×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • На 14 май имен ден празнуват мъже с име Сидер
  • Нестабилно време до края на седмицата: валежи и гръмотевични бури на места
  • Отбелязваме Световния ден на астрономията
  • Парламентът обсъжда законови промени за контрол на цените и съдебната власт
  • Тази вечер във Виена ще се проведе вторият полуфинал на „Евровизия 2026“, а България ще бъде представена от DARA с песента Bangaranga
  • Регионалният министър ще посети Смолян заради свлачището на пътя за Пампорово
  • Трима депутати от „Прогресивна България“ подадоха оставки
  • Куба остана напълно без дизел и мазут заради американската петролна блокада
  • Задържаха мъж, подал фалшив сигнал за пет бомби в Плевен
  • Силният вятър в Шумен събори дървета, повредени са два автомобила
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Спасител-бабаит към турист в Китен: Махай хавлията си, можеш да седиш само на пясъка!


Спасител-бабаит към турист в Китен: Махай хавлията си, можеш да седиш само на пясъка!
Два поредни дни жената е атакувана от спасител, който и заявил:: Пречиш ми!
22 Юли 2015, Сряда, 14:51 ч.
Автор: Флагман.бг

Изкрещя ми да се оплача на арменския поп, възмутена е жената, осмелила се да опъне хавлия на плажа


Спасител-бабаит вгорчи ваканцията на туристка, отишла на плаж „Атлиман“ в Китен, като й заяви, че няма право да опъва хавлията си в определена зона. „Можеш да седиш директно на пясъка, но не с хавлия“, било абсурдното нареждане, което дал спасителя на жената. Възмутена, тя подаде сигнал до Флагман.бг, в която описа преживяването си.

„От няколко дни съм на почивка и се сблъсках с невероятно грубо отношение от страна на спасител, който дори не благоволи да се представи, след като ме наруга и създаде неприятно усещане, както у мен така и у внука ми. Оказа се ,че не мога да си поставя хавлията на пясъчната ивица - от едната страна е заградено от концесионера срещу заплащане, има малка пътека за преминаване и следва пак заграждение на хотел ,,Парк'' с табела детски лагер. Поставих хавлията си без да преча нито на пътеката, нито на другите хора от загражденията и се започна атаката от спасителя. Изсипа куп обиди, за да се махна. Днес отново имах този проблем, отидох на същото място с внука ми, наоколо имаше хора, поставили детска палатка, баба и дядо с внуците си, които играеха в морето. Седнах до тях и след 25 минути дойде спасителят и вдигна невероятен скандал. Хората виждали от мен къде ми била хавлията и те седели“, разказва жената.

Тя обяснила на спасителя, че плажът е държавна собственост и че няма право да й крещи, както че ще се оплаче от него. Реакцията, която предизвикала у спасителя обаче била да й даде съвет: „Оплачи се на арменския поп. Махни си хавлията, пречиш ми. Може да седиш на пясъка, но не и на хавлията“.

„Докога хора, самозабравили се ще държат грубо, без да изпълняват служебните си задължения. Болно и обидно ми стана. Аз съм Български гражданин - къде са правата ми щом всеки ,,бабаит'' с тен може да ме праща при ,,арменския поп'',що за поведение докога ще търпим това.“, възмутена е жената.



10
Коментара
Емел МАХМУД Кой празнува имен ден на 14 май Кой празнува имен ден на 14 май 14/05/2026, Четвъртък 11:00 0
Тервел ИЛИЕВ Радев свика спешна среща с бизнеса Радев свика спешна среща с бизнеса 14/05/2026, Четвъртък 08:24 2
Тервел ИЛИЕВ Има важни поверия за 14 май Има важни поверия за 14 май 14/05/2026, Четвъртък 08:00 0
Тервел ИЛИЕВ Спокойно време на морето Спокойно време на морето 14/05/2026, Четвъртък 07:40 0
Тервел ИЛИЕВ Си към Тръмп: Ще преодолеем ли Капана на Тукидид Си към Тръмп: Ще преодолеем ли Капана на Тукидид 14/05/2026, Четвъртък 07:24 3
10
Коментара по темата
10.
Bs
22.07.2015 20:46:50
2
29
Едни боклуци работят за други боклуци и стъжняват живота на нормалните хора!
9.
Sss
22.07.2015 18:28:49
4
50
После защо няма хора по черноморието,ами за това няма.
8.
Sss
22.07.2015 18:28:48
1
38
После защо няма хора по черноморието,ами за това няма.
7.
БГ резил
22.07.2015 17:49:59
0
15
до 5
то и пиш*а е от женски род, ама.....
6.
Батка с Адидаска
22.07.2015 17:44:20
2
63
Утре ще отида на същото място и ще си сложа хавлията и много искам това спасителче да ми каже нещо. Нека сам да се сети къде ще му навра свирката и флагчето. Много лесно е на жена да се репчиш.Така че спасителче ако четеш утре си вземи едно бурканче вазелин и предупреди шефовете си че ще отсъстваш после по здравословни причини.
5.
Ж
22.07.2015 17:30:33
40
2
Била Български гражданин в мъжки род. Еба си езика тъп и сложен.
4.
До
22.07.2015 17:28:00
45
3
Щото внучето ти може да е малък идиот гаден, човека се опитва да има периметър.....ти кво ма, кифло!!!!
3.
Бург 2030
22.07.2015 17:26:10
26
6
Дайте снимка на жената да преценим дали ще я хареса Арменския поп.
2.
Тънко
22.07.2015 17:22:18
13
7
Що не почнат да слагат германки на плажа за спасителки. поне, ще са благодарни и ще се радват на заплатата.
1.
ivan dimitrov
22.07.2015 17:19:21
1
46
поредната безмозъчна нацепена баткъ без кинти
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Приема ли Дико Градев държавния пост като трамплин към кметския стол в Царево Приема ли Дико Градев държавния пост като трамплин към кметския стол в Царево Той обеща, че ще се запознае с възнагражденията на своите служители и едва тогава ще коментира тази тема Вижте автомобилите на Бургас отпреди век, на табелите им пишело Бз Вижте автомобилите на Бургас отпреди век, на табелите им пишело Бз Преди век моторните превозни средства на четири колела били истинска рядкост Неплатени осигуровки: След колко години се погасяват по давност Неплатени осигуровки: След колко години се погасяват по давност Темата предизвиква сериозен интерес, особено сред граждани, които дълго време не са плащали осигуровки, били са в чужбина или са натрупали задължения като самоосигуряващи се лица Д-р Елена Булгар, педиатър от „Бургасмед“:  Обещанията за лекуване на алергия за 3 месеца без имунотерапия са абсолютно неверни Д-р Елена Булгар, педиатър от „Бургасмед“: Обещанията за лекуване на алергия за 3 месеца без имунотерапия са абсолютно неверни Най-добрият период за започването на имунотерапевтичната процедура е между 5 и 12-годишна възраст Новата парти локация на Бургас - Tanira Beach, открива сезона ударно с топ звезди Новата парти локация на Бургас - Tanira Beach, открива сезона ударно с топ звезди Резервациите валят, всеки иска да е част от новото изживяване и да е на гребена на този танцов маратон Роботи помагат на ученици в Бургас и всяко дете има по няколко предложения за работа Роботи помагат на ученици в Бургас и всяко дете има по няколко предложения за работа Когато създадохме гимназията по компютърно програмиране, мнозина гледаха на идеята като на нещо невъзможно, каза градоначалникът Спор в парламента заради битката с цените, КЗК получава повече права срещу спекулата и картелите Спор в парламента заради битката с цените, КЗК получава повече права срещу спекулата и картелите Това обаче ще има обратен ефект – при условия за поевтиняване търговците ще продават скъпо заради страх от санкции и финансови загуби, прогнозираха от опозицията  Държавната охрана пазеше Пеевски и Борисов от народната любов, не от смъртна опасност Държавната охрана пазеше Пеевски и Борисов от народната любов, не от смъртна опасност Хората очакват справедливост, а не пиар, защото България не страда от недостиг на гардове, а от липса на държава Безплатни прегледи и консултации с водещи кардиолози в деня на артериалната хипертония Безплатни прегледи и консултации с водещи кардиолози в деня на артериалната хипертония Каузата е много по-голяма – да се осигури достъп до медицинска експертиза на европейско ниво за всеки човек Музеят „История на котвата” в Ахтопол е най-богатият на експонати в Европа Музеят „История на котвата” в Ахтопол е най-богатият на експонати в Европа Всяка една древна котва от нашата експозиция всъщност е паметник или на щастливо избавление, или на съответна морска трагедия, каза д-р Атанас Орачев, който днес пр
Историята с хантавируса повтаря тази на ковид Историята с хантавируса повтаря тази на ковид Ампули със заразата са изчезнали преди две години от Австралия Тръмп при Си Дзинпин: Ще има ли сделка за Иран и Тайван Тръмп при Си Дзинпин: Ще има ли сделка за Иран и Тайван Нямаме нужда от помощ за ислямската република, защото така или иначе ще спечелим, обяви гостът в китайската столица Индийският премиер намали автомобилите в кортежа си, за да пести гориво Индийският премиер намали автомобилите в кортежа си, за да пести гориво Той отправи апел хората да предприемат мерки за икономии, включително да избягват ненужни пътувания в чужбина Светът полудя по обувките на папата Светът полудя по обувките на папата Появиха се куп закачки в мрежата Колко бързо би свършила войната в Украйна, ако Путин "изчезне" Колко бързо би свършила войната в Украйна, ако Путин "изчезне" Бившият руски министър Михаил Касянов даде пример със смъртта на Сталин Английският език катастрофира в „Евровизия 2026“ Английският език катастрофира в „Евровизия 2026“ Букмейкърите не му дават никакъв шанс за челната четворка Не експлоатация, а възпитание: 10-годишното дете от Б11 даде урок на възрастните Не експлоатация, а възпитание: 10-годишното дете от Б11 даде урок на възрастните Не се срамувам, гордея се! Детето от Б11 показа как се учи отговорност, написа кметът Димитър Николов Тръмп върви по стъпките на император Нерон Тръмп върви по стъпките на император Нерон Римският император също имал вкус към златото, монументалността и собственото си отражение - разликата с Тръмп е единствено технологична. Нерон е разполагал със скулптори и роби, а Тръмп разполага с криптоинвеститори и изкуствен интелект Два клана се биха с колове и брадви, младеж е с четири отсечени пръста (ВИДЕО) Два клана се биха с колове и брадви, младеж е с четири отсечени пръста (ВИДЕО) По данни на полицията сблъсъкът започнал от обида между две деца, но за минути прераснал в семейна война с подръчни оръжия Шефът на "Росатом" с послание към новата власт за "Белене" Шефът на "Росатом" с послание към новата власт за "Белене" Към момента на публикуване на интервюто Министерството на енергетиката на България и кабинетът "Радев" не са реагирали официално на думите на Лихачев
Доналд ТРЪМП Доналд ТРЪМП Не мисля за финансовото положение на американците Виц на деня Виц на деня - Тате, ти без кое можеш да минеш по-лесно? Без кафе, без цигари, или без ракия?
- Без майка ти.
Виц на деня Виц на деня Две блондинки си седят на пейка в парка. Приближил младеж и ги заговорил:
- Добър ден! Aз съм Петър, а вие?
- Ние не.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Хорската завист няма граници, особено ако имаш хубава ракия!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори