6te izgonqt nas. Nestiga 4e ni kradut I hranqt turcite s na6ite pari ami I na po4ivka v turciq mi hodeli. I turskoto zname razvqvat v Bulgaria. Hora v koq durjava jiveem.
2.
Ходжата
10.09.2015 11:32:18
3
9
ПРОДАВАМ Родопски калмари на ефтино за големи количества отстъпки
1.
George Washington
10.09.2015 10:35:04
13
8
NIshto ne razbiram ot glupostite na nacionalistite!
Rabotete, ne mi se oplakvaite ot susedite! Turcite niamat razlika sus bulgarite!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Показа се с лъскаво Ферари и... Показа се с лъскаво Ферари и... Размаха среден пръст Голямо джакузи с минерална вода ще има в Дома за възрастни край Ветрен, строят го до гората Голямо джакузи с минерална вода ще има в Дома за възрастни край Ветрен, строят го до гората Ще има и допълнителни услуги, за да може в максимална степен да се възползват от екстрите, които безплатно Община Бургас ще им осигури, каза градоначалникът Направи разтърсваща изповед Направи разтърсваща изповед Прея е имала тежко детство "Черноморец" ще домакинства извън Бургас "Черноморец" ще домакинства извън Бургас Преговорите за "Лазур" не са се увенчали с успех Див екшън в голям роден град Див екшън в голям роден град Охранители на дискотека пребиха трима мъже в Русе Ваня Григорова разкри защо напусна групата на БСП, привиждат й се канибали Ваня Григорова разкри защо напусна групата на БСП, привиждат й се канибали Социалистите сами умират и без да правя нова партия, каза тя Кара кола за 500 бона Кара кола за 500 бона Тони Стораро е любител на бързите автомобили Слънчев бряг дава старт на Лято 2025 Слънчев бряг дава старт на Лято 2025 Очаква се да затвърди позицията си на водеща европейска парти дестинация Министър Жечо Станков в Люксембург: Сигурната и достъпна енергия за хората и индустрията остава наш приоритет Министър Жечо Станков в Люксембург: Сигурната и достъпна енергия за хората и индустрията остава наш приоритет Пред колегите си eнергийният министър подчерта важността на баланса между стратегическите цели на ЕС в областта на декарбонизацията и нуждата от сигурни и предвидими доставки на конкурентни цени Кадри от изгрев до залез вдъхновяват дарителска мисия Кадри от изгрев до залез вдъхновяват дарителска мисия Фотоизкуството е с благородна кауза – роял за младите таланти
Синът й се размина на косъм от смъртта Синът й се размина на косъм от смъртта Твърди се, че мъжът има сериозни проблеми с наркотиците Сполетя го голям ужас Сполетя го голям ужас Прегази симпатична животинка с болида си Заляха я с критики Заляха я с критики тговорът на Парис Джексън обаче не закъсня и е отвъд официалния изказ Ще реставрират знакова сграда в Поморие Ще реставрират знакова сграда в Поморие След преустройството, сградата на Стария съд ще се превърне в „Дом на културата и традициите“ и ще служи като културен център Самолет, прелитащ над България, се върна обратно заради бомбена заплаха Самолет, прелитащ над България, се върна обратно заради бомбена заплаха Полет LH752 е бил на път за Хайдарабад и се е върнал обратно, докато е прелитал над българското въздушно пространство Български моряци са на кораб, който се обработва на пристанище Хайфа, което е в обсега на иранските ракети Български моряци са на кораб, който се обработва на пристанище Хайфа, което е в обсега на иранските ракети От съображение за сигурност от дружеството са отказали да съобщят името на плавателния съд, както и броя на българските моряци на борда му поради опасения за сигурността им Куп звезди се пускат на турнир с благородна кауза в Бургас Куп звезди се пускат на турнир с благородна кауза в Бургас В надпреварата ще се включат 12 отбора, сред които познати футболни клубове и отбори на водещи фирми от Бургас и региона В Поморие ще бъде открито първото национално биенале „НАТЮРМОРТ“ В Поморие ще бъде открито първото национално биенале „НАТЮРМОРТ“ Тази национална изложба на изключително високо ниво слага началото на етап, който не само популяризира изобразителното изкуство, а и акцентира върху определен жанр Лято с ритъм, изкуство и емоции – Община Царево представя културната си програма за юли Лято с ритъм, изкуство и емоции – Община Царево представя културната си програма за юли Богата и пъстра програма ще събере на едно място музика, визуални изкуства, улични представления, танци и фестивали – всичко това на фона на морския бряг и вълшебните вечери под звездите Пиян шофьор от София катастрофира с БМВ край Созопол Пиян шофьор от София катастрофира с БМВ край Созопол Шофьорът е задържан за срок до 24 часа, а автомобилът е иззет по съответния ред от органите на реда
Никушор Дан, президент на Румъния Никушор Дан, президент на Румъния Единственият език, който Русия разбира, е този на силата Виц на деня Виц на деня - Тате, как се запознахте с мама?
- Язе тогава карах такси, а она немаше пари да си плати...
Виц на деня Виц на деня Редник подмазвач:
- Господин старшина, вие сте гений!
- Ти да не си по-хубав бе?! Два непоряда по служба...!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук За съжаление в Европа сме познати като разбойници, проститутки и рафинирани мошеници
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори