×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Георги Илиев отново ще е кмет на "Слатина", в "Искър" ще има балотаж
  • Димитър Маринов ще снима филм със Скарлет Йохансон
  • Шефът на Renault подаде оставка
  • Печки, перални и хладилници поскъпват с до 1000%
  • МВР се събира на национално съвещание
  • Над 50 хил. десетокласници се явяват на НВО по математика
  • В Източните Родопи се родиха три нови зубърчета
  • Официално: Стартират разговорите между Филипов и Зингаревич за ПФК Ботев
  • Смърт на пътя затапи движението на важен участък на магистрала Струма
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ето го Emerald Princess – най-големият кораб, идвал някога в Бургас (ВИДЕО И СНИМКИ)


Ето го Emerald Princess – най-големият кораб, идвал някога в Бургас (ВИДЕО И СНИМКИ)
Изпълнителният директор на Пристанище Бургас Диян Димов посреща Измрудената Принцеса на Морска гара тази сутрин
27 Август 2015, Четвъртък, 05:57 ч.
Автор: Иван КОЛЕВ, снимки и видео: Иван КОЛЕВ

Над 2000 пасажери и 600 души екипаж избраха да разгледат града през днешния ден
Най-големият пасажерски кораб, идвал някога в Бургас, акостира рано тази сутрин на Морска гара.

Петзвездният Emerald Princess е същински гигант – 290 метра дължи, 36 метра ширина, 57 метра височина, 900 каюти, 10 палуби. Той превозва над 3200 пасажери и 1200 човека екипаж.



Основната част от тях избраха да останат в днешния ден в Бургас. 30-ина автобуса чакаха да извозят част от пътниците към Несебър, Созопол и Поморие, но 2000 души решиха да направят своя туристически тур в Бургас, нещо, което ще усети местният бизнес в следвашите часове.Емералд Принцес ще остави в България между 200 000 и 400 000 евро, според предварителните изчисления.

Освен тях се очаква поне 50 % от екипажа също да разгледа града. "Изумрудената Принцеса" тръгва от Морска гара в 18:30 часа.



С акостирането на този кораб на Морска гара се поставя началото на круизния сезон в Бургас. До края на годината се очакват още 6 кораба с по няколко хиляди пасажери. 2015 година ще бъде по-слаба от предходната 2014 година, но след като таксите - държавни и пристанищни бяха значително редуцирани преди няколко месеца, се очаква 2016 година Бургас отново да е атрактивна дестинация за круизния туризъм.




В категории: Бизнес


Показа безкрайни крака
Показа безкрайни крака 16/06/2025, Понеделник 21:57 0
Стегна куфарите за Гърция
Стегна куфарите за Гърция 16/06/2025, Понеделник 21:40 2
Закъса много
Закъса много 16/06/2025, Понеделник 21:20 0
Показа се с лъскаво Ферари и...
Показа се с лъскаво Ферари и... 16/06/2025, Понеделник 20:33 9
Сполетя го голям ужас
Сполетя го голям ужас 16/06/2025, Понеделник 20:00 0
Флагман.БГ Направи разтърсваща изповед Направи разтърсваща изповед 16/06/2025, Понеделник 19:40 3
Див екшън в голям роден град
Див екшън в голям роден град 16/06/2025, Понеделник 19:24 0
Флагман.БГ Кара кола за 500 бона Кара кола за 500 бона 16/06/2025, Понеделник 19:00 11
Заляха я с критики
Заляха я с критики 16/06/2025, Понеделник 18:40 3
13
Коментара по темата
13.
Стария Дон
27.08.2015 18:08:08
0
2
Като тръгват да го режат , да се обадят на 0888.......... ...
12.
тронка
27.08.2015 14:46:10
2
5
хаха,пак недоволни...а бе то има ли нещо което да ви задоволява освен "мизерията" в която не живеете,а съществувате...
11.
selqni
27.08.2015 14:00:49
4
10
tapi selqni , vmesto da se radvate ,4e malko po malko grada ni po4va da zaprili4va na EU desitnaciq , vie pluete i heitvate
Otivaite kum Vraca togava kato ne vi haresva tuka , a o6te po dobre kum neveroqtnata UK ... 6matki
10.
doker
27.08.2015 13:33:12
3
7
Колегиии, моля Ви
Всичко си има цел...
Господина на снимката се бори за по предно място в листата.....
Успех
9.
Баба Вуна
27.08.2015 12:09:54
3
11
Голяма работа дошъл един кораб, други подобни пристанища приемат по десет такива на ден, ама ние какво да покажем Кафявото море, или слънчев бряг?!?
8.
Titanic
27.08.2015 11:48:09
2
7
smqtai po golqm ot Titanic s 21 metra no Titanic si ostava nai-izvestniq korab v sveta
7.
bravo
27.08.2015 10:57:26
3
8
BURGAS praskaaaa manqciiiii , samo taka da se razviva grada BRAVO
6.
Селянин от Тополовград
27.08.2015 10:32:44
2
23
Преди 15-на и повече години една мома от затънтено родопско село се омъжила за Германец.Дошли на гости в селото и понеже това било нещо изключително кмета събрал всички селяни на площада,строил ги и като пристигнал германеца всички в хор го поздравили с гутен таг.За всеки случай да уточня,че всякакви прилики със събития и манталитет са случайни.
5.
ЧИНОВНИКА
27.08.2015 10:32:06
14
10
ВИЙ СЕГА ПРЕДСТАВЯТЕ НЕЩАТА , КАТО ЧЕ ЛИ МАРСИАНЦИ СА ДОШЛИ ПРИ АБОРИГЕНИ , ПРОСТО ТОВА Е ПОРЕДНАТА ПАРТИДА БАБИШКЕЛИ ОТ ДИВИЯ ЗАПАД СЪС САМОЧУСТВИЕ НА БОГОВЕ , ПРИСТИГАЩИ ПРИ ТУЗЕМЦИ КОИТО ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ТРЯБВА ДА ИМ ИЗИГРАЯТ КЮЧЕК , ДА ИМ СЕ МАЗНЯТ И КОЛЕНИЧАТ , ВИЙ ПЪК ГИ РАЗГЛЕЖДАЙТЕ ПРОСТО ......КАТО ..... ХОДЕЩИ ПОРТФЕЙЛИ НИЩО ПОВЕЧЕ....... И ВИЖТЕ КВИ ЛЕВОВЕ ЩЕ ОСТАВЯТ В ГРАДА ... ВСИЧКО ОСТАНАЛО СА ПРАЗНИ ПРИКАЗКИ ...... КАТО ДВИЖЕЩИ СЕ ПОРТФЕЙЛИ ГИ РАЗГЛЕЖДАТ В ГЪРЦИЯ , ТУРЦИЯ ИТАЛИЯ , ИСПАНИЯ.... НИЙ ДА НЕ СМЕ ПО ПРОСТИ ..........АЙДЕ ЧЕ ВЕЧЕ ДВЕ БАБИ МИ ВЛЯЗАХА В МАГАЗИНА И ВЗЕХА ДА РОВЯТ В ЩАНДА С ГАЩИ И СУТИЕНИ ..........
4.
Лея
27.08.2015 10:05:26
6
15
Аз пък се гордея , че съм бургазлийка !
3.
Леля Кичка с вмирисаната п*чка
27.08.2015 09:41:59
8
18
Можеше, ама нали трябва и пред тях да се изложим, да си покажем дивотиите...
2.
Бургазлия
27.08.2015 09:28:28
13
18
Е можеше и без аборигенските танци да минем....
1.
ц ц ц
27.08.2015 09:08:09
3
8
Еееех, дойде Голямото Корито!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Ограничават движението по магистрала „Тракия“ към Бургас, шофьорите да внимават! Ограничават движението по магистрала „Тракия“ към Бургас, шофьорите да внимават! От АПИ предупреждават, че ще се ремонтира надлеза над жп линията за София Показа се с лъскаво Ферари и... Показа се с лъскаво Ферари и... Размаха среден пръст Голямо джакузи с минерална вода ще има в Дома за възрастни край Ветрен, строят го до гората Голямо джакузи с минерална вода ще има в Дома за възрастни край Ветрен, строят го до гората Ще има и допълнителни услуги, за да може в максимална степен да се възползват от екстрите, които безплатно Община Бургас ще им осигури, каза градоначалникът Направи разтърсваща изповед Направи разтърсваща изповед Прея е имала тежко детство "Черноморец" ще домакинства извън Бургас "Черноморец" ще домакинства извън Бургас Преговорите за "Лазур" не са се увенчали с успех Див екшън в голям роден град Див екшън в голям роден град Охранители на дискотека пребиха трима мъже в Русе Ваня Григорова разкри защо напусна групата на БСП, привиждат й се канибали Ваня Григорова разкри защо напусна групата на БСП, привиждат й се канибали Социалистите сами умират и без да правя нова партия, каза тя Кара кола за 500 бона Кара кола за 500 бона Тони Стораро е любител на бързите автомобили Слънчев бряг дава старт на Лято 2025 Слънчев бряг дава старт на Лято 2025 Очаква се да затвърди позицията си на водеща европейска парти дестинация Министър Жечо Станков в Люксембург: Сигурната и достъпна енергия за хората и индустрията остава наш приоритет Министър Жечо Станков в Люксембург: Сигурната и достъпна енергия за хората и индустрията остава наш приоритет Пред колегите си eнергийният министър подчерта важността на баланса между стратегическите цели на ЕС в областта на декарбонизацията и нуждата от сигурни и предвидими доставки на конкурентни цени
Иран ще удря нефтени рафинерии и ядрени обекти на Израел, зове хората да бягат от  Тел Авив Иран ще удря нефтени рафинерии и ядрени обекти на Израел, зове хората да бягат от Тел Авив Израелска атака прекъсна живото предаване на иранската държавна телевизия, а САЩ изпрати три самолетоносача да спасяват съюзниците им от мъстта на Техеран Показа безкрайни крака Показа безкрайни крака Шейк е фина жена Стегна куфарите за Гърция Стегна куфарите за Гърция Сафарова отиде на остров Миконос Закъса много Закъса много Макар и милионер, Джъстин Бийбър не се радва на безоблачни дни Двойка на обща възраст над 200 години се радва на първа рожба Двойка на обща възраст над 200 години се радва на първа рожба Родителите са костенурки Синът й се размина на косъм от смъртта Синът й се размина на косъм от смъртта Твърди се, че мъжът има сериозни проблеми с наркотиците Сполетя го голям ужас Сполетя го голям ужас Прегази симпатична животинка с болида си Заляха я с критики Заляха я с критики тговорът на Парис Джексън обаче не закъсня и е отвъд официалния изказ Ще реставрират знакова сграда в Поморие Ще реставрират знакова сграда в Поморие След преустройството, сградата на Стария съд ще се превърне в „Дом на културата и традициите“ и ще служи като културен център Самолет, прелитащ над България, се върна обратно заради бомбена заплаха Самолет, прелитащ над България, се върна обратно заради бомбена заплаха Полет LH752 е бил на път за Хайдарабад и се е върнал обратно, докато е прелитал над българското въздушно пространство
Никушор Дан, президент на Румъния Никушор Дан, президент на Румъния Единственият език, който Русия разбира, е този на силата Виц на деня Виц на деня - Тате, как се запознахте с мама?
- Язе тогава карах такси, а она немаше пари да си плати...
Виц на деня Виц на деня Редник подмазвач:
- Господин старшина, вие сте гений!
- Ти да не си по-хубав бе?! Два непоряда по служба...!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук За съжаление в Европа сме познати като разбойници, проститутки и рафинирани мошеници
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори