Джамбазов и Кишишев се включиха в първата тренировка на U19
07 Юли 2015, Вторник, 14:38 ч.
Селкцията на тази възрастова формация е в ход
Старши треньорът на Нефтохимик Радостин Кишишев се включи в първата тренировка на Елитната група до 19 години. Малките „шейхове” стартираха подготовка за новия сезон днес на терена в Долно Езерово.Венелин Петков изведе група от около 40 деца, които тренираха с настроение и голямо старание. В заниманието помагаха треньорите Иван Дончев и Тодор Койчев, както и спортно-техническият директор Костадин Джамбазов, който днес е рожденик.
Днешната тренировка започна с приятна изненада. Бившият председател на Порт Бургас Васил Беев и представители от Разград подариха на подрастващите играчи футболни топки.
До началото на идния месец се очаква групата на U19 да се избистри и селектира. На 4-и август малките „шейхове” ще отпътуват на лагер във Велинград. Спонсорът Мартин Бошнаков, който също изгледа първото занимание на Нефтохимик, увери, че младите таланти ще разполагат с всичко необходимо да разгърнат потенциала си.
Кюфтета на фурна с картофено пюре – сочни, ароматни и перфектни за цялото семейство
Правителството предлага 20 април да стане официален празник
Инфлацията не може да спре богаташите. Милиардерите трупат пачки, стават 4000 до 2031 г.
Животът става лесен като песен за 4 зодии до края на април
Карлос Насар взе златото в изхвърлянето на Европейското първенство
Несебър посреща GIRO D ITALIA 2026 с мащабен културно-спортен спектакъл
Рачков развил хипохондрия, имал над 110 номера на лекари
Висок стандарт на работа и качество на правораздавателната дейност отчита АС - Бургас за 2025 година
Коалиционен партньор на Радев се отказа от депутатското кресло
Ремонт променя движението по пътя Нова Загора - Свиленград
Голямо торнадо удари Оклахома, има щети във военновъздушната база „Ванс“ (ВИДЕО)
Бурка с барета: Скромната мода превзе Париж с хиджаби, флорални рокли и стрийтуеър
