Закопчаха бургазлия с наркотици в Поморие
15 Юли 2015, Сряда, 21:00 ч.
Автор: Флагман.бг27-годишният мъж е арестуван на общински паркинг в града
Млад мъж от Бургас беше задържан за притежание на наркотици вчера в Поморие, съобщиха от полицията. Служителите на реда проверили „Рено Меган” в района на общинския паркинг на ул. „Солна” в града.Униформените открили в 27-годишния шофьор на автомобила полиетиленово пликче със суха тревна маса – канабис.
Бургазлията е задържан за срок от 24 часа. По случая е образувано бързо полицейско производство.
Днес, около 20 минути след полунощ, на кей в близост до хотел „Кубан” в Слънчев бряг, пък е спрян за проверка 20-годишен италиански турист. Служители от сектор „Криминална полиция” към ОДМВР-Бургас открили в Г. З. пликче със суха тревна маса – канабис.
По случая е образувано бързо полицейско производство.
В категории:
Крими
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци
Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата
Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват
Даниела от Ергенът не иска да работи от 8 до 17 часа
Полицайката ятак на пътния убиец Семерджиев влезе в Сливенския затвор
Слиза ли Гала от ефир? Истината за рекордно дългата й ваканция
В Зоопарк Бургас се роди бяло двугърбо камилче
Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“

Що се мислите за вървежни като е малко акъла и можеш само да се друсаш.
А тоя коравия и той да си даде адреса да го видя къв женски мъжлец е
Като ви боли гърлото за лайката не търсите OCB.
Аз само да хвана някой зад блока да пуши
Всеки ден да хващат наркомани и дилъри, не може да продалжава така.
А черния георги с голфа от изгрев го чака паланка щото дава пакетите
Какъв наркотик е канабиса?????????????!!!!!!!!!!!!! Никакъв!!!!!!!!
Да го духате под турците!!!!
ставайте да меним закона на простест!!!!!
Защо губите времето на туристите тъпаци, разваляте реномето на града!!!!!
Ще кажеш че ловят някой със букет и треичка, как ме ви е срам!!!!!
пускайте фермера!!!!!'м
Треватс е позволена в най умните страни!!!!!