Сертификатът „Коректна фирма” е последната онлайн маркетинг иновация
Специален софтуеър показва на клиентите кои са компаниите с добра репутация
Ключови думи:
сертификат коректна фирма, онлайн маркетинг, иновативен софтуеър, изследване, негативни мнения, фирми, интернет, Европа, България, Мартин Вангелов, Флагман
06 Септември 2015, Неделя, 04:39 ч.
Автор: Петър ПЕТРОВ, снимки: авторътПроектът стъпва на европейския пазар още през 2013 г. , а у нас вече има над 5 000 сертифицирани фирми
Нов вид онлайн маркетинг набира скорост в България от началото на годината. Сертификатът „Коректна фирма” е базиран на авторски алгоритъм - софтуерна програма, която се нарича Коефициент на мненията. Той проверява т. нар „чувствителни фрази”. Това е сбор от различни фрази, думи и изрази, които по един или друг начин негативно описват действията на дадена фирма. Изследват се само негативните мнения в интернет, тъй като те са по-достоверни.Всичко това се прави за улеснение на потребителите, които могат много бързо да проверят дали компанията, с която искат да работят за в бъдеще, е надеждна.
Управителят на "Коректа фирма" Мартин Вангелов
„Самият сертификат е безплатен. Най-важното нещо е електронната визитка. Тя представлява един мини уебсайт. Фирмите получават потребителско име и парола и по всяко едно време могат да влязат и да попълват данни в тази електронна визитка. Ние имаме доста добра SEO оптимизация и тази визитка излиза на челна позиция в търсачката Google. Веднъж активирана, електронната визитка остава в интернет, тя не се трие. Това е нов вид реклама, позитивна и с добро. Всеки един потенциален клиент, който иска да използва услугите на дадена фирма, може много по-лесно да провери дали тя е коректна. Това става само с едно кликане в интернет. Ние гарантираме, че фирмата е проверена и хората могат спокойно да използват нейните услуги”, каза управителят Мартин Вангелов.
Сертификатът „Коректна фирма” съществува на европейския пазар още от 2013 г. В момента той се издава в 8 държави, сред които са Чехия, Франция, Унгария, Полша, Румъния и Словакия. „Коректна фирма” стъпва на българския пазар едва в началото на тази година, но вече над 5 000 фирми ползват услугите на този иновативен онлайн маркетингов инструмент.
В категории:
Бизнес
Изпитана рецепта за пържени картофи: Златни правила за перфектна хрупкавост
Снимачна площадка с питони и варан се превърна в кървава баня, рапър с доживотна присъда
Стоичков и Георги Иванов гости на Тръмп
Голям пожар в Гърция
Трансферна бомба: Салах на крачка от подпис с гранд до България
Училищен автобус се преобърна: 20 деца и ръководителят им загинаха
18/07/2026, Събота 12:00
0
Внучката на Чарли Чаплин се влюби в България, отнесе терлици и розово масло
250 души се струпаха при масов бой в Димитровград, 17 са задържани
Седем вечерни грешки, които ви крадат съня и ви оставят изтощени
Тръмп превърна дима в мита: Иска Канада да плати за горските пожари
Франция и Англия в битка, която никой не иска: Дешан се сбогува, Мбапе гони Златната обувка
Семеен разрив в Холивуд: Още две от децата на Брад Пит искат да премахнат от имената си фамилията му
18/07/2026, Събота 09:00
5
