ОЗБГ: Не дръжте старите дрехи в гардероба, дарете ги! Вижте кога и къде
Част от членовете на ОЗБГ преди месец, когато откликнаха на нуждата от кръв в Бургас, сега събират дрехи за нуждаещи се
Ключови думи:
организация за закрила на българските граждани, озбг, дарителска кампания, дрехи, домове, бургас, флагман
11 Юли 2015, Събота, 13:25 ч.
Автор: Флагман.бг снимка: Евгения ДЖАМБАЗОВАИнициативата ще продължи до 13 август
Всеки има стари и ненужни вече дрехи и обувки, които отдавна не носи или не харесва. Вместо да заемат място в гардероба ви или шкафа, можете да ги дарите на нуждаещи се. Това зоват младите патриоти от Организация за закрила на българските граждани в новата благородна кампания, която стартират.Инициативата ще продължи до 13 август, след което всички събрани дрехи, обувки и аксесоари ще бъдат дарени на домове, в които хората имат нужда от тях.
„Призоваваме всеки, който има непотребни дрехи да не ги изхвърля или задържа, а да ги дари в името на една благородна кауза. Те със сигурност ще стоплят нечие сърце“, казват момчетата от ОЗБГ.
„Предвидили сме няколко пункта, където ще се събират дрехите. Който има желание да стане съпричастен, нека се свърже с нас, за да му кажем къде да ги предаде“, допълват будните младежи.
В категории:
Бургас
Тайните на всяка зодия - какво казва астрологията за вас?
27/04/2026, Понеделник 22:00
0
Традиционен български таратор - идеален за топлото време
Учени: Няма доказателства, че стресът повишава риска от рак
27/04/2026, Понеделник 21:20
0
Бургаска доминация на Antea run в Созопол, местната битка предложи голямата интрига
Дори Анчелоти не е виждал такова "чудо" като Неймар
Барселона готви трансферната бомба на 2026 година
Коя зодия е най-добрият партньор за вас?
Лесен начин да приготвите българска мусака - стъпка по стъпка
Този трик помага за намаляване на вредите от продължителното седене
Съдия зове за промени в закона, за да не е ВСС магнит за службогонци и прокурорите да не са на каишка
Драма на пешеходна пътека, майка и дете в болница
18-годишен остана без книжка, летя със 138 км/ч в роден град

къде са пунктовете в Бургас?