Женски бой в Биг брадър, Силвия и Ирена изгонени от Къщата
02 Септември 2015, Сряда, 23:46 ч.
Ирена и Силвия с яростни клетви една срещу друга
Женски бой разтърси Къщата на Биг брадър. Скандалът избухна между Силия и Ирена, като наложи намесата на охраната. Столове, предмети и яростни обиди хвърчаха между двете.
„Аз съм толкова луда като десет Биг брадъра”, каза в изповедалнята Силвия като показваше раните по коляното си след сбълъсъка с Ирена.
Ромката Ирена пък беше възмутена „За коя се мисли тази, че ще ме кълне. Как ще ме замерва със стол”.
След грандиозния конфликт решението на Биг брадър беше и Силвия, и Ирена да напуснат преждевременно и принудително Къщата.
Гневът на Силвия не премина и в изповедалнята, искрите хвърчаха от очите й
|
Ирена получи подкрепата на по-голямата част от съквартираните, но и тя напуска Къщата
|
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова
България остава сред най-евтините държави в Европа... според европейците
Гърция върна на Египет древни статуетки, открити случайно в контейнер за боклук в Атина
ДАРА ще участва в кампания на Министерството на туризма за представяне на България пред света
Айтоският стрелец Иван Георгиев спечели бронз на националния турнир - влезе във финалната шестица за състава на България

Русото котенце Катя и тая щука Силвия изпадаха в истерия защото махнажа онзи чобанин Цветан който и двете си го бяха заплюли и искаха да пият от млякото му ...той си замина и двете се сринаха психически ....и си го искараха на тая гадна гурлива ТСинганка защото малко или много тя го предизвикваше и чобана не и мълчеше а тя се правеше на жертва после...накрая тая грозна грозница Силвия неиздържа напи се доиба и се но чобана го нямаше да поизплакне окото и реши да си го искара на гадната гурлясала циганка
..колкото и да не ме кефи тази гадна сажда циганката в ситуацията която се разигра тя нямаше никаква вина и даже бая време успя да се сдържи в ситуацията е виновна само и единствено тая разпорена виснала гибя Силвия и никой друг ...ествествено циганката замина заради замерването с масата с което едва несчупи крака на гадния миндил с лице на СОМ ....