×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ето я новата Toyota Prius Plus - най-авангардният хибриден автомобил в света (ВИДЕО И СНИМКИ)


Ето я новата Toyota Prius Plus - най-авангардният хибриден автомобил в света (ВИДЕО И СНИМКИ)
Новият Prius + вече е в шоурума на Тойота на ул."Чаталджа". Тест драйв сериите започнаха при голям интерес
Ключови думи: Тойота, Бургас, хибрид
10 Септември 2015, Четвъртък, 13:40 ч.
Автор: Флагман.бг, снимки и видео: Иван КОЛЕВ

Цените на Prius + в България стартират от 61 000 лв. с ДДС, с включена хибридна преференция

С Prius+ хибридната гама на Toyota се обогатява с още един модел – първият седемместен ван, пълен хибрид в Европа с комбиниран разход 4.1 л/100 км и CO2 емисии 96 г/км. Prius + комбинира 1.8 бензинов двигател и електромотор в хибридно задвижване с обща максимална мощност от 136 к.с.
Както подсказва и името му, Prius+ предлага значително увеличение на вътрешното пространството и възможността да побира комфортно повече пътници. Въпреки това не са пожертвани традиционните черти, присъщи за модела Prius.



Седемместният модел е със 135 мм по-дълъг, 30 мм по-широк и 85 мм по-висок от стандартния Prius. По-дългото с 80 мм междуосие гарантира достатъчно място за 7 пътници, разположени на 3 реда седалки. Интегрирането на трети ред седалки е възможно благодарение на интелигентното позициониране на компактната литиево-йонна батерия в централната конзола, между предните две седалки.



Дори с вдигнат трети ред седалки, Prius+ предлага багажно пространство от 232 литра. При сгънат трети ред капацитетът на багажника нараства до 784 литра. За сравнение, капацитетът на багажника при 5-местния Prius е 446 литра. Максималният обем на багажника е 1750 литра.

Prius+ ползва право на данъчен кредит, 2500 лева хибридна преференция от Toyota.

Цените на Prius + в България стартират от 61 000 лв. с ДДС, с включена хибридна преференция и при следното базово стандартно оборудване: ABS+EBD+BA, Система за управление на динамичната устойчивост на автомобила, взаимодействаща с електро-механичното сервоусилване на волана (VSC+), Система за контрол на сцеплението на колелата (TRC), Система за подпомагане на потеглянето по наклон (HAC), 9 въздушни възглавници, Cruise Control-система за поддържане на постоянна (избрана) скорост, кoжен волан с 4 спици, затъмнени стъкла, отопление на предните седалки, 16″ алуминиеви джанти с гуми 205/60R16, фарове за мъгла, електрически и отопляеми странични огледала, функция прибиране с вградени мигачи, камера за обратно виждане, Bluetooth свързаност за разговори със свободни ръце, Тоyota Touch мултимедийна система с 6.1″ цветен сензорен екран, автоматичен климатик.



Тойота предлага още четири хибридни модела в гамата си: Yaris Hybrid, Auris Hybrid, Auris Hybrid Touring Sports, Prius.

В края на 2015г. очаквайте премиерата на новият PRIUS – 4-то поколение


 

В категории: Лайфстайл , Бизнес


Тервел ИЛИЕВ Опасно време по морето навръх двоен празник Опасно време по морето навръх двоен празник 21/05/2026, Четвъртък 07:19 0
Тервел ИЛИЕВ И Джош Кавало поздрави Дара И Джош Кавало поздрави Дара 20/05/2026, Сряда 21:30 1
Тервел ИЛИЕВ Звезда от "Американски пай" се разведе Звезда от "Американски пай" се разведе 20/05/2026, Сряда 21:00 2
Флагман.БГ Как да сварите перфектни яйца всеки път Как да сварите перфектни яйца всеки път 20/05/2026, Сряда 20:20 0
Тервел ИЛИЕВ Фон дер Лайен с предупреждение към Кремъл Фон дер Лайен с предупреждение към Кремъл 20/05/2026, Сряда 20:00 5
България Всички новини
„Най-наивният мъж в България“: Позлатих Оксана, а сега се страхувам за живота си, тя заплаши, че ще ме поръча „Най-наивният мъж в България“: Позлатих Оксана, а сега се страхувам за живота си, тя заплаши, че ще ме поръча Пенсионираният офицер Дончо Каличин твърди, че живее в страх след скандали, жалби и битка за имоти Таванът на цените невъзможен, но как ще върнем българските стоки в магазините – с нови ТКЗ-та ли Таванът на цените невъзможен, но как ще върнем българските стоки в магазините – с нови ТКЗ-та ли Разчитам на подкрепа от медиите, защото няма ли доверие, магията се чупи, коментира депутат Закопчаха мъж, задигнал три мотоциклета за броени дни Закопчаха мъж, задигнал три мотоциклета за броени дни Оказа се преквалифициран каналджия на нелегални мигранти с присъда Високо напрежение в парламента: Опозицията тръби за репресии Високо напрежение в парламента: Опозицията тръби за репресии Неограничен брой пъти премиерът и министрите ще могат да отлагат отговора на депутатски въпроси Бургас показа дух с най-дългото хоро в детска градина Бургас показа дух с най-дългото хоро в детска градина ДГ „Ханс Кристиан Андерсен“ превърна двора си в сцена на традиция, общност и български дух Ротари клуб Бургас приключи проект „Класна стая сред лехите“ Ротари клуб Бургас приключи проект „Класна стая сред лехите“ Проектът „ Класна стая сред лехите – запознаваме се с природата “ запозна деца от ОУ "Васил Априлов", гр. Бургас с  устойчивото земеделие и пермакултурата. Укрепването на велоалеята към „Сарафово“ напредва Укрепването на велоалеята към „Сарафово“ напредва Около 1,3 км. е дължината на трасето, по което се работи, като вече са поставени 400 изливни пилота, които укрепват ската и дават ниво на велоалеята Орелът на Айтос стана трибагреник и разбуни града Орелът на Айтос стана трибагреник и разбуни града Едни видяха родолюбие, други поискаха символът да бъде върнат в автентичния му вид Политици и артисти помагат на Дара да си сбъдне мечтата с Fred Again Политици и артисти помагат на Дара да си сбъдне мечтата с Fred Again Продуцентът, който е работил със звезди като Ед Шийрън, Деми Ловато, още не е отговорил на поканата й Мъж се самоуби в ж.к. "Меден рудник" Мъж се самоуби в ж.к. "Меден рудник" Той се е обесил в жилището си
Путин и Си Дзинпин бият рекорда по споразумения, а Тръмп се хвали с по-бляскаво посрещне Путин и Си Дзинпин бият рекорда по споразумения, а Тръмп се хвали с по-бляскаво посрещне  Само 21 от тях обаче са са публично обявени, а сред останалите 19 не е ясно дали е постигнато съгласие за военно сътрудничество и за сателитно разузнаване Близо 15 000 дружества вече обявиха доходите си пред НАП Бургас Близо 15 000 дружества вече обявиха доходите си пред НАП Бургас Над 186 000 дружества и еднолични търговци от цялата страна са направили това пред приходната агенция Тайланд върна визите за българските туристи Тайланд върна визите за българските туристи Решението поставя страната ни в периферията на тайландската визова политика Шер навършва 80 години днес, планира да се омъжи за трети път Шер навършва 80 години днес, планира да се омъжи за трети път Певицата остава провокативна и готова да експериментира Защо Михаела Маринова не поздрави Дара Защо Михаела Маринова не поздрави Дара Някои коментиращи сравняват ситуацията с тази между Лили Иванова и Йорданка Христова, които обтягат отношенията си още през 70-те години заради турне в Япония и това продължава десетилетия наред. Почина 31-годишният моторист Ивайло Почина 31-годишният моторист Ивайло Той загина при катастрофа на Искърското дефиле  Белгия заплашва да се оттегли от „Евровизия“ в България догодина Белгия заплашва да се оттегли от „Евровизия“ в България догодина Напрежението около конкурса се засили след бойкоти на Испания и Ирландия и критики към EBU за различното отношение към Русия и Израел Три мита за чая, които експерти съветват да не приемаме за истина Три мита за чая, които експерти съветват да не приемаме за истина Умерената консумация може да има ползи, но чаят не е универсално решение за отслабване, отоци и хранителен режим Променят правилата за европейските средства с по-строг контрол и нови изисквания Променят правилата за европейските средства с по-строг контрол и нови изисквания Европейският съюз поставя акцент върху прозрачността, дигитализацията и реалните резултати при финансирането на проекти Две теории за произхода на училищния звънец Две теории за произхода на училищния звънец Училището сякаш не може да съществува без своя емблематичен звънец, но откъде всъщност идва той
Васил ТЕРЗИЕВ, кмет на София Васил ТЕРЗИЕВ, кмет на София София има преднина за Евровизия заради по-големия капацитет на летището и по-удобни полети Виц на деня Виц на деня - Тате, аз с теб няма да ходя вече в парка!
- Стига си мрънкал бе Гошко, ами ме люлей!
Виц на деня Виц на деня Майка пита детето си:
- Защо плачеш?
- Защото татко си удари пръста!
- Ох, милото ми. И ти веднага се разплака?!
- Не, преди това много се смях.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Всеки истински джентълмен трябва да има неизчерпаем запас от комплименти за дамата, в случай че парите му свършат...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори