Българин прасна руснак с табела в главата на плажа в Поморие
28 Юли 2015, Сряда, 00:18 ч.
Двамата се скарали заради игра на децата си, а после се замлатили, руснакът е с избит зъб
Сбиване между българин и руснак е станало на централния плаж в Поморие, пред заведение "Кариби", съобщиха от полицията. Спорът възникнал между плажуващи български и руски деца, като в него се намесили и техните татковци – А.К., 46-годишен руски турист и К.Б., 38-годишен от Плевен. По първоначални данни К.Б. нанесъл удари с юмрук и метална указателна табела в областта на лицето на А.К., при което руснака получил разкъсано-контузни рани по горната устна и избит преден горен зъб.
Пострадалият е откаран е в МБАЛ - Бургас и настанен за лечение в отделение "Уши, нос, гърло", без опасност за живота. К.Б. напуснал местопроизшествието с колата и към момента е обявен за местно издирване.
Работата по случая продължава от служители на Районно управление – Поморие.
В категории:
Крими
Пожар в Русе: Лек автомобил пламна пред блок в квартал „Здравец-Изток“
18-годишен младеж е задържан за шофиране след употреба на кокаин
Пълен срив на полетите в Русия! Украйна атакува с десетки дронове
Лукс, лъжи и лисици на токчета- как моделка от Ел Ей граби богаташи
28 причини да си мъж
Имотите продължават да поскъпват: В кои градове цените растат най-бързо?
Такси хаос след полунощ! Курсовете вече в евро, но машините още показват левове
Сбогом на аматьорщината: ЦСКА започва подготовка с класни нови попълнения
Да хвърляш пари не е смелост: Икономист разкритикува Мерц за бездействие
Грък ще спасява елитен тим от изпадане
Гала се появи по халат в ефир - вижте лукса, в който се лекува водещата
Дръжте прозорците си затворени: Голям пожар в Букурещ, гасят го роботи заради опасност от срутване

Връщай го на тези диктатори за 50 години робство и крадене и унищожаването на толкова много български семейства, на толкова много Български индустриалци и интелигенция. До ден днешен Източна Германия още не може да се възстанови от руското робство, а какво остава за малка България.
В цялата картинка ги няма нормалните - те отдавна са в Гърция!